Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

24 minutes ago, bugy2004 said:

https://e-uprava.gov.si/javne-evidence/motorna-vozila.html

 

Povezava za preverjanje ....... Naj ti da podatke od prometne, reg. št. pa imaš odgovor na dlani.

Dobra povezava, sem preveril pri svojem. Vidi se prevožene km, število lastnikov,.. Ogromno podatkov, ki prav pridejo v primeru nakupa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, milosh pravi:

hvala za nasvet...

ni kej .. 

poglejmo realno - moj boni je bil kupljen spredaj vdarjen pri nekih 1500km- koliko ne vem ker nisem videl slik - rečeno robnik in skrivljene vilice.. zamenjan prednji konec - v to smo sigurni ker je od drugega modela in se poklapa .. ob prevzemu 2012 - 3052 km .. smo poravnali še križe naknadno.. zdaj jih ima dobrih 57000km .. menjava olja in oljnega filtra - sam ( serviser pravi , da naj ne tratim njegovega časa ) .. 

suwath - suzi gn 400 jih je imel 35850 na števcu ko je bil uvožen kot oldi.. recimo od aprila s tehničnega nisem naredil 1km .. pa bo na naslednjem kazalo vsaj 22okm več - če ne bom vmes zamenjal števca z drugim , ki ga imam doma pa ima 24000km .. nikomur - če ga bom slučajno prodajal ne bom rekel da ima 25000km ..

guzi od moje je bil kupljen oktobra 2012 nov 0km..zdaj jih ima skoraj 15000 km pa se nič ne vozi ..

4 sezone in 15000km pri mopedu z 48 konji .. se kdo vpraša koliko ur ima motor ????

in ja ..verjamem da obstajajo motorji z nič kilometri pa 10 let stari.. samo potem je prvo/domače lastništvo ne pa 2007 ki ni slovenski .. sorry bodmo realni.. z apn4 sem v dveh sezonah ko mi je suwath po 3500km začel štrajkat naredil poleg teh še 11000km - torej skupno 18000km v dveh sezonh z enim 27konjskim in enim 3 konjskim.. 

suzi ima pa kolk - 150 konjev pa 1500km na leto ? na teden ja.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, dlicen pravi:

Pa še to s fotošopom. Očitno prodajalec spremlja motosvet. Fajn.

Zdej ste pa tud mene prepričal. Na 6-i fotki na avto.netu se vidi, a je na levem kufru zadi nalepka, ki je na drugih fotkah ni. Sicer se ta na scoutu ne vidi, a kdo bi šel to brez razloga fotošopirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Scarabeo 500 pravi:

Prekupčevalec.

Kupuje samo poceni robo in preprodaja. Če ne dobi pod ceno, pa ne kupi.

Scarabeo

Ta motor je kupljen za 3kevrov , kupec starejši SP-jevc  , normalen delaven državljan ! Misli pa zdej mal zaslužit, ker vidim da se hvali še z mojim servisom iz Elise , velik se ni vozil ,ker ima še vedno tudi Pirelli Corza mt 60 gor.......km ,so realni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, DL650 said:

Jaz je ne poznam, ampak imam eno podvprašanje za tebe in sicer: se ti zdi, da nekdo z takšnim motorjem naredi samo 1555 km na leto? Ja na leto, prav si prebral! 

Nekateri delamo/jo, 6ookm na dan. 

Torej si se v celi sezoni vozu 9 dni?  al pa si prevrtel stevc. Ker ce delas 600 na dan, je 5600 ful premalo za celo leto.

tako bi lahk posplosu par tvojih postov.....

14 hours ago, thumper said:

glede na gume , ki so verjetmo še prve ali pa max druge bi mu še verjel .. :P ne ne hecam se ..

9 let star moped s 14000 km ? ja če se vozi samo med 23 in 25 stC ...

vsi večji dilerji pripeljejo v eni rundi 15 do 20 motorjev .. strošek prevoza je 50e..

 

Frend je letos prodal cbr1000rr, 2008 al 9 z krepko manj kot 30 000. dejansko je mel gor 5 let isto zadnjo gumo. Se pravi, jih ni naredu jurja na leto.  drugi frend ima bmw r1150r, s kufri. mislim da je 2002, drugi lastnik, in ima 25000km. pac prioritete so se spremenile, bajk je ostal v garazi. 

