Skoči na vsebino

Prva voznja...


Vrtnica

Priporočene objave

Pri 10-ih črno Alfo 33 1.5 ie.... po parkirišču seveda, pri 11-ih pa VN 800 Classic :) S slednjih sem tudi 2 krat pristal na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 16ih peljal skoraj novega Golfa IV, nato pa v avtošoli Polo 1.4.

Se ne spomnim, da bi kdaj prej od fotra avto vozil. :hmm:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Pri 11 letih polota 1.4 po enem parkirišču...je blo kr fajn :yea1:

to da sam volan obračaš nea vela :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič pri 5ih ali 6 ih letih motal volan subaruja legacy, pri 12 ih prvič vozil sam spet subaru legacy (isti kot prej), pri 20ih, vozim se vsak dan z subaru legacy (še vedno isti kot prej), avto ki je pri nas že praktično odkar sem shodil, na njem sem se učil vozit in z njim se zdaj vozim vsak dan in me tako na njega vežejo globoka čustva, kljub temu da ima enormno porabo, sploh po mestu ali offroadu, ko se furam z reduktorjem, sem nekako prepričal stare da ostane pri nas do konca, dokler ne bo crkno, kar pa upam da ne bo še dolgo...

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

pr kakih 4-ih sm volan vrtel

pr 6 vozu skuterja

pr 7-ih svojga avtomatika

pr kakih 12 sm vozu pa mazdo 323 F letnik 95

pol vmes polhn enga sranja

med tem 2 BMW-ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jaz mam pa rad avte :)

pr 11 sm prvič pelal ssangyang muso-ta v spremstvu očeta. od tedaj probam zgrabit vsako priložnost, ki jo dobim, da se vsedem v majkino corollo 2.0 tdi da se naganjam po makedamu na goričkem.

predlani sem poču bočno v drevo ko sem se učil driftat na makedamu z prednjim pogonom.

parx sem si sposodu fotrovega ljubljenčka mb e270. najbolj do zdaj pa sem užival v vožnji z kolegovim bmw 745i.

predlani mi je polbrat podaril nissan primero 1.6slx, '90 letnik na kerem sem se učil osnovne stvari in ga mal prerihtaval (brez kakršnega koli znanja). Nažalost je spustu lani dušo pri 375.000km :)

z avti je zaenkrat fertik, čakam na izpit za motor :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe prvič pr 11letih v legendarni Zastavi 750 aka. fičotu :D po parkirišu na smučišču Cerkno. Js sm meu čez samo gas, bremzo pa volan use ostalo je rihtal stric :) Isti fičo je še dons u top stanju(brez kakšne rje ipd. :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm.. pri 8ih sm vrteu najprej volan.. seveda pri očetu v naročju.. to sm delou kadar smo se pelal na Kamenjak.. kjer je blo ceu kup enga makedama.. to je bla Škoda Favorit :)

poj sm pa pri devetih fural yugota koral 45 (mamin avto).. me je fotr nauču speljevanje itd. to je blo pa na Brniku, ob letališču, tik ob ograji kjer je makedam pa sama ravnina :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe prvič pr 11letih v legendarni Zastavi 750 aka. fičotu :D po parkirišu na smučišču Cerkno. Js sm meu čez samo gas, bremzo pa volan use ostalo je rihtal stric :) Isti fičo je še dons u top stanju(brez kakšne rje ipd. :D )

Najboljš avto za učenje vožnje.

Nesinhroniziran menjalnik, zavore nikakve, gretje od zadaj, rosenje šipe ob prehitrem dihanju in vseh padavinah, ročna je držala samo en dan pred tehničnim in še dva dni potem,...

ampak...če si znal to vozit, (ker slabšega ni bilo), potem znaš vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ja hmm! pr 12 fotrovega audija a6 2.5 TDI! po neki stranski cesti ! šlo je tam okrog 60km/h!!! :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sem prvič vozil sem "moral" ukrasti-si sposoditi brez vednosti lastnika.

Prva vožnja z "mopedom" Puch 50 ccm Avstrijski od bratranca star sem bil 10 let!

Prva vožnja z "motorjem" Triumphom 250 ccm, ukradel svojmu fotru star sem bil 12 let!

Prva vožnja z avtom in to tovornim Dojc 4500 ukradli po končanem delu v drugi izmeni,ko so vsi odšli domov po 22.00 uri sva z drugim vajencem malo počakala,da so ostali šli domov.Namreč takrat smo vajenci morali delat tudi v izmenskem delu, vkradla tovornjak in se šla vozit po glavni cesti star sem bil 16 let.

Osebni avto(Fičo) sem začel vozit v avtošoli z 18-tim letom in v ca dveh tednih(8-ur vožnje) naredil teoretični in praktični izpit.

Pri 20-tih ravno na rojstni dan sem naredil D kategorijo.

A kategorijo pa nisem NIKOLI delal mi je bilo priznano od izpita za kolo nato prepisano na izpit za moped in z izpita za moped prepisano v A kategorijo.

Ps: ko sem šel zadnjič po novo vozniško mi je bila vsa dokumentacija predložena in me je uslužbenka opozorila kako sem prišel do izpita !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ~10 letih sem peljal v spremstvu starega Jeep Willis od soseda, le malo gor in dol po travniku, ce se prav spomnim mislim da je bil avtomatik.

Kasneje pri 14ih pa Fiat uno, kar pa je bila ubistvu napaka mojega oceta, saj sem mu po tistem non-stop kradel avto.

To je bila res slaba ideja, ker ce pomislim nazaj, sem imel prekleto veliko srece, da sem vedno vrnil avto domov brez praske in brez spremstva policije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!