Skoči na vsebino

daelim daystar


choperist125

Priporočene objave

živijo

imam en problem pri mojem motorju daelim daystar 125 ccm letnik 2000 pri ubratim med 7000 in 8000 vrtljajih na minuto mi motor trokira ali je mogoče da bo treba zamenjat kabel do svečke in pokrovček svečke saj sveča je nova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna smet v fergazerju?

Če bi svečka kje prebijala bi se slišalo..

Torej mu vzame moč pri tistih obratih ? Al samo kaj ropota ?

Mimogrede eno vprašanje..ga imaš že dolgo ? In kako si zadovoljen z njim...sem bil sam pred leti lastnik istega modela in letnika..pa je bla kar fajn zadevca za tiste čase...sem pa prav mojga videl pred par tedni ko se je pri Moto hitu prodajal :)

Popravljeno . Popravil schani_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna smet v fergazerju?

Če bi svečka kje prebijala bi se slišalo..

Torej mu vzame moč pri tistih obratih ? Al samo kaj ropota ?

Mimogrede eno vprašanje..ga imaš že dolgo ? In kako si zadovoljen z njim...sem bil sam pred leti lastnik istega modela in letnika..pa je bla kar fajn zadevca za tiste čase...sem pa prav mojga videl pred par tedni ko se je pri Moto hitu prodajal :)

glej med 7000 in 8000 sploh ne gre kot bi bila blokada ko pa grem po klancu navzdol pa od 8000 naprej kar ponori kako misliš bi se slišalo da svečka prebiva drugač sem pa kar zadovoljen je kar v redu motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ne dobi dovolj goriva ...kaj pa zračni filter ?

Bo treba do mehanika da preglada fergazerje...čeprav v tem primeru bi trokiral že od samega začetka in ne samo med 7 in 8...

težko rečem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ne dobi dovolj goriva ...kaj pa zračni filter ?

Bo treba do mehanika da preglada fergazerje...čeprav v tem primeru bi trokiral že od samega začetka in ne samo med 7 in 8...

težko rečem..

zračni filter je že star ker se ga ne dobi nikjer idi če bi proval brez filtra če bi trokiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zračni filter je že star ker se ga ne dobi nikjer idi če bi proval brez filtra če bi trokiral

Nevem,če bo to kriv filter prej dovod goriva:sito v tanku na pipici ali kak vmesni filter seveda,ča ga ima jaz tega motorja nepoznam lahko je kaka mrežica tudi na vhodu v vplinjač.Če filtra nedobiš probaj brez sicer pa si lahko sam narediš filter iz pocinkane mrežice tako da jo večkrat prepogneš npr.tako da bo kakih 10 slojev in to mrežico malo naoljiš ali pošpricaš z VD-40 da bolje zadržuje prašne delce in jo po potrebi spereš z benzinom spihaš in ponovno navlažiš z oljem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem,če bo to kriv filter prej dovod goriva:sito v tanku na pipici ali kak vmesni filter seveda,ča ga ima jaz tega motorja nepoznam lahko je kaka mrežica tudi na vhodu v vplinjač.Če filtra nedobiš probaj brez sicer pa si lahko sam narediš filter iz pocinkane mrežice tako da jo večkrat prepogneš npr.tako da bo kakih 10 slojev in to mrežico malo naoljiš ali pošpricaš z VD-40 da bolje zadržuje prašne delce in jo po potrebi spereš z benzinom spihaš in ponovno navlažiš z oljem!

ju3 bom spucal vplinjač pa bom videl kaj bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je rešen spucal sem vplinjač ki je trajalo 4 ure k je vse natlačeno pod tankom

ampak hvala za nasvete

lp luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!