Skoči na vsebino

problem peugeot speedfight 100


jocnov

Priporočene objave

lp, imam problem na speedfightu 100ccm zračno hlajen - menjal sem bat in ležaje na glavni gredi, dihtunge na glavi, svečko,.. motor sedaj nima moči da bi speljal - če je na stojalu normalno dosega hitrost, samo ko je na kolesih nima moči, da bi ga pognal. ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko rečt. A prej ti je normalno delal, al si kupil nedelujočega?

Preveri še uplinjač, filter...

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delal mi je normalno preden je zaribal, potem sem menjal bat in ležaje na gredi sedaj nima več moči. cilinder je ok! spucal sem uplinjač,filter,vse cevi so ok, sumim da je problem na elektriki, ker motor zamori ko daš gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrika nima bit kaj, razen če nisi kaj narobe sestavil nazaj. Semeringe si tudi menjal na gredi? Glede elektrike ti bi znal najbolj svetovat Bremzer.

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino če nisi verglal v prazno in svečke nisi držal na masi. To bi ti skurilo tuljavo, ampak mislim da nebi potem sploh vžgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moje pojme sem vse sestavil tako kot je treba,da semeringe sem tudi zamenjal.ni mi jasno zakaj motor na štendru dobi obrate čist normalno ko ga dam pa na kolesa pa ne ga pa zamori, tudi pod štantgasom dela perfektno ne ugasne ali karkoli, valjčki so isti kot so bili prej-original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!