Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Spraševal sem v smislu, če je kdo klical/gledal pa kaj ve. Mi je jasno, da kaj dosti zgodovine ne more imet, glede na letnik, hehe. Sicer pa hvala @izibajker 

Hvala za ponudbo @compaq ampak mi tale modra ne potegne. Nasploh modri motorji niso po mojem okusu. Moder avto je druga zgodba, hehe.  

No, za psa mi je pa čisto vseeno, heh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ob 6. 11. 2016 at 11:00, XTR pravi:

Dodaj še, da je to smiselno če motor stoji več let. Da ne bo kdo spomladi zapaničaril, ker je motor stal par mesecev v garaži. :)  

če si prepozno uletel v debato pojdi par strani nazaj - točno o neuporabi je tekla beseda ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, thumper said:

 

če si prepozno uletel v debato pojdi par strani nazaj - točno o neuporabi je tekla beseda ..

Več ali manj se je par strani nazaj govorilo o malo voženih motorjih ne pa o nekih nepremičninah, katere je smiselno zbujati na tvoj način. Lepo si napisal postopek, nisi pa napisal koliko časa je stal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, XTR pravi:

Več ali manj se je par strani nazaj govorilo o malo voženih motorjih ne pa o nekih nepremičninah, katere je smiselno zbujati na tvoj način. Lepo si napisal postopek, nisi pa napisal koliko časa je stal... 

ni nujno da stoji.. menjal sem sklopko in opazil kar nekaj usedlin v karterju , ki ni snemljiv ker je del bloka sestavljen iz dveh vertikalno ločenih polovic .. ker do usedlin nisem fizično dosegel sem se podstopil na tak način , ki se mi je zdel najbolj primeren .. od takrat nobenih novih opaznih težav z motorjem . pa se dejansko vžge februarja za zimovanje in aprila za tehničnega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha.dobro je to naštel vse.avta sploh ne rabis it gledat ti ga lahk kr po pošti pošlje z odkupnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Miha1985 pravi:

Hahaha.dobro je to naštel vse.avta sploh ne rabis it gledat ti ga lahk kr po pošti pošlje z odkupnino.

Tko je men en tip enkrat, ko sem motor kupoval v eni sapi povedal vse in se zadnjo ceno. "Pejt se peljat," je se reku in sel not na kosilo. Ko je prisel nazaj je sam reku: "Bos vzel, ali ne?" A ni fajn. Ne pa miljon mlatenja prazna slame, pa glihat za 5€, pa picke materne....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ima nekaj posledic od toče kar mene ne moti - ravno nasprotno, če pade nova toča se niti ne boste sekirali

 

Kar se mene tiče, tale izjava zmaga.

Citiraj

 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12/1/2016 at 10:21, sebar pravi:

A se ni tale motor prodajal par let nazaj za neko smešno ceno? K je mel mojster na a.netu še en pickup z bejzbolskim kijem not... Nekje med 3500€ in 4000€ mam v glavi ceno

 

Tile motorji so precej specifični, tako da so verjetno že dosegli najnižje cene pred kakim letom, dvema. Lepo ohranjeni primerki držijo ceno. Zadnji letniki 990 so kr absurno dragi, ranga 10k+.

Pa tole v oglasu je 950 (990 je FI mašina, od leta 2006 naprej). Malo visoko ga ceni, pomojem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!