 

Ne sodite cist celga sveta samo po sebi in svojih bliznjih znancih.  sploh pa ne po forumasih, ki ta hobi jemlemo bol resno, zato smo tud na motoforumu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

Ta motor je kupljen za 3kevrov , kupec starejši SP-jevc  , normalen delaven državljan ! Misli pa zdej mal zaslužit, ker vidim da se hvali še z mojim servisom iz Elise , velik se ni vozil ,ker ima še vedno tudi Pirelli Corza mt 60 gor.......km ,so realni !

Ta tip je od mene kupoval jakno, seveda jo je hotel kupiti zelo poceni, zato mu je nisem prodal. Dovolj mu je bilo zagotovilo da je vredu in bi jo kupil poslano preko pošte. Od mene bi kupil seveda zelo ohranjeno in lepo. Vsi pa niso takšni in zato kaj veš kaj vse mu leži doma. Tudi tvoj motor je verjetno bil v redu nakup, samo malo preveč hoče zaslužiti. :). Njegov pogovor glede nakupa jakne mi ni bil prav nič všeč - odbijajoč...

Neki artikli se mu že valjajo po bolhi, hoho...

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ta tip je od mene kupoval jakno, seveda jo je hotel kupiti zelo poceni, zato mu je nisem prodal. Dovolj mu je bilo zagotovilo da je vredu in bi jo kupil poslano preko pošte. Od mene bi kupil seveda zelo ohranjeno in lepo. Vsi pa niso takšni in zato kaj veš kaj vse mu leži doma. Tudi tvoj motor je verjetno bil v redu nakup, samo malo preveč hoče zaslužiti. :). Njegov pogovor glede nakupa jakne mi ni bil prav nič všeč - odbijajoč...

Neki artikli se mu že valjajo po bolhi, hoho...

Scarabeo

V glavnem ne prekupčuje z motorji ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Cartman pravi:

Torej si se v celi sezoni vozu 9 dni?  al pa si prevrtel stevc. Ker ce delas 600 na dan, je 5600 ful premalo za celo leto.

tako bi lahk posplosu par tvojih postov .....

Hehe, vpiknil si se v moje poste .... Ne druge sodit po sebi. Dejstvo je, da se tudi kateri dan človek zapelje 6oo in več kilometrov. Poudarek je na "tudi kateri dan" in to ne pomeni, da se vedno, ko se odpelješ z motorjem od doma, pelješ 6ookm. Sem dovolj jasno napisal?

Se pa strinjam, da bi se lahko več vozil, ampak mi ni samemu, žena pa ima več obveznosti kot jaz. 

 

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... pa kaj se sekirate če kdo hoče pač zaslužit kakšen evro pri prodaji ... :eek:

... posel kot posel ... :D

... ne zganjajte foušije ...:mad:

... dnar more itak krožit ... :P

.. ok .. čeprav pa tudi sam nikakor ne zagovarjam nategovanja s kilometri, izmišljenimi meglenimi zgodbicami in podobnim bulšitom ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, motor, ki je dolgo stal v garaži ni za kupovat....boljše da skoz po malem laufa, pa čeprav ima 60.000 po treh letih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, neuporaba škoduje!

semeringi in ostale zadeve ob neuporabi še posebej trpijo...

in potem gre za veliko število majhnih drobnarij, ki jih je potrebno popraviti, to pa "poceni in dober nakup" hitro sprevrže v ne tako dober nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, DL650 said:

Hehe, vpiknil si se v moje poste .... Ne druge sodit po sebi. Dejstvo je, da se tudi kateri dan človek zapelje 6oo in več kilometrov. Poudarek je na "tudi kateri dan" in to ne pomeni, da se vedno, ko se odpelješ z motorjem od doma, pelješ 6ookm. Sem dovolj jasno napisal?

Se pa strinjam, da bi se lahko več vozil, ampak mi ni samemu, žena pa ima več obveznosti kot jaz. 

 

 

Ti use s kladvom prbijes. Razlaga si lahko vsak sam, ne na konc  Tak sn jaz reko!!! Ce je interpretacija res napacna, pac napis se en post.

