Skoči na vsebino

Padanje po stopnicah


Brrrm

Priporočene objave

Menda je sedaj v obtoku neka akcija z naslovom: Vsaka peta ženska pade po stopnicah, ustavimo nasilje (ali nekaj takega).

Ali ste ženske nerodne pri hoji po stopnicah, ali pri izbiri svojih moških :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela, nič norčujem, nisem nobenega norčavega Smeška zraven pritisnil.

Ali so za batine, ki jih dobijo pretepenke res vedno 100 % krivi deci, ali niso tudi malo babnice, ki so svoje najdražje pred usodnim dajem premalo stestirale, ali ker nočejo stran potem, ko so že čisto plave itd itd.

Ko poslušam po radiu in berem tu in tam, so v večini primerov krivi eni drugi, od nasilnih moških, do neučinkovite policije, do ekonomskega položaja v svetu, na kontinentu, državi in doma, samo one so pa brezmadežne, kot tisti angelčki, ki jih v reklami s pralnim prašom operejo.

Preveč enostransko se mi zdi ta akcija vodena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko jih ženska faše prvič, je boga!

Ko jih faše drugič, je boga!

Ko jih dobi tretjič, je boga!

...

Ko jih dobi stotič, je... hmmm...!

Vem za eno, ki jo mož redno pretepa.

Vsi bi ji radi pomagal (no zdej niti ne več).

Enkrat je pršl tko daleč, da je res spokala, pa ji je brat uredil stanovanje pa vse, pa badigarda je špilu,...(saj ni velik treba, itak so ti, ki žeske tepajo eni papki, pa se poserjejo prec, ko kako moško roko vidjo). Ampak enega lepega dne (po 14 dneh brez batin), je šla nazaj k svojemu ljubemu možeku, da jo je lohk spet garbu. Pr tem se je še na grdo sprla z bratom, ki je ni pustu nazaj!

Zgleda da ji paše tko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela, nič norčujem, nisem nobenega norčavega Smeška zraven pritisnil.

Ali so za batine, ki jih dobijo pretepenke res vedno 100 % krivi deci, ali niso tudi malo babnice, ki so svoje najdražje pred usodnim dajem premalo stestirale, ali ker nočejo stran potem, ko so že čisto plave itd itd.

Ko poslušam po radiu in berem tu in tam, so v večini primerov krivi eni drugi, od nasilnih moških, do neučinkovite policije, do ekonomskega položaja v svetu, na kontinentu, državi in doma, samo one so pa brezmadežne, kot tisti angelčki, ki jih v reklami s pralnim prašom operejo.

Preveč enostransko se mi zdi ta akcija vodena.

Kakor koli že........nihče nima pravice dvignit roke nad kogarkoli!!!! Ne glede, na to kolko dolg jezik je na eni ali drugi strani........

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli že........nihče nima pravice dvignit roke nad kogarkoli!!!! Ne glede, na to kolko dolg jezik je na eni ali drugi strani........

Alla

Absolutno :!: :!: Edina korektna in človeka dostojna reakcija v primeru nepremostljivih sporov med partnerjema je da rečeš "Oprosti, ni mi uspelo" in se umakneš.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihče nima pravice dvignit roke nad kogarkoli

Saj jaz tudi tako mislim (za nad otroke to ne velja, tam je treba včasih malo klofniti) samo imam občutek, da nekatere to pravico enostavno podelijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihče nima pravice dvignit roke nad kogarkoli

Saj jaz tudi tako mislim (za nad otroke to ne velja, tam je treba včasih malo klofniti) samo imam občutek, da nekatere to pravico enostavno podelijo.

Vsak je kdaj potreben par batin.Velik jih je takih. sam se je treba sprijaznt pa ga gledat de ti teži. Tepst se :arrow: je narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli že........nihče nima pravice dvignit roke nad kogