Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Zakaj ga potem nisi vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta eloksacija (sploh kitajska) zelo rada po par letih zbledi na to čudno barvo. sicer sej to hitro menjaš, vsaj stopalke, šraufe in to. kaj ma pa uno na hladiliku?

 

jože a ne bo bmw :? si se rajš odloču za najboljši motor ever :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dnarja za novga. Neki morm nabavt za silo. Kakšne 2 sezoni počakat, pol bo pa motor tak kot ga res hočm :D

A kdo ve, a se da tak ror od akrapoviča kot ga ma ta yamaha gor, kej skrajšat? Ker je tud grd k svina. Kot dimnik ljubljanske toplarne.

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima original dele zraven pol se splača. Avspuh se da skrajšat, morš povrtat kovice potem pa odrezat cev, kolkr je misliš. Isti postopek, kot da bi volno not menjal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je to isti motor ?!?!?!?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7929966

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7932766

 

Če je, potem naj se zmenijo koliko km ima prevoženih!

Lejga šmenta, ravno tako sem jaz gledal ta dva oglasa, pa sem prišel do enakega sklepa, zdaj, če je to res isti motor, pol so res nateguni, tako kot vsi v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro komu se lahko take zadeve prijavi?

Jaz imam tega nategunstva dovolj!

Prijaviš lahko marsikam, marsikomu, sam kaj, ko se nev čisto nč zgodlo, tk je to v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijaviš lahko marsikam, marsikomu, sam kaj, ko se nev čisto nč zgodlo, tk je to v SLO.

 

Verjetno imaš prav, da se ne bo v tem konkretnem primeru nič spremenilo in nikomur nič zgodilo in tudi jaz sem tako razmišljal.

Ampak to je obenem voda na mlin kriminalcem in malo tudi potuha za lenobo ali celo za nadaljno kršenje zakona (češ saj to počno vsi).

Ko bomo vsi imeli polne k...ufre tega, se bo verjetno kaj spremenilo. Ko bo namesto ene prišlo deset ali petdest prijav, bodo verjetno redkeje to počeli. Do takrat, z jamranjem, se ne bo spremenilo nič.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imaš prav, da se ne bo v tem konkretnem primeru nič spremenilo in nikomur nič zgodilo in tudi jaz sem tako razmišljal.

Ampak to je obenem voda na mlin kriminalcem in malo tudi potuha za lenobo ali celo za nadaljno kršenje zakona (češ saj to počno vsi).

Ko bomo vsi imeli polne k...ufre tega, se bo verjetno kaj spremenilo. Ko bo namesto ene prišlo deset ali petdest prijav, bodo verjetno redkeje to počeli. Do takrat, z jamranjem, se ne bo spremenilo nič.

Ja to je čisto res,sam tudi če bo pop tv prišel, bodo nekaj pompa nagnali, pol se pa vse poleže, in to tako naprej bodo isto delali.

V sloveniji rabimo en dober kmečki punt in pa da bo sploh kateri resno obsojen za svoja dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kilometrov, višja cena. Višja cena, več davka. Več davka, več Bratuškovi. Začaran krog, od katerega nimajo le posamezniki korist.

Jap, čas bi bil za punt, naj se sodrga požrešna odstrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je to isti motor ?!?!?!?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7929966

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7932766

 

Če je, potem naj se zmenijo koliko km ima prevoženih!

 

uf lepa, lahko bi se vsaj potrudli pa ne stisnli identicno sliko : D

 

 

@ostali Ne vem kako vam uspe na podlagi nekoga ki prevrtava kilometre takoj izkoristit šanso za jamrat glede politike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!