Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

ze po slikah se vid da je bilo bum bum........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima pri 24kkm tako "zmahan" števec, kakšna je pol mašina ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem govorim;) jaz to vedno pravim ce je po slikah hin je v zivo vedno slabse....stevcev v sloveniji pa ne gledamo vec, bi bilo bolje dabi bila namesto stevca analogna ura:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem govorim;) jaz to vedno pravim ce je po slikah hin je v zivo vedno slabse....stevcev v sloveniji pa ne gledamo vec, bi bilo bolje dabi bila namesto stevca analogna ura:)

 

:OK:  :OK:  :OK:

Na koncu sezone vsi pišejo po forumu o 15-20 Kkm....na autonetu pa komaj kakšnega najdeš s 40-50Kkm....  ;) .....če mal pretiravam  :whistle:

 

Na tisti "special edition" yamahi se je pa en umetnik dal duška in pospravil barve po delavnici. Tud meni zbutana armatura padla v oči....sicer sta pa blizu...Domžale - Radovljica... :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malo temo o ER-6, motor lahko zdrži do 100 000km, skoraj vsak če je redno servisiran. Glede na kilometre bi lahko bila cena mal nižja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanko sedaj nevem ali ti nisem zadnjic razlagal za en motor v piko...pa to je se tastar model ki tudi upside down vilic nima...gume ketna svecke pa bos spet vlozil 450e v njega...tega ki sem ti predlagal pa ima nove gume novo ketno in brez praske nikoli natleh. Odloci se pa sam ker vidim da kar begas gor pa dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh veš kaj bi rad kupil?

enosledno vozilo, nad 600ccm, 2005 ali mlajše, ne prevec kilometru, japonske izelave (ali vsaj japonske znamke), izgled pa naked, seminaked al pa ss. pod 4000€ :P

mislim da so to kriteriji. pa cim prej ker je zdej pa res ze lepo vreme.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Situacija je taka. Imam izpit za kategorijo A2 sepravi vozim lahko motor do 35kW.. in iščem motor.

Kaj mislite konkretno o tem motorju: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8501451 ?

Ali je 45000km preveč za kupvat rabljen motor? kako je potemtakem iz servisi in kako iz okvarami?

Hvala za odgovore :)

 

 

Sam sem ga šel gledati in nisem bil prav navdušen. Verjetno je bil natleh in tudi motor se malo čudno sliši.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanko sedaj nevem ali ti nisem zadnjic razlagal za en motor v piko...pa to je se tastar model ki tudi upside down vilic nima...gume ketna svecke pa bos spet vlozil 450e v njega...tega ki sem ti predlagal pa ima nove gume novo ketno in brez praske nikoli natleh. Odloci se pa sam ker vidim da kar begas gor pa dol...

Nic ne begam, mi smo tako ali tako zmenjeni za ponedeljek..

m..

Si res ne smem malo sline cedit na ostalih mopedih?

Drugace pa ja kupujem v tem rangu kot je napisala kolegica.. Kupujem drugace Z-ja. Ker ga ni, bom pa primoran kupit ss zgleda. Ne morem vec cakat..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Situacija je taka. Imam izpit za kategorijo A2 sepravi vozim lahko motor do 35kW.. in iščem motor.

Kaj mislite konkretno o tem motorju: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8501451 ?

Ali je 45000km preveč za kupvat rabljen motor? kako je potemtakem iz servisi in kako iz okvarami?

Hvala za odgovore :)

 

Hm, očitno tega motorja ne smeš voziti, ker nimaš ustrezne kategorije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem ga šel gledati in nisem bil prav navdušen. Verjetno je bil natleh in tudi motor se malo čudno sliši.

 

Lp

Hvala za info. !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nic ne begam, mi smo tako ali tako zmenjeni za ponedeljek..

m..

Si res ne smem malo sline cedit na ostalih mopedih?

Drugace pa ja kupujem v tem rangu kot je napisala kolegica.. Kupujem drugace Z-ja. Ker ga ni, bom pa primoran kupit ss zgleda. Ne morem vec cakat..

Lp

 

 

Ne prenagli se z nakupom...mislim nekaj na silo ;-) Si preveril kaj moto.it al pa subito.it ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav. Sem pogledal tudi italijo, je nekaj robe toda se ne spoznam na te papirje itd..nimam tudi nobenega da bi mi pomagal pri tem plus prevoz itd..te pride isto kot pri nas pomoje..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta cenovni rangki ga isces se res ne izplaca...kombi gor in dol, 5% davka, 100e homoligacija. Bi moral dobiti motor vsaj 500-600e ceneje da bi bil nekje na nuli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!