Skoči na vsebino

RS oprema


12miha21

Priporočene objave

zdravo.

sem nov na forumu in se zanimam za nakup morotja in sicer honde cr 125 letnik 2001

tip mi je rekel da je na motorju RS oprema in da se ga zato da zelo lahko vžgat. zanima me točno kaj je to ta RS oprema.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.

sem nov na forumu in se zanimam za nakup morotja in sicer honde cr 125 letnik 2001

tip mi je rekel da je na motorju RS oprema in da se ga zato da zelo lahko vžgat. zanima me točno kaj je to ta RS oprema.

hvala

Mogoče SRS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ker se ne spoznam. mi lahko prosim poveš kaj več o tem kaj je SRS?

Jah odvisno al je sam cilinder al je komplet ... komplet ponuja tok opreme, da glava boli :) od membran, do cilindra, bata, ojnice, hitrega vžiga ... trm trm trm trm.

Ne kupuj motorja, če se ne spoznaš, ker te bojo nategnili.

Vzem si koga zraun, k se spozna, pa še lažje ti bo ceno zbiu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah odvisno al je sam cilinder al je komplet ... komplet ponuja tok opreme, da glava boli :) od membran, do cilindra, bata, ojnice, hitrega vžiga ... trm trm trm trm.

Ne kupuj motorja, če se ne spoznaš, ker te bojo nategnili.

Vzem si koga zraun, k se spozna, pa še lažje ti bo ceno zbiu ;)

hvala za info. mislim pa da je reku da je komplet. pa da ma hitri vžig. to bom pa definitivno imel nekoga zraven ki se spozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ZDRAVO

JS SM PA KUPU HONDO CR 125 L. 2006 PA MA SRS KOMPLET(SRS CELOTEN IZPUŠNI SISTEM , SRS CILINDER , SRS GLAVA , SRS KOMPLET ELEKTRONKA) PA ME ZANIMA CE MA S TO OPREMO KAJ VEC KONJSKIH MOCI ,PA DOBIL SEM SE EN KONEKTOR KI MU MENDA SE ENKRAT POVECA MOC PA CE KDO VE KOLK PRIDE TA NOVA OPREMA AL PA RABLJENA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDRAVO

JS SM PA KUPU HONDO CR 125 L. 2006 PA MA SRS KOMPLET(SRS CELOTEN IZPUŠNI SISTEM , SRS CILINDER , SRS GLAVA , SRS KOMPLET ELEKTRONKA) PA ME ZANIMA CE MA S TO OPREMO KAJ VEC KONJSKIH MOCI ,PA DOBIL SEM SE EN KONEKTOR KI MU MENDA SE ENKRAT POVECA MOC PA CE KDO VE KOLK PRIDE TA NOVA OPREMA AL PA RABLJENA

LP

Kar veliko konjev zadeva prinese, kar pomeni kar veliko dodatno vzdrževanje. Zadeva je indentičnih mer kot original ( bat gre noter originalen ), glava je spuščena, kanali so spremenjeni, elektronika je kul, izpuh itq...skratka, kr veliko konjev prinese.

Nov cilinder za CR 250 letnik 98 pride 560€. :) Za 125ccm nevem, sem ga samo obnovil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno kolk konjev ma vec pa ne bis vedu k sm mu yamaho 125 pa gre ta se enkrat buli

pa ce ma se kdo za prodat levo plastiko ki se jo da gor na hladilnik (zebra)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

približno kolk konjev ma vec pa ne bis vedu k sm mu yamaho 125 pa gre ta se enkrat buli

pa ce ma se kdo za prodat levo plastiko ki se jo da gor na hladilnik (zebra)

lp

Nemore it še enkrat bolj, ker bi potem moral imet za 1× več konjev. Kar jih pa nima.

Skratka nekje okrog 46-48konjeu menda pride zadeva s tem, mogoče celo kakega več. ;)

Leva plastika za 06? Mam za 03, sam ne paše gor ^^ pa še črna je :P

pa piš tako, da se te razume.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mislu sem plastiko ki sciti hladilnik pred kamenjem ali podobnim ,original pride bele barve

ce ma kdo kaksen stojalo za offroad motorje za prodat

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mislu sem plastiko ki sciti hladilnik pred kamenjem ali podobnim ,original pride bele barve

ce ma kdo kaksen stojalo za offroad motorje za prodat

lp

Kaj če bi pa ti šel pod oglase namesto na forum? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!