Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

R6 s sprednjo masko in banjo od CBR 600 rr 07+, ter zadkom od 1000rr. Nvm men zgleda lepa, sam meu jo pa ne bi :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem prvo mislo da se je človek zmotu  :oops:  pol sem pa videl napis YAMAHA in zadnji del pa mi ni blo več nič jasno  :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Kupujem nekaj 125, gledam predvsem endure. Najbolj se nagibam k yamaha dt 125.

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8499736

Mogoče kdo pozna tega? Ve kdo za kakšnega vrednega nakupa.

Možnost imam kupiti tudi aprilio pegaso 125, pa me skrbi vzdržljivost in pa dobavljivost rezervnih delov, se dele da dobiti?

Na kaj morab biti predvsem pozoren ob nakupu da ne bo potem spet slabe volje :D

Gledam motorje do 1000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za okol 1000€ dobiš že Tomos 125sm...sicer je bolj supermoto vrjanta, ampak po mojem mnenju je super motorček, mislim pa celo da se na avto.net prodaja en ki da polek komplet enduro gum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa išče kupca za motor in če ga najde, ga bo kje ukradu, pa pol prodal :) Ne vem, js vedno pomislm na kej tazga, k mi ni jasno, kako neki človek ne vem, kaj ma doma, pa kaj prodaja pa v prometni piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že popravu :). Drugač se pa zgodi da v imenu lastnika (ki morda ni najbolj računalniško pismen) oglas objavi kdo drug...in pride do napake. Jst bi si tkole razlagal tale spodrsljaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mal gledam z1000, zaenkrat edini "pameten" je tale: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8510372

Pozna kdo, sicer zelo lep, sumim da je bil pa barvan- zadnje nalepke niso na pravem mestu. Nimajo z1000 notranje dele felten ter pokrovčke na mašini v barvi motorja? Tudi 30k km je malo?

 

Pa tole tud akrapoviči niso, (lahko so tudi LeoVinče ali Yoshimura če daš pravo nalepko gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta letnik vsaj 400€ predrag. Bil lastnik podobnega (letnik 2006) in  se dobro spomnim, za koliko dejansko gre h kupcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za modrega z-ja 1000, ki je na netu..

Prodajalec mi napisal sms, da ga proda za 3600. Vedno manj. Se pravi nekaj ne stima najbrz..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg ku ste smotani s tem ugibanjem noben pa ne zbere dovolj poguma da bi ga šel pogledat je pa fajn vedet da ko bom motor prodajal ne smem cene spuščat ker bo folk mislu da je kej narobe jo bom rajše dvigoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je velik interes do motorja res ne vidim druge kot si ga pogledat v živo po možnosti z nekom ki obvlada. Pol pa sklenit kupčijo (osnovno barantanje je itak samoumevno) al pa se zahvalit. Tudi prodajalcem gredo konkretno na k eni in isti mečkači ki si po 2 ure ogledujejo vsak teden 1x isti motor ali avto...

 

Nekoč sem prodajal ženinega peugeota in mel enega fenomena ki je prišel 3x pametovat po 2 uri in ponujal neprimerne zneske. Z velikim zadoščenjem sem se četrtič oglasil in mu rekel... Gospod, avto je bil prodan nekomu ki ni kompliciral in spustil sem mu rahlo še ceno samodejno ker ni bil zatežen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite komentar prodajalca;);)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8532982

p.s. Pa prosim ne kličte razni junaki, k mislte d so se vam mal jajčka spustila iz trebuha, da bi jo šli mal probat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberite komentar prodajalca;) ;)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8532982

p.s. Pa prosim ne kličte razni junaki, k mislte d so se vam mal jajčka spustila iz trebuha, da bi jo šli mal probat

Tega sem vidu ja :grrr  tipo naj ga rajši slika v Sloveniji,če ga res ima... Kaj se boji,če bo kdo reku,da ga pride provat in motorja niti ni  :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor ma od frenda frend tko,da dxr16 ne lupetaj preveč če ne veš nič ;) Pa čist pravilno je napisal,ker raznih "testnih kupcev" je čist preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo imeli taki podoben primer pred leti z nakupom enega avta... Isto je bil slikan v tujini,tipo da na net predelan avto,ful dobro vse lepo in prau,ko smo ga klicali je hvaliu vse mogoče...Potem ko se zmeniš za prit pogledat,provat in kupit pa sami izgovori,da zdaj ne more in podobno...po 10ih klicih telefon izklopljen in oglas izbrisan! Čez nekaj časa izveš,da so ga klicarili tudi drugi in kao,da je bila samo neka fora!  :headbang:  No če rečeš pa ti,da poznaš in je od frenda od frenda,pa naj ga tipo proda dobro... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DXR16: saj to je slikano v Sloveniji, poglej na CRC.si, to je na njihovem dvorišču v Snebrjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede km je komot možno, ljudje motorje uporabljajo na zelo različne načine.

Ta firma uvaža motorje, jaz bi recimo poskusil tale motor poiskati po iskalnikih sosednjih držav in videl, če ga najdem tam in če ima iste km.

Po drugi strani pa lahko tak motor za takšno ceno brez večjih težav npr. v Italiji najdeš tudi sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!