Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Pravkar, Snecer pravi:

prebral, in? oglas kot oglas s pravljičnim naštevanjem

Sej sm vedel , deluješ kot tu na MS , vidiš samo tisto kar se zapičiš :cool: navaja ,da je motor letnik 2014 , sam sem imel zadnji model ADV BMW l 2012  , 2013 pa je prišel prvi navaden GS  LC in leta 2014 šele ADV LC .....se pravi prodaja motor , ki se je nehal proizvajat leta 2012  za letnik 2014 .........;)

Edina varijanta je ,da je motor stal po kakšnih  skladiščih in so ga prodali šele leta 2014 kot novega , zdej ga pa prodaja za dražje kot dobiš novega KTM ADV 1290 , ki je proti temu motorju veeelik korak naprej ...........

Za ta motor bo dobil največ ,ampak res največ 12k€ . Nobeden pri zdravi pameti ne bi dal za ta motor 17k€ :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Vrjetno niti ti niti Dličen ne vidita tistega pravega POINTA  ....preberi še enkrat oglas , boš videl marsikatero neumnost , ne samo cena itd .....preberi počasi ....;)

meni je najbolj smešno veterna zaščita. Razen 2. lastnik, km-ji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Kmet2 said:

Vrjetno niti ti niti Dličen ne vidita tistega pravega POINTA  ....;)

No, naj povem, da mi je na pogled izgledal malo prestar za letnik 2014. Ampak nisem strokovnjak za GS, zato temu nisem posvečal prevelike pozornosti. Kot povprečen podalpijec sem se znalsko zapičil v kilometre! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Sej sm vedel , deluješ kot tu na MS , vidiš samo tisto kar se zapičiš :cool: navaja ,da je motor letnik 2014 , sam sem imel zadnji model ADV BMW l 2012  , 2013 pa je prišel prvi navaden GS  LC in leta 2014 šele ADV LC .....se pravi prodaja motor , ki se je nehal proizvajat leta 2012  za letnik 2014 .........;)

Edina varijanta je ,da je motor stal po kakšnih  skladiščih in so ga prodali šele leta 2014 kot novega , zdej ga pa prodaja za dražje kot dobiš novega KTM ADV 1290 , ki je proti temu motorju veeelik korak naprej ...........

Za ta motor bo dobil največ ,ampak res največ 12k€ . Nobeden pri zdravi pameti ne bi dal za ta motor 17k€ :slap:

Jaz tudi ne vem, kako bi svojega prodal, ker je iz zaloge 2011, prva sezona pa 2013...v prometni imaš pač datum prve registracije.

Sem pa že enkrat napisal, da kdo je pripravljen dati 17 jurjev za motor, si bo kupil novega...

Ker tu pa se ti res lahko cela gostilna smeje, da flikneš 17jurjev pa privlečeš staro garo na hof iz druge roke :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Jaz tudi ne vem, kako bi svojega prodal, ker je iz zaloge 2011, prva sezona pa 2013...v prometni imaš pač datum prve registracije.

Sem pa že enkrat napisal, da kdo je pripravljen dati 17 jurjev za motor, si bo kupil novega...

Ker tu pa se ti res lahko cela gostilna smeje, da flikneš 17jurjev pa privlečeš staro garo na hof iz druge roke :) 

Ne morem vrjet , strinjam se s teboj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ampak tej prodajalci avtomobilov ravno nimajo augenmasa za cene :slap: takšni motorji se prodajajo od 5-6k€ 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10846193&display=BMW K1200 LT

pa ta ima rigvec in je od 2. lastnika   ;)

http://webmoneysaver.com/386/proengineultra/        a je kdo poskusil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, stuhec pravi:

pa ta ima rigvec in je od 2. lastnika   ;)

http://webmoneysaver.com/386/proengineultra/        a je kdo poskusil ?

Kaj sanjaš ti :lol1:moj ma tudi vse kar ima ta , pa še leto je mlajši pa sem dal 6200 ....koliko lastnikov je imel ve pa samo on .....ne zna govorit :P

To iz linka bi dodal v star zgaran agregat , definitivno pa ne v 5 let starega .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Kmet2 said:

Za ta motor bo dobil največ ,ampak res največ 12k€ . Nobeden pri zdravi pameti ne bi dal za ta motor 17k€ :slap:

 

tudi barva ni črna metalik, če mene vprašaš...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ELO pravi:

 

tudi barva ni črna metalik, če mene vprašaš...

