Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Pozna kdo tale motorčk:

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8662240

 

pa se en oglas isti motorcek..

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8608057

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je najbrž barvan, sem ga zadnjič videl v živo in niti slučajno ni original barva, je pa zelo lepa drugače :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja:D..

 

Bil je mat črn, zdej je pa zelen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja:D..

 

Bil je mat črn, zdej je pa zelen..

no pol je pa to že vsaj 3 barva, sicer res da eni majo veselje barvat svoje mopeda, ampak vseeno, pr teh popularnih mopedih je za bit previden.

 

kolko je pa cena te umetnine? ker nč ne piše.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim jo je imel 4.000 ali pa 3.900 nekaj časa nazaj..

 

Sedaj bi on menjal za mojo CBR-ko brez doplačila 1 za 1 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim jo je imel 4.000 ali pa 3.900 nekaj časa nazaj..

 

Sedaj bi on menjal za mojo CBR-ko brez doplačila 1 za 1  :)

:lol1: :lol1: :lol1:

 

bog se usmili res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoji hondo bi menj zata sekret jao...ocitno res neves kah kupujes...no comment...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga že moti drža, nej da kake povišane clip one, če je dovolj prostora. tudi če moreš odštet neki evrčov za to predelavo (verjetno je treba pol še zavorne cevi menjat, k bi jih itak po koliko 5 letih? moral) pa mas bolj udoben moped (mogoče se sedež gel).

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste agresivni takoj:) honda bo pr bajti doklr se ne navelicam nc bat.. za taka jajca pa ne bi nikol menju..itak!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem zgleda sedež kot da jih ima 150 t km za sabo :smoke:  kar štrli od plastik stran :D  tale je kar pravljičar... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa tega:  http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8642534

 

Možakar ga baje prodaja zaradi izrednega dogodka...kupil pa ga je marca...

Kupi tistega,ki ima najmanj plav avspuh, naj ti garantira prevožene kilometre(servisna knjiga-računi od servisov) in koliko ima porabo olja,če rabi na 1K kil več kot 1-2 dl ga ne kupi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni v eni od zadnjih nekaj številk Moto.si-ja (ne vem točno katera - je nimam več) nekaj pisalo ravno okoli tega modela - pa na kaj biti pozoren? Saj tako nekako imam megleno v spominu (ker me več kot toliko ni zanimal). Mogoče malo pogledat in polistat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni v eni od zadnjih nekaj številk Moto.si-ja (ne vem točno katera - je nimam več) nekaj pisalo ravno okoli tega modela - pa na kaj biti pozoren? Saj tako nekako imam megleno v spominu (ker me več kot toliko ni zanimal). Mogoče malo pogledat in polistat?

Predvsem moraš pogledat izpušne cevi bolj so plave od krivin naprej bolj je bil TERAN !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem moraš pogledat izpušne cevi bolj so plave od krivin naprej bolj je bil TERAN !

Mal inox čistila, mal drgnjenja, mal poliranja in je ko novo. Pol ure dela, uro če si picajzl. Glej cel motor, pa pri temu modelu mal povpraši kako je kardan kej servisiru, oziroma olje not menjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!