Ce bi mal manj mlatu s tvojo verbalno macolo neb nic skodlo. 

 

ne sodim po sebi. Vecina kolegov/frendov ima motorje. Med nami so neznanske razlike. Od genjalca k dela z bmwji 2000 na leto in menja vsakih 5 let, do frajerja k je za 300€ kupil nekega japonca z 80ih nalozu drago in jo pelal na cipr malto....jez sm "cist normaln" in na sredi te grupe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Cartman pravi:

Ce bi mal manj mlatu s tvojo verbalno macolo neb nic skodlo.

Sva že dva.
Dejstvo pač je, da si se ravno vpiknil v mojih 5ooo km , čeprav imaš kolege, ki prevozijo še manj. Tukaj mi ni jasn, zakaj se potem čudiš mojim kilometrom. To pa zato, ker sem omenil, da se meni osebno čudno zdi (pa ne samo meni!), da ima motor skoraj 10let star samo 14000km.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DL650 pravi:

Se pa strinjam, da bi se lahko več vozil, ampak mi ni samemu, žena pa ima več obveznosti kot jaz. 

eh ta mladina .. 

pred eno uro, Cartman pravi:

jez sm "cist normaln"

japajade .. Taki mene ne poznajo .. še marsker butnen se me je odpovedal..

drugače pa - oglasi so in bodo.. Taki in drugačni..

če je pa od enega dotičnega neaktivnega člana MS bi pa mogoče verjel da je vse res kar piše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, thumper pravi:

eh ta mladina .. 

 

Hahaha .... tvoj Tomos Colibri APN4 še ni bil izdelan, ko sem jaz že z lulekom po peski piso! :ras:

Kar se pa oglasof tiče, vedno bodo, prav tako pa napizdovalci. Žalostno je samo to, da se zaradi peščice ljudi potem vse meče v isti koš. Tukaj pri teh kilometrih, ki jih ljudje vrtijo nazaj niti ne pričakujem tolko, da bi država v prvi fazi nekaj naredila, tukaj bi pričakoval od uspešnih priznanih avto trgovin, da stopijo skupaj in naredijo nekaj v tej smeri, da se takšne polovi. Konec koncev se gre za njihovo branžo in bi lahko dosti pripomogli k temu, da se trg "ščisti".
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem za vse stvari mnenja-

Povpraševanje=ponudba.

Če bi kupovali preverjeno robo (tako kot je že napisal Nearrain), oziroma vam\nam bi bilo vseeno za Št. kilometrov, nebi bilo veliko teh nategunov.

Tko je pa važno le to, da se prišpara 100 eur, ki dandanes ni veliko za tistega, ki si lahko privošči motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DL650 said:

Sva že dva.
Dejstvo pač je, da si se ravno vpiknil v mojih 5ooo km , čeprav imaš kolege, ki prevozijo še manj. Tukaj mi ni jasn, zakaj se potem čudiš mojim kilometrom. To pa zato, ker sem omenil, da se meni osebno čudno zdi (pa ne samo meni!), da ima motor skoraj 10let star samo 14000km.

 

Narobe. Vse narobe. Nič se nisem vpikal v tvojo kilometrino. Vpikal sem se izključno v tvoje zelo robato pisanje/komuniciranje. Ker sem ti opisal prakse mojih frendov, ki imajo 15 let stare POTOVALNIKE z manj kot 30 000, ker drug frend ni gume znucal v 5 letih vedno dopuščam vse možnosti. Ti malo površno bereš in pol romp z macolo po testaturi.....

 

pred kakim letom sem se okrog 9.00 dopoldan ustavil na črpalki, kuhal sem si kavo, zravn pa je dec nergal, da kaj kurc zdraunico in une u komesiji briga, kulk on pije, de on pač ni pjanc, kaj jih briga kulk spije....pa zmečka piksno laškega in odpre drugo. ob 9 zjutrej. Tako se mi zdi tvoje robantenje. Jez dam decu možnost, da je pek, in je bil z nočne. ne obsojam vsepoprek. ti takoj prideš do zelo jasnih zaključkov, ki so pogosto napačni. 

se kr bojim kaj boš zdej prebral. 

