Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

barvna "kombinacija" je malo vprašljiva, glede na to da google pod rdeče letnik 2004 najde zgolj take primerke.

42728d1249736946-2004-honda-cbr1000rr-pa

a je sploh mozno kupit SS motor za okoli 3000€ , pa da je kolikor toliko ohranjen, nov vem, da za ta denar ne more bit, toda vseeno.......??? Ce kdo ve za kakega se priporocam.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ne. Sem pa že gledal oglas. Če ga res da za 2k. oziroma piše gotovinski popust, potem sploh ni za razmišljat, ampak samo za vzet.
Sam mam filing, da bi se že prodal, če bi bilo vse OK, ker je cena taka že kar nekaj časa. Al pa ko ga pokličeš reče, da je cena druga, da se je zmotil. 

 

poklič pa praš čim več... nikoli ne veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9151354&show=1

 

Mi zna kdo razložit opis?

 

¨Motorno kolo kot se šika
letos aprila menjano in servisirano : nanovo spodmazani križi vilic in zadnje nihajke, verižni set DID 525VX, akumulator BANNER, kpl.tekočine, ploščice SBS
motor ima po servisu 7.400km po menjavi olja in oljnega filtra 2800km, 800km po menjavi gumi tesnila sklopke
Vgrajen drug čip RSV TITANIUM EVO
motor ima homologiran izpušni sistem LEO VINCI
zraven dam : drugo nepoškodovano luč ta na motorju je napokana-hiba RSV-jk, original vetrobransko steklo, sedež/pokrov zadnjega sedeža, user manual, originalni izpuh, par računov in starih delov....
MENJAM SAMO ZA AUDI RS6 OD LETNIKA 2010 NAPREJ, ZADNJA CENA MOTORJA JE 6750 EUR
Samo SMS, pokličem nazaj
Prosim samo resni, Hvala˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9151354&show=1

 

Mi zna kdo razložit opis?

 

¨Motorno kolo kot se šika

letos aprila menjano in servisirano : nanovo spodmazani križi vilic in zadnje nihajke, verižni set DID 525VX, akumulator BANNER, kpl.tekočine, ploščice SBS

motor ima po servisu 7.400km po menjavi olja in oljnega filtra 2800km, 800km po menjavi gumi tesnila sklopke

Vgrajen drug čip RSV TITANIUM EVO

motor ima homologiran izpušni sistem LEO VINCI

zraven dam : drugo nepoškodovano luč ta na motorju je napokana-hiba RSV-jk, original vetrobransko steklo, sedež/pokrov zadnjega sedeža, user manual, originalni izpuh, par računov in starih delov....

MENJAM SAMO ZA AUDI RS6 OD LETNIKA 2010 NAPREJ, ZADNJA CENA MOTORJA JE 6750 EUR

Samo SMS, pokličem nazaj

Prosim samo resni, Hvala˝

Ti, si mi pa glih z jezika sneu . . . . . sm hotu gor nalimat, pa si me prehitu! :OK:

Lahko pa ti šepnem, kdo je ta model!  :wallbash:  :slap:  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima poln kufer modelov, ki bi v zameno za motor ponudili 2 toni krompirja ali Nišev TV ali 20m2 laminata in 4 radijatorje ter podobna jajca. Pa zgleda, da mu niso pri srcu modeli, ki bi barantali za ceno predno sploh vidijo motor. Pa po možnosti iz za dve Sloveniji oddaljenega kraja, ko že vnaprej veš, da do prve vasi nima za benz.

Za resne je pa itak napisal ceno dve kile i sitniš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je oglas popravil, ali pa nis

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9151354&show=1

 

Mi zna kdo razložit opis?

 

¨Motorno kolo kot se šika
letos aprila menjano in servisirano : nanovo spodmazani križi vilic in zadnje nihajke, verižni set DID 525VX, akumulator BANNER, kpl.tekočine, ploščice SBS
motor ima po servisu 7.400km po menjavi olja in oljnega filtra 2800km, 800km po menjavi gumi tesnila sklopke
Vgrajen drug čip RSV TITANIUM EVO
motor ima homologiran izpušni sistem LEO VINCI
zraven dam : drugo nepoškodovano luč ta na motorju je napokana-hiba RSV-jk, original vetrobransko steklo, sedež/pokrov zadnjega sedeža, user manual, originalni izpuh, par računov in starih delov....
MENJAM SAMO ZA AUDI RS6 OD LETNIKA 2010 NAPREJ, ZADNJA CENA MOTORJA JE 6750 EUR
Samo SMS, pokličem nazaj
Prosim samo resni, Hvala˝

