Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Predrago za ta dnar dobiš v italiji že 999 tko da dej malo razmislit če te kej v tej smeri zanima. Pase bi pa jaz vseeno preventivno menjal kerne verjamem nobenemu na besedo se jih pa ponavadi menja na dve sezoni oz 20000km oz raje preventivno na 16000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojih izkušnjah so stroški vzdrževanja pribljižno taki kot pri japoncu če delaš servise sam doma ker itak ducati je narejen kot traktor in je res preprost motor za šraufanje 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatiji so pri nas precenjeni + dost jih je tud takih, ki kupi čez mejo in nato prodaja tuki. Kot je že ludiluka reku pogledat čez mejo, ker ga dobiš tretjino ceneje.

 

999, 749 nista tak strošek kar se vzdrževanja tiče samo, če je bil motor že od začetka servisiran kot je treba. Večina verjetno ne bo sama šraufala, imaš pa tudi pri nas nekaj mojstrov, ki se spoznajo in so precej cenejši kot uradni servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako si bil navdušen, sedaj pa že prodajaš? Je kaj novega v planu?

 

Enostavno nimam več časa za vožnjo z motorjem in mi je škoda da motor stoji.

Trenutno je situacija takšna, da svoj prosti čas raje preživim s svojo '' ta frišno '', kot da bi se vozil. Če me kdaj kasneje spet prime želja po motorju, si ga bom pa spet kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno nimam več časa za vožnjo z motorjem in mi je škoda da motor stoji.

Trenutno je situacija takšna, da svoj prosti čas raje preživim s svojo '' ta frišno '', kot da bi se vozil. Če me kdaj kasneje spet prime želja po motorju, si ga bom pa spet kupil.

Boš, boš, se ni za bat. Še vsak ta pravi motorist je čez čas spet "prišel v to cerkev molit".  :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja ne poznam a so majhni stromi zelo neproblematični in hvaležni motorji, še posebej, če so normalno vzdrževani. Pa še peljejo se zelo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iz tako lepega, kultnega motocikla naredit novoletno jelko ...bizarno.  Verjetno je zato 1,5K € previsoka cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvega hitro preveriš, če ima res samo 3900 km. Pri tej kilometraži mora imeti še prve gume. Preveriš dot na gumah in če so starejše od motorja, verjetno drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti vse lepo spiše, pa spodi napiše tole: Možnost napak pri vnosu podatkov, za točnost podatkov preverite pri prodajalcu. Za pisne napake ne odgovarjamo.

Te vse mine,ker ti lahko v primeru,da kaj ni ok ta stavek pod nos rine v svoj zagovor...

A je na aluminijasti "štangi" pri hladilniku poškodovan? nasvet:pelji ga na nevtralen pregled, servis izberi sam ;)

 

 

 

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!