Skoči na vsebino

Urban Racer


orcus

Priporočene objave

Ali boš to lepoto upal voziti v prometu? 2510057Tzx.gif

Tole najbrz ne bo za na cesto, mogoce malo, v tem vidm le razstavni motocikel.. Vsa cast, da se kaj takega loti..:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiv projekt. Ne vidim razloga zakaj taki motorji ne sodijo na cesto, prav nasprotno, naveličani smo konfekcijske sivine. Veliko uspeha in pričakujemo nove fotke. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiv projekt. Ne vidim razloga zakaj taki motorji ne sodijo na cesto, prav nasprotno, naveličani smo konfekcijske sivine. Veliko uspeha in pričakujemo nove fotke. :worship: :worship:

Ne da ne sodijo, pomoje ga je le skoda za na cesto, kamencki in podobne stvari znajo iznicit ure dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh motorji so za to da se vozijo, tud če je kaka praska kje. Drugače pa zelloo lep projekt trance_27_notworthy.gif. Bi ga izjemno rad vidu v živo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh motorji so za to da se vozijo, tud če je kaka praska kje. Drugače pa zelloo lep projekt trance_27_notworthy.gif. Bi ga izjemno rad vidu v živo :)

Tudi jaz. 41799_130428489256_2159_n.jpgNekega sončnega dne. Za vsak dan ga bo pa škoda.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Po 12 urah šraufanja sem danes naredil prve metre po ulici in razen nekaj ličarije in pospravljanja kablov je UrbanRacer gotov. Občutek je fantastičen in motor se pelje dosti lažje kot originalen 749. Presenetilo me je koliko manjši in okretnejši deluje proti prej. Nekaj slik od koncu dneva..

05052011712.jpg

05052011713.jpg

05052011714.jpg

05052011719.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tu pogrešam nekaj jasnih slik, bočno, spredaj, zadaj, z motociklom v horizontu (pravokotno), da se ga lepo vidi.

Zelo zanimivo. Osebno bi sicer raje videl ostre linije, ampak to je pač stvar okusa. Pohvale. Samo želim si, da bi sam nekoč naredil kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tu pogrešam nekaj jasnih slik, bočno, spredaj, zadaj...

bočna

05052011710.jpg

spredaj

29042011694.jpg

bolj od zadaj pa nimam

29042011702.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi urban racer. Radical Ducati ima konkurenco! :worship:

Edino nisem prepričan v tisto srebrno plastiko ( MV Agusta? :rolleyes: ). Mogoče optično preveč vleče pozornost.

Čisto v razmislek, poskusi na photo shopu kakšno drugo varianto ( rahlo temnejšo ali kakšno drugo barvo).

Kakšna zrcala boš dal? Vidim, da imaš Rizoma ročke. :)

http://www.rizoma.com/en/bikes-accessories/gid:3/mirrors.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi urban racer. Radical Ducati ima konkurenco! :worship:

Edino nisem prepričan v tisto srebrno plastiko ( MV Agusta? :rolleyes: ). Mogoče optično preveč vleče pozornost.

Čisto v razmislek, poskusi na photo shopu kakšno drugo varianto ( rahlo temnejšo ali kakšno drugo barvo).

Kakšna zrcala boš dal? Vidim, da imaš Rizoma ročke. :)

http://www.rizoma.com/en/bikes-accessories/gid:3/mirrors.html

Tisto kar je belo, oz. sivo je špic-kit in bo rdeče barve, ravnotak sprednji blatnik in upam, da bo to linijo naredilo še za odtenek enotnejšo, lepšo. Ogledala pa so v stilu cafe-racerja na koncu ročk, že nabavljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Danes sem uspel naredit nekaj novih slik. Premierno jih napopam tukaj, daj jih lahko :eek: prvi. V kratkem bo tudi gotova varianta z supermoto bilanco in v črni barvi. Deli so že polakirani in čakajo na poliranje. Se pa ( če bo sreča naklonjena ) obeta za to zimo nov projekt in sicer bolj klasični cafe-racer na osnovi modela 750SS. Kalup za "rit" je že gotov, rezervoar pa je zaenkrat še samo na skicah.

_DSC0010.JPG

_DSC0024.JPG

_DSC0040.JPG

_DSC0028.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

UrbanRacer%252520black.jpg

ta slika je sicer spremenjena v PS, vendar večino delov za črno varianto je že pripravljenih za montažo. Razlikoval pa se bo tudi v tem ,da ne bo več clip-on ampak superbike belanca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!