Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

To sta sigurno dva različna motorja in ena slika. Pri njem sem jaz kupil motor in sem bil presenečen nad korektnostjo lastnika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor je že lep čas na a.net,

 

je prodajalec morda član foruma? zanima me kakšen je ta čudežni čip, ki prinese toliko moči.. :ninja:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7869786

Verjemi, ne obstaja. Stock šestotaki z elektroniko, in vsemi možnimi bombončki, mašinami v a tolerancah itd  nimajo 132 konjev, kaj šele 132 kilovatov. BTW, ta Wenille croch izpuh je čudežno na videz popolnoma identičen originalnemu izpuhu R6 2006-2007. Mogoč ma  tud avspuh čip not :P

Edit: zgornje št. konjev na kolesu, na gredi ti pri nas tega nihče ne more izmerit (pa tud če bi, ni prirastka 15 konjev)  .

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tko kot pravi svobodna ptica, sej takih primerov se najde kar nekaj, ko ljudje namesto kilovatov konje napišejo (pa pri tem še malo navzgor zaokrožijo :P ). sicer naj bi se z vsemi racing deli mojo (in taki sklepam da tudi japonce) dalo spravit na 140 konjičev :? (torej 15 več, ne dam pa ravno roke v ogenj za ta podatek, se pa pol menjuje odmične gredi pa ventile pa itd. prav za tiste, ki dirkajo s temi zadevami, v nimam pojma kateri kategoriji).

 

konjičev na kolesu, je pa pr teh 600 mašincah enih 110-115 če se prav spomnem.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tko kot pravi svobodna ptica, sej takih primerov se najde kar nekaj, ko ljudje namesto kilovatov konje napišejo (pa pri tem še malo navzgor zaokrožijo :P ). sicer naj bi se z vsemi racing deli mojo (in taki sklepam da tudi japonce) dalo spravit na 140 konjičev :? (torej 15 več, ne dam pa ravno roke v ogenj za ta podatek, se pa pol menjuje odmične gredi pa ventile pa itd. prav za tiste, ki dirkajo s temi zadevami, v nimam pojma kateri kategoriji).

 

konjičev na kolesu, je pa pr teh 600 mašincah enih 110-115 če se prav spomnem.

Žal zadeve ne spraviš na 140 konjev samo z menjavo za racing dele. Je treba tud kar nekaj permanentnih predelav delov in ohišja. Pa tud potem na 500 km pomenjaš pol, na 1500 pa celo mašino. Klasa supersport

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal zadeve ne spraviš na 140 konjev samo z menjavo za racing dele. Je treba tud kar nekaj permanentnih predelav delov in ohišja. Pa tud potem na 500 km pomenjaš pol, na 1500 pa celo mašino. Klasa supersport

ja ja to je pac zgornji limit konjenice z vsem moznim predelavami, zgolj za dirkaske namene. je cel kup dela za povecat moc za dobrih 10% (bo prav a ne?).

sicer pa v gostilniskih debatah gre pridobivanje konjev nekako takole, sportn filter 2 konja, zamenjava auspuha brez katalizatorja vsaj ene 10 konju, ce je pa se power commander je spet vsaj se 10, pa ker je moj doda tudi se ene 5, tko da se jih hitro nabere :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso bistveni kojni, važn je abčutek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso bistveni kojni, važn je abčutek :D

 

a to k ti kakšna rečne ... konju jedan, ni pohvala :O .. js sm pa vedno mislu, da je to pohvala :cry:

 

v gostilniških debatah, pa med nemotoristi ima moj itak mau čez 250 konjeu :lol1:

 

po internetu pa itak pišejo kar se jim zljubi .

 

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to k ti kakšna rečne ... konju jedan, ni pohvala :O .. js sm pa vedno mislu, da je to pohvala :cry:

 

v gostilniških debatah, pa med nemotoristi ima moj itak mau čez 250 konjeu :lol1:

 

po internetu pa itak pišejo kar se jim zljubi .

 

 

:krneki:

 

Če je rdeč, ma enga konja več  :D   :whistle:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Cena je dobra samo, če ima motor tudi homologacijo. Pri novem BMW motorju ti lahko homologacijo pri nas le BMW Slovenija naredi, kar pa ni nujno da ti jo bo, pol si pa v riti.

G. Bohorč že ve o čem govorim ...

Kaj si mel probleme z Bohorčem in homolomo K-ja al S-a?

Popravljeno . Popravil yamaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je dobra samo, če ima motor tudi homologacijo. Pri novem BMW motorju ti lahko homologacijo pri nas le BMW Slovenija naredi, kar pa ni nujno da ti jo bo, pol si pa v riti.

G. Bohorč že ve o čem govorim ...

Vsak uradni uvoznik ti mora izdati homologacijo ni važno katere znamke je motor! če ti pa nočejo narediti reši vse probleme že en dopis ali pa klic v nemčijo na sedež podjetja preverjeno sicer druga znamka motorja ampak vseeno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Dvomim, da si lahko kar zmišljujejo, ne bi me pa presenetilo, če bi si.

Tako, da kar ostro.

Zmišljujejo si naši uvozniki tko da padeš dol take stvari kot je meni natvezil zastopnik za ducatija sm pokal od smeha po tel. pol sm pa znoru in ga prijavil direkt v italijo na ducati za 1 uro so me že klicali nazaj iz italije (jaz sem njim pisal mail) kaj je bilo narobe . In za stvar ki bi me v sloveniji stala 400€ (bedak mi je trdil da si ne morem sam uvozit motorja in da more to storiti zastopnik ducatija toraj on )  v italiji je bilo to zastonj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7996920

 

 

sam opozoru bi na te prodajalce da bodte pozorni na kilometre ker se je zdj pr dveh motorjih k so jih mel kilometre prevrtel nazaj. Tudi na mojem ki sem jim ga prodal z 23000 so dal na 13000. Enako z naslednim motorjem iz 35000 na 27000. Tko da samo opozarjam da so nateguni

 

Ni pa nujno da so to naredili tudi s tem motorjem

Popravljeno . Popravil Ervin93
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!