Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
sand66

Kje smo se potepali in kaj smo zanimivega videli

Recommended Posts

njofra

ja ni OK, prej bi povedal kaka so pravila :P

tukaj ostanemo dalj časa oblečeni :lol1:

ja ni OK, prej bi povedal kaka so pravila :P

tukaj ostanemo dalj časa oblečeni :lol1:

Scarabeo 500

Kje je to????

post-12625-0-10782400-1314019359_thumb.jpg

Scarabeo

Malo za pomoč.

Na vrhu prelaza se da dobit na štantu okusno klobasico z zenfom in zeljem v kruhu - to mi je prvo padlo v nos, pa še kaj.

post-12625-0-33192100-1314217156_thumb.jpg

Scarabeo

kaca1

Malo za pomoč.

Na vrhu prelaza se da dobit na štantu okusno klobasico z zenfom in zeljem v kruhu - to mi je prvo padlo v nos, pa še kaj.

post-12625-0-33192100-1314217156_thumb.jpg

Scarabeo

Mhm, pa če boš mel fajn slovensko musko, ti jo bo (klobaso z zenfom, zeljem,.......)) Ernstl dal s posebnim, beri 100% popustom :OK:

Al morm še z besedo napisat?

Edited by kaca1

Scarabeo 500

Mhm, pa če boš mel fajn slovensko musko, ti jo bo (klobaso z zenfom, zeljem,.......)) Ernstl dal s posebnim, beri 100% popustom :OK:

Al morm še z besedo napisat?

A je to ta stric, da ne bom napačnemu Golico sukal?

post-12625-0-14543000-1314280809_thumb.jpg

Scarabeo

kaca1

.jpg]

A je to ta stric, da ne bom napačnemu Golico sukal?

post-12625-0-14543000-1314280809_thumb.jpg

Scarabeo

Štant je 100% taprav, stric je bil pa takrat tale

post-13666-0-60039700-1314308788_thumb.jpg

Edited by kaca1

Scarabeo 500

Torej, gre za vzpon na Stelvio.

Pod vzponom se pelješ mimo posebnega muzeja, ki si ga lahko ogledaš za 1€ po osebi.

Slike povedo vse.

post-12625-0-69329600-1314352988_thumb.jpgpost-12625-0-21410500-1314353191_thumb.jpg

post-12625-0-08647900-1314353092_thumb.jpgpost-12625-0-99486000-1314353245_thumb.jpg

Scarabeo

Scarabeo 500

Kje je pa tale?

dsc06407.jpg

Spust proti mejnemu prehodu Učja. Na Italijanski strani.

Scarabeo

Scarabeo 500

Tudi jaz sem se vozil tam okoli z avtom. Morda pa zato nisem opazil zgradbe. :)

Scarabeo

Scarabeo 500

Lokalne stezice domače Vukoje**ne. najs :)

Severni kraški rob :rolleyes: .

Scarabeo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• radko5
    • DAMI34
      To je težka odločitev. Če se počutiš kul v tekstilu imaš mogoče večji razpon, sploh z oblačili, ki imajo 3 leyerje (to uoporabljam pozimi), pri usnju malce manj ..cca 2, če vržeš v hladnem obdobju dežkota čez.  jaz osebno in to velja samo zame, ni nujno da drugim ustreza, se počutim komot in fajn samo v usnju, ker mi paše oprijeta oprema. Lahko tudi potrdim, da usnje komot prenese drsanje po asfaltu tudi do 20m brez omembe vredne škode, al pa kak karambol  s poletom. ps. definitvno se svetla barva manj segreva kot temna, se pa prej vidi umazanija  
    • DAMI34
      Sem bil priden med operacijo in to med lokalno narkozo. Poškodovane imam blazinice in se zadeva že dolgo vleče. Upam da ni rak  čakam izvid. Zdej imam pa nogavičko in spet šibam kot raketka. ps. tisto rdeče na desni strani je dildo..no sveča v obliki falusa moja 2 ta stara mata čuden smisel za humor
    • Fadil
      Sveti Petar i Šef su se dogovorili da će u budućnosti primati samo slučajeve koji su umrli spektakularnom smrću... Nakon nekog vremena kuca netko na Nebeskim Vratima... Sveti Petar: - PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUčAJEVE! Pokojnik: - Slušaj moju priču! Oduvijek sam mislio da me žena vara. Tako sam otišao tri sata ranije s posla, trčim ko lud 11 katova do stana, otvaram vrata, pretražujem cijeli stan, a na balkonu nađem tipa kako gol golcat visi s vanjske strane balkona i drži se za ogradu. Nato uzimam čekić i udaram tom kretenu svom snagom po prstima. On pada na grm koji ga nježno dočeka. Govno! Ja natrag u kuhinju, uzimam kompletan frižider i bacam ga preko balkona... PUN POGODAK! Napokon je kreten sređen, a meni su taj napor i uzbuđenje donijeli infarkt i evo me kod Tebe! - U redu... - kaže Petar. - Možeš ući. Kratko nakon toga ponovno se začuje kucanje na Vratima: - PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE! - kaže Sveti Petar. - Nema problema! - kaže pokojnik. Radio sam, kao i svaki dan, svoje jutarnje tjelovježbe na balkonu. Spotaknem se na vazu s cvijećem i padnem preko ograde, ali se u zadnji čas uspijevam uhvatiti za ogradu balkona stana ispod svoga... - Bože, kakva sreća! - pomislih. Nato iznenada dolazi neki idiot i udara čekićem po mojim prstima, ja padam i, nasreću, dočeka me mekan grm te pomislim: ' Ovo je ludo, već drugi put preživjeh!' Pogledam prema gore i tad me pogodi ovaj blesavi frižider! - Dobro, možeš ući u Raj. - odgovori Sveti Petar. Tada ponovno netko pokuca na Nebeska Vrata: - PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE! - reče Sveti Petar. - Nema problema! - kaže pokojnik. - Sjedim ja nakon dobrog seksa gol u frižideru... - To je dovoljno! - prekine ga Sveti Petar. - Uđi!
    • AlesD
      Jaz prisegam na svetla oblačila....se kar pozna v vročini čez mesto ali ko se prebijaš mimo kolone ali si v črnem ali v svetlem.   Sem pa tudi jaz v fazi nabave nove opreme...pa se še nisem odločil ali ostanem na tekstilu ali naj grem na usnje.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!