Skoči na vsebino

Oglasi iz interneta


Senna

Priporočene objave

Tudi na zavarovalnici Triglav si ob vsakem podaljšanju zapiše kilometre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nepremičninah poznajo pojem "veriga pogodb", ki je pogoj za vpis v zemljiško knjigo. Ne daj bože, da ti ena vmes manjka - kup komplikacij.

Če bi zahteval prejšnjo pogodbo od dotičnega prodajalca, bi tudi lahko videl koliko km je bilo takrat. Če muti, bo itak rekel, da jo je vrgel stran - jaz zase vem, da jih šparam, ker ne mislim mutit. Ravno tako šparam račune servisov (in tudi zahtevam ob nakupu) - sama poštemplana servisna knjiga ni nič.

Ampak res bi bilo najbolje vpisovat kilomete pri registraciji al pa zablokirat te kur*** števce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa na zavarovalnici Triglav in podpiram, da se uvede red.

Čeprav tu gre za drugo zadevo, ki pa bi lahko služila kao sledenju motocikla, avta...

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..na avto-krka v Lj...me vpraša mojster za homolog...pri navadnem tehničnem pregledu-podaljšanje reg...koliko km ima motor in mu odgovorim pogleda na števec in si zapiše....kam v katero evidenco pa pojma neznam in ga tud vprašu nism...bolime đokopanajotović... :?:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tehničnem lahko izdajo število prevoženih km samo če dobijo sodno odredbo, drugače ne smejo izdajati informacij novemu lastniku vozila, tako mi je prejšnji teden rekel preglednik v Trebnjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč je tega. 15 let star motor na avtonetu in ma 30k km.

Men osebno se ne da stem ukvarjat. Tolk sm naredu, račune od servisov poleg, če hočeš kupi, če nočeš adijo. Se je pa tud moj bivši ducati prodajal, kot super ohranjen, ne razbit, od 2. lastnika, 25k km... Sam sem bil že tretji lastnik, prodal se je razbit in ko sem ga sesul je mel 34k km. In nimaš kaj, samo gledaš lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim pri starih motorjih glede km ko se lahko števec okrog obrne, ko določeni gredo samo do 100000km na števc. Moj bo 17let star motor in ima 68500km, sem pogledal v evidenco in ne pišejo km, piše pa " Datum prve registracije v SLO:27.07.2005, upravna enota HRASTNIK" in koliko ima km tudi ni zapisov, vidim pa da mi je prejšni lastnik vsaj povedal po resnici, da je bil 2005 uvožen v SLO, samo me je presenetilo "Število različnih uporabnik 8"..ne vem ali je to veliko ali malo glede na to da je praktično star motor in mehanik ki mi je štelal fergazerje rekel da niso bili nikoli šraufani,tak da mogoče so celi realni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: Sem snoč v evidenco pogledu pa ni več zapisov o kilometrini.So pa kilometri zapisani na zavarovalni polici. Glede #števila različnih uporabnikov# je tko tko. Ko sem kupu motor sem bil 3 lastnik po zapisu. Ko sem snoč gledu evidenco pa sem opazu da sem že 4 lastnik :? . Ne vem kak to, sam sem premišljeval ko sem letos podaljšal registracijo sem obenem spremenil še naslov prebivališča in tako dobil novo prometno dovoljenje. Vsaj po datumu zapisa se je vse ujemalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zbijanja kilometrov prihaja zaradi tega, ker motor nad 35.000km enostavno nobenega ne zanima. vsak ki pokliče za rabljen motor ga zanima samo št. km in pa ta vaša sveta servisna knjiga. zato pa je situacija takšna kot je...roko na srce, 10 let star motor z  recimo 80.000km bo kupil edino preprodajalec za nizko ceno, zavrtel kilometre, naslednji lastnik pa vriska od veselja kako ohranjen motor je kupil.. :wacko:

  • Všeč mi je 7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja.. jaz npr na nobenem vozilu ki je šlo od hiše nisem zbijal km, ali pa delovnih ur. ampak večina je še isti teden bila ponovno na netu z manj km in višjo ceno. oz če poenostavim, od resnih kupcev, ki bi stvar kupovali za sebe, zanimanja ni bilo. z zbitimi km so se zadeve (predvidevam po trajanju oglasov) očitno brez nekih težav prodale. se strinjam da to ni ok niti tega ne podpiram ampak dokler bo ta tipičen slovenski strah pred km, sem prepričan da se bo to dogajalo.  samo to sem hotel povedat ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prodajal zx10r z 26000 prevozenimi me je kar ene par pacientov klical pa spraseval kolikokrat je bila delana generalka??? Pri 26000....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest načeloma ne sprašujem več po kilometrih. Vprašam glede servisov, če so ble brezme menjane, ketna, zobniki... + za vsak specifičen motor napake in težave, ki jih najdem na forumih od lastnikov tega modela. Na netu pogledam še kako je ta model zgledal original tega letnika in potem primerjam še nalepke, ročke, uteži, žmigovce, ogledala. Če je kej zamenjano vprašam zakaj, če nalepke ne štimajo pokledam še malo pod oklep, če se vidi kje štukana plastika in pa okvir kolikor se da. Samo ponavadi, ko prideš tako daleč, da opaziš, da je kaj zamenjano ali ne štimajo nalepke sami povedo, če je kej blo. V tem primeru se ponavadi še kaj da zmenit okoli cene in pa po nakupu ga peljem direkt mehaniku.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prodajal zx10r z 26000 prevozenimi me je kar ene par pacientov klical pa spraseval kolikokrat je bila delana generalka??? Pri 26000....

bounch of retards,...never go full retard! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej, v tem svetu Retardov je najmanj stresno prevrtet kilometre, pa cao....v nasprotnem primeru, te noben ne poklice, oz. bi radi ceno zbil za par jurjev....se najbols je, da doma povecas garazo..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

San to hocem povedat k sm jih mel 26000 so me klical kolkokrat je bila generalka...no potem sem ga komaj pordal ne glede na to da je bil u piko. Ce bi jih imel 36000 ga verjetno nebi nikoli prodal al pa za pol cene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!