Skoči na vsebino

Prva voznja...


Vrtnica

Priporočene objave

Tud tam okoli 14 leta s fičkom. Do 18 leta je bilo treba pomagati na un svet spraviti tri fičke, en peglezen(bolhca) škodo in 101.

Zanimiva so bila tista leta ko smo se vozili po terenu kjer se oče s traktorjem ni upal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtem razredu me je mami posadila v bolhco pa rekla: zdej pa pel!

Me je mogla kar fejst držat da ji nisem iz avta všel :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam pri enih 14 letih sem vozil golfa enko :) in ce sledim hanziju, sem do skoraj 18 leta spravil s sveta 2 yugota :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 6. letih(+-1) enega belega fičota,po veeelikem travniku v krogu vozil :lol:

Itak je fotr zraven sedel :wink:

No potem ko je ratalo speljat, je blo pa itak isto kot pri tistih električnih avtkih,ko se zaletavaš z drugimi, samo da je bilo brez zaletavanja :twisted:

No pri 11. letih sem se pa že v kamionu znašel :D

Sam motor je pa še zmeri zakon :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa izgubil driving virginity šele pri 16 v rdečem fičotu. To je blo dober mesec nazaj. :wink:

Fičo je bil sicer mal tko notranje sturan, pri prestavljanju je skoz v leru ostal, tko da mi je mal tulil, ampak... Za speljevanje in obračanje (rikverc, naprej, rikverc, naprej...) sem pa naravni talent. :lol:

Spravil sem ga pa po eni gozdni poti po 10 minutah vožnje na full gas v drugi prestavi. Na števec nisem gledal. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star sem bil 18 let in 2 meseca, ko sem imel prvo vožnjo v avto šoli.

Vsedem se v tisto belo petko, inštruktor reče: "Ah, saj ti itak že znaš verjetno vozit, kar tja ven zapelji s parkirišča, greva na Lent na kavo..."

Jaz pa :shock: in:"Eeeeem, kako se pelje? Nisem še nikoli avta vozil..."

Tko, pa sva se potem malce po parkirišču naučila volan vrtet in žmigavce vklapljat, pa speljevat - sva pa že čez 30 minut šla na javno cesto - in potem 35 ur v naslednjih tednih lepo delala vaje, spoznavala križišča...

Ampak traktor sem pa pri babici vozil že pri desetih letih :) Po travnikih seveda, in gozdovih, pa včasih kak kilometrček po javni cestulji :)

Od takrat sem nabil kakšnih 200.000 kilometrov z avti, nikoli v življenju pa še nisem vozil po levi strani (Anglija itd...). :)

Motor sem prvič vozil letos :) v 27. letu starosti. V življenju sem prej ene max. 10-krat peljal moped :oops:

Tejka me je naučila speljevat in pelat na SV-ju: prva vožnja v življenju na parkirišču pri FDV (speljevanje in 20 km/h v prvi :)), potem pa vsako nedeljo prazna parkirišča v BTC-ju... Pa vožnje po Ljubljani, Rakitna itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa se ne spomnim kolk sem bla stara, najbrž kakih deset, v fotrovi ladji od merdžota sem v prvi vozila po velikem travniku, skozi prednjo šipo sem pa videla samo v zrak ... sicer imam pa raje take male avtke, ker jih je lažje parkirat. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki ste pri 7 vozil me prav zanima kaj ste vozil. Mogoče ste se držal za volan v naročju nekoga pa imate še danes v spominu da ste vozil avto

Mislim da niti pod razno takrat ne stisneš sklopke in da bi hkrati gledal skozi steklo na PODLAGO pred seboj. Mislim da ste bili še malo premajhni za take podvige. Ne rečem kake gokarte to ja, AVTO za moje pojme pa ne. Pa brez zamere ker sem sedaj komu vrgel kost za glodat. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri enih desetih letih vozil en doma narejen gokart. Potem pa sem kmalu prešel na avto (mal po travnikih in gozdovih) :D :D :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm....pri enih 10-tih moped, pri 13-tih fotrov motor (pa še nesrečna številka) istočasno pa mislim, da tut Alfo 33. Vse to razen mopeda, po parkirišču seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni je pa tako:

pri 13ih: Mercedes A160

pri 14ih: Fiat Punto (tanov), Smart

pri 16ih: Mercedes A170 avtomatik

pri 17ih: Citroen Xsara VTS

trenutno furam Cliota od avtošole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni je pa tako:

pri 13ih: Mercedes A160

pri 14ih: Fiat Punto (tanov), Smart

pri 16ih: Mercedes A170 avtomatik

pri 17ih: Citroen Xsara VTS

trenutno furam Cliota od avtošole :D

Uf, a Mercedes A že 5 let delajo? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki ste pri 7 vozil me prav zanima kaj ste vozil. Mogoče ste se držal za volan v naročju nekoga pa imate še danes v spominu da ste vozil avto  

Sem šel prav pogledat telesnovzgojni karton,no v 1. razredu sem meril v višino 1,4 metra,

pomoje je to čist dost :!:

Kaj pa eni ki nikol ne zrastejo kej dost več od 150 cm pa vseeno lahko avto vozjo :?: :!: :!:

En moj frend(sej ni tko majhen) ma športne sedeže v avtu,pa dva povštrčka navrh :twisted: :lol:

Sej nisem reku da sem menjaval brzine,pa še s kakšno ročno obračal :lol:

Sam pol k ti enkrat rata v prvi speljat, res ni nevem kak problem mal volan vrtet :!:

Sem pa tud tastare vprašal,no fotr je s tem okol 5 let pretiraval,je pa mat rekla da res enih 6. let, sej bom mal stare albume prelistal,pa mogoče še kakšno slikco najdem,pa jo pošljem 8)

Se pa spomnim tud tega šofiranja v naročju,sam bi pa res težko rekel pri kakšni starosti :?:

Sej to če si mal kasneje začel še ne pomen, da si slabši voznik :twisted:

No morm pa rečt, da sm mel pri 14. letih zasabo zagotovo že najmanj1000 km po raznih gozdnih poteh,

v fičotu(in to celo registriranem) :shock:

Ni blo noben problem na kakšnem pikniku cel tank izpraznit,v bistvu sem sam zared tega hodu s tastarmi na piknike :lol: ja upam da mami ne bo tega kdaj brala :lol:

Ja ne vem kaj čem rečt, volan mi je bil usojen že ob rojstvu :wink:

No sam pol je pršla pa še "bilavnca" ...... :oops: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no v 1. razredu sem meril v višino 1,4 metra...

:shock: :shock: :shock: Zdaj pa samo še napiši, da si bil v Černobilu rojen :shock: :shock: :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 9. letih mami dala bolhco za pelat... najprej po parkingu, pol sem napredoval že na kakšne stranske ceste... od takrat naprej ratu neozdravljiv benz addict.... :D samo je na motorju boljši filing :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no v 1. razredu sem meril v višino 1,4 metra...

:shock: :shock: :shock: Zdaj pa samo še napiši, da si bil v Černobilu rojen :shock: :shock: :shock: :wink:

:shock: :shock: Pa a ni to nekako normalno :?: :?:

Dobr no priznam,da samo 138 cm :oops:

kaj pa če sem mel še zimske nogavice gor k so me merli :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!