 

Na mojem je bila.. ..nikoli več ,preobčutljiva na vsako bolj grobo krpo .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ne spominjaj me...

zdajšnji vmax je še slabši, lakiran ink black.

samo pogledaš, pa so že raze na njej...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kmet2 pravi:

 ....koliko lastnikov je imel ve pa samo on .....ne zna govorit :P

 

.

... globoka misel ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

sj ... samo zbiješ kilometre za 50 % in že imaš popolnoma obnovljen motor :lol1:

A tolk lahko je to :eek:

Majkemi, to pa sploh nisem pomislil :slap:

Zdej ga grem pa kupt :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, HD-Dyna pravi:

A tolk lahko je to :eek:

Majkemi, to pa sploh nisem pomislil :slap:

Zdej ga grem pa kupt :blush:

pa še polirno pasto rabiš pa je   ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, rmtl pravi:

Pozdrav, mogoce komu prihranim denar in cas za pot. Sam sem ga sel preverit motor Yamaha fazer 1000s fz1 2007 letnik v trbovlje in ugotovil naslednje:

- motor ima na števcu 53000km, ko sem preveril na spletu je imel marca 2016 prevozenih 59300km, tako da so ocitno vracani km "(prodajalec sicer trdi, da so se verjetno zmotili na tehnicnem)"

- vdrt rezervoar cca. 3cm

- motor je na dveh mestih masten

- počena plastika cca 5cm na desni strani zraven voznikovega sedeža

- rele za smernike je zanič

Link oglasa: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11482128

Slika:

i8u-2017-0.png

Pozdravljam taka obvestila..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, rmtl said:

Pozdrav, preden grem na ogled bom tu vprasal ali kdo pozna oz. je bil na ogledu za ta motor (fazer 1000s 2007)?

Oglas: http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11678806

Preko slik deluje kar v redu, edino servisne knjige ni zraven:\

Če pa kdo prodaja fazer 1000s za približno isti denar se priporočam.

Ne da zelim pametovati, ampak vcasih imajo lastniko svojo knjigco kamor si belezijo vse posege v motor..

Je pa tako...jaz servisne tudi nimam pa ce/ko bom motor prodajal mu pokazem vse racune od servisov, pa se na zeljo se zapeljeva do njega.. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ravno sem pogledal zgornjo fazer, ima par vizualnih napak, pocena plastika, praske, kar je normalno. Semeringi na vilicah so napokani kar ne more bit dober znak. 

Mi je pa prodajalec rekel da je treba kar pogosto dolivat hladilno tekocino in da je to normalno za ta motor, a je kaj na tem, je to res normalno?? 

In kako je s porabo olja pri temu motorju, on pravi da mu spije nekaj olja na servisni interval, da ga sicer ni potrebno dolivati, vseeno... meni na z750s ni nikoli nic olja spil niti hladilne tekocine. 

Prosim vas forumase za kaksen nasvet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni forumasi...

Zanima me ce gdo pozna ta motor 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11444611&display=Honda CB 600 FA

Sem pa iz Slovenskih Konjic in kupujem horneta ali cbf 1000 tam nekje do 3800eur la me zanima ce kateri od vas pozna kakega ki bi imel tak motor. Ce pa mi lahko gdo da info o tej horneti bi pa lepo prosil za pomoc. Hvala vam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, rmtl said:

Zdravo, ravno sem pogledal zgornjo fazer, ima par vizualnih napak, pocena plastika, praske, kar je normalno. Semeringi na vilicah so napokani kar ne more bit dober znak. 

Mi je pa prodajalec rekel da je treba kar pogosto dolivat hladilno tekocino in da je to normalno za ta motor, a je kaj na tem, je to res normalno?? 

In kako je s porabo olja pri temu motorju, on pravi da mu spije nekaj olja na servisni interval, da ga sicer ni potrebno dolivati, vseeno... meni na z750s ni nikoli nic olja spil niti hladilne tekocine. 

Prosim vas forumase za kaksen nasvet..

Belanca ni originalna. Počena plastika. Napokani semeringi na vilicah. In hladilna tekočina pušča. 

Če to ni zbito, potem res ne vem...

Aja pa mivv izpuh je definitivno cenejši kot originalen... if you know what i mean!?

Pa 35k Km v desetih sezonah. Ne vem, no.

Sej je do sezone še precej. Včas se prodaja kakšna res lepa...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!