 

 

enivej, ,kar se tiče teh dveh.....še posebej ker je čez noč zginla ena nalepka s kufra, bi sumil de je to res en in isti. Škoda. Konec koncev, je njega z dajatvami prišel cca 7400. za 8500 bi ga verjetno prodal tudi brez tacho tuninga. Res škoda da se folk tako blamira. 

 

https://www.autoscout24.com/offers/yamaha-xt-1200-z-gasoline-white-8c95203b-f6e5-a701-e053-e350040a19da

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11474882&show=2

 

 

edit

13 minutes ago, skalar36 said:

Jest sem za vse stvari mnenja-

Povpraševanje=ponudba.

Če bi kupovali preverjeno robo (tako kot je že napisal Nearrain), oziroma vam\nam bi bilo vseeno za Št. kilometrov, nebi bilo veliko teh nategunov.

Tko je pa važno le to, da se prišpara 100 eur, ki dandanes ni veliko za tistega, ki si lahko privošči motor.

ja drži kot pribito-.

problem je ker slovenija nima denarja, folk bi rad nove premium motorje za bakšiš. Tale k bo to kupu si pač lahko prvoši tracerja. Pa se bo potolažu z prevrtenim tenerejcem. Pol bo pa kolo razpadlo pri "vsega skup 80 taužent" bo pa jok in souze

mal blesavo se je nategnt, pa ne govorim o ceni. men se zdi ta motor gladko vredn 8 kek. sleparjenje pa ni fajn.  

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Cartman said:

 

 

mal blesavo se je nategnt, pa ne govorim o ceni. men se zdi ta motor gladko vredn 8 kek. sleparjenje pa ni fajn.  

Točno to. Če bi moja bivša Mazda 6 imela realne kilometre, bi še danes laufala, pa me nič nebi motilo koliko ima KM. Tako sem imel garantirane kilometre iz avtohiše, in sem servis naredil po št. prevoženih na števcu, pa mi je ribnila.

Fajn je da veš kako in kaj, da se po tem dela servis zako kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, skalar36 pravi:

Točno to. Če bi moja bivša Mazda 6 imela realne kilometre, bi še danes laufala, pa me nič nebi motilo koliko ima KM. Tako sem imel garantirane kilometre iz avtohiše, in sem servis naredil po št. prevoženih na števcu, pa mi je ribnila.

Fajn je da veš kako in kaj, da se po tem dela servis zako kot je treba.

Zaribala zaradi kilometrov :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Borutt said:

Zaribala zaradi kilometrov :lol1:.

Svaka ti čast, da znaš pisat, ker brati očitno ne znaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, skalar36 pravi:

Svaka ti čast, da znaš pisat, ker brati očitno ne znaš...

Če bi ti znal preveriti količino olja, bi ti avto še sedaj deloval :lol1:. Ker motor vozila zariba zaradi pomanjkanja olja in ne zaradi ene izpuščene menjave olja :lol1:

Ker ti si napisal, da si naredil servis glede na kilometre vozila, vendar je le-ta prej zaribal. Ali pri vas izraz ribnil oziroma zaribal pomeni prazen akumulator ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

 Ker motor vozila zariba zaradi pomanjkanja olja...

 

To, al je pa Renault.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Borutt said:

Če bi ti znal preveriti količino olja, bi ti avto še sedaj deloval :lol1:. Ker motor vozila zariba zaradi pomanjkanja olja in ne zaradi ene izpuščene menjave olja :lol1:

Ker ti si napisal, da si naredil servis glede na kilometre vozila, vendar je le-ta prej zaribal. Ali pri vas izraz ribnil oziroma zaribal pomeni prazen akumulator ?

Raje ostani policaj, tam ti ni treba razmišljati. Maš za to nadrejene-gospodarja. In vidim, da vam ta praksa odlično deluje.

Olja je bilo dovolj, le do vitalnih delov motorja ni prišel, ker se je zamašila cev, ki jo je bilo potrebno zamenjati pri določenih prevoženih kilometrih...

Avto mi je ribnil 4 dni po servisu. To je bila pogosta napaka Mazd 6.

In ne smeši se, ker imaš že tako ali tako slab ugled...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!