Ali je oglas popravil, ali pa nisi vsega prepisal, ker lepo piše "za normalne ljudi je cena 2350, za vse ostale pa 6750"

 

 

Motorno kolo kot se šika
letos aprila menjano in servisirano : na novo spodmazani križi vilic in zadnje nihajke, verižni set DID 525VX, akumulator BANNER, kpl.tekočine, ploščice SBS
motor ima po servisu 7.400km po menjavi olja in oljnega filtra 2800km, 800km po menjavi gumi tesnila sklopke
Vgrajen drug čip RSV TITANIUM EVO
motor ima homologiran izpušni sistem LEO VINCI
zraven dam : drugo nepoškodovano luč, ta na motorju je napokana-hiba RSV-jk, original vetrobransko steklo, sedež/pokrov zadnjega sedeža, user manual, originalni izpuh, par računov in starih delov....
2 ključa
ZA VSE KATERI BI PONUJALI TAKO IN DRUGAČNO ŠARO ZA MENJAVATI IN KATERI BI NIŽALI CENO, KATERA JE TAKA KOT JE IN ZA TISTE KATERI SPRAŠUJEJO ZA ZADNJO CENO ,SI PREBERITE TO- MENJAM SAMO ZA AUDI RS6 OD LETNIKA 2010 NAPREJ, ZADNJA CENA MOTORJA JE 6750 EUR , za vse druge normalne ljudi je cena 2350EUR 
Samo SMS, pokličem nazaj
Prosim samo resni, Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je oglas popravil, ali pa nis

 

Ali je oglas popravil, ali pa nisi vsega prepisal, ker lepo piše "za normalne ljudi je cena 2350, za vse ostale pa 6750"

 

 

Motorno kolo kot se šika

letos aprila menjano in servisirano : na novo spodmazani križi vilic in zadnje nihajke, verižni set DID 525VX, akumulator BANNER, kpl.tekočine, ploščice SBS

motor ima po servisu 7.400km po menjavi olja in oljnega filtra 2800km, 800km po menjavi gumi tesnila sklopke

Vgrajen drug čip RSV TITANIUM EVO

motor ima homologiran izpušni sistem LEO VINCI

zraven dam : drugo nepoškodovano luč, ta na motorju je napokana-hiba RSV-jk, original vetrobransko steklo, sedež/pokrov zadnjega sedeža, user manual, originalni izpuh, par računov in starih delov....

2 ključa

ZA VSE KATERI BI PONUJALI TAKO IN DRUGAČNO ŠARO ZA MENJAVATI IN KATERI BI NIŽALI CENO, KATERA JE TAKA KOT JE IN ZA TISTE KATERI SPRAŠUJEJO ZA ZADNJO CENO ,SI PREBERITE TO- MENJAM SAMO ZA AUDI RS6 OD LETNIKA 2010 NAPREJ, ZADNJA CENA MOTORJA JE 6750 EUR , za vse druge normalne ljudi je cena 2350EUR 

Samo SMS, pokličem nazaj

Prosim samo resni, Hvala

 

Je popravil in je sedaj bolj smiselno :) Ubistvu ga popolnoma zastopim. Dandanes prodat nekej tebi osebno dost vrednega po razmeroma nizki ceni se je težko sprijaznit. Pol pa k ti ponujajo vse sam dnarja ne te itak mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga tudi razumem. Sam sem prodal že precej motorjev, ali drugih stvari in me precej moti, ko ti bodoči kupec ceno že "v štartu" zbije za pol, po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga tudi razumem. Sam sem prodal že precej motorjev, ali drugih stvari in me precej moti, ko ti bodoči kupec ceno že "v štartu" zbije za pol, po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni oglas iz interneta, ampak kr motosveta :D

 

spomlad bo šel v prodajo, če koga zanima

 

10560314_777546192314935_480788120074185

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest kupim zrak iz gum! Vedno sem si želel met malo lufta iz ene ninđe :kva1:

Samo do spomladi bo najbrž že skozi porozna platišča ven pobegnil, tako da ništa od biznisa  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest kupim zrak iz gum! Vedno sem si želel met malo lufta iz ene ninđe :kva1:

Samo do spomladi bo najbrž že skozi porozna platišča ven pobegnil, tako da ništa od biznisa  :grim

Ni panike, ti bom dal mau zraka iz ta novga mopeda, k bo enak...boš komot nardil 2 vdiha, bo bmfl prec bolj poskočn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!