Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

A menjaš za Verysisa? :lol1:

ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ponudbi manjka cena.

trenutno sprejemam rezervacije, zmaga pa tisti k da več :D

P.s. Okrog 6 jurjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.............tale Yamaha - pri 52.000 km menjani ventili? Pa kaki je to motor? Bljak - ostajam pri BMW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli letniki so imeli težave z ventili, zato jih folk preventivno menja, da ne pride do....

Tako je.letnik 2006 in polovica 2007 so oziroma majo probleme z ventili. jaz sem jih menjal takoj ko sem kupil motor in je mel 43 000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecerjov tempo, vglavnem :grim , no tak počas pa tut ni treba, če malo bolj pomislim :kva2: , je razlika od današnjih motorjev, glede okretnosti, bremz , uglajenosti na sploh, meni da to poseben čar, take stvari moraš imeti rad, pa je super, pa še en motor za zraven, "novodoben" in si zmagal :grim  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, nevozn ze ne more bit vrjetn....sej nism tak tip, da bi spreminjal motor do onemoglosti, ker me kej moti....ampak se skusam prilagodit jaz motorju, kar se mi zdi edin logicno. :)  Ma tko, vsec mi je....pa ne vem zakaj. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daleč od tega, da bi bil nevozen, če že primerjaš, je večina chooperjev slabše voznih, če mene vprašaš, nekatere bi celo prepovedal :kva2: , samo leta so ga naredila drugačnega, men je všeč in imam zmeraj kakega oldtimerja doma, obvezno :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil lastnik pred leti.Za tiste čase raketa,je pa precej okoren za vožnjo napram današnjim modelom.Dimenzije gum,precej redke že takrat jih je bilo težko dobiti.

Nekateri so jih montirali od naslednika ZX 10.Zanimivo vzmetenje za tiste čase.

 

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozm gsx1100 1980 pa pele prav uredu, valjda za une cajte... ker ko presedlam na tripla mam obcutek da se moram prijavt na kontrolo letenja!

Men zgleda fajn, tud 2jurja je vreden, po opisu in slikah ohranjen. predvsem ma bremze spredi mal bolse k pr men kjer moram poleg soferjev predvidevat se zavorno pot.

Ce ma kdo gpz900r 86 viska sem interesent!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje čist vredu za neko zmerno vožnjo. Ne moreš pa nikakor pričakovat okretnosti, zavor ter vzmetenja sodobnih motorjev. Se pa zna zgodit, da boš mogel mal vložit v njega npr; čiščenje/obnova uplinjačev, semeringi vilic, kakšne gumijaste prirobnice, zavorne cevi bi tudi menjal-vsaj spredaj,.. Vprašaj o porabi olja itd. 

 

Ce ma kdo gpz900r 86 viska sem interesent!

Če si resen lahko nasledjič ko bom kupoval kako starino mal pogledam...mam nekaj kontaktov v Nemčiji

trenutno se pa en, kar lepo ohranjen prodaja ne ebay-u, sicer 88 letnik pa mal mu olje pušča....jih je še nekj gor ampak so mal sumljivi...

http://www.ebay.de/itm/Youngtimer-Oldtimer-Motorrad-Kawasaki-GPZ900R-Tuv-/391009886907?pt=Motorr%C3%A4der&hash=item5b0a0162bb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta kombinacija je tudi men ekstremno lepa. Edino starodobnik še ni.... Z 1000 se pa tudi dobi. Sicer mal težje, oziroma mal dražje.

Ko bom naslednjič kaj iskal te imam v mislih, pa ti sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

NT650 pri nas še nisem vidu. Dvomim, da so jih pri nas sploh prodajal. Za uvoz pa tudi nisem prepričan, če bi tole šlo čez, ker so ti motorji premladi. Zelo podoben je bil še VX800, pa ga pri nas tudi ni.

 

Če gre za motor, ki bo šel v "znanstvene namene", pa poglej za Hondo Deauville, ki je bila narejena na osnovi NT650. Kakšno z podrsanimi plastikami, pa jo slečeš in dobiš lepega nageca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NT650 pri nas še nisem vidu. Dvomim, da so jih pri nas sploh prodajal. Za uvoz pa tudi nisem prepričan, če bi tole šlo čez, ker so ti motorji premladi. Zelo podoben je bil še VX800, pa ga pri nas tudi ni.

 

Če gre za motor, ki bo šel v "znanstvene namene", pa poglej za Hondo Deauville, ki je bila narejena na osnovi NT650. Kakšno z podrsanimi plastikami, pa jo slečeš in dobiš lepega nageca.

Nič znanstvenega le imel bi jo. Lepo zrihtano tudi v popolnoma originalnem stanju. Nebi bila osnova za neke predelave. :D

Trenutno si ogledujem še cbx400f a imam večji apetit do hawk-ice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti rata najdet. Tudi meni kar simpatična zadeva. Škoda, da pri nas ni tako kot v Nemčiji. Na Mobile, se za cca 2K € dobi že zelo spodoben motor ala NT, SevenFifty, Hornet... Pa če nisi ravno mahnjen, da si po zadnji modi, je lahko en tak motor veliko zabave za relativno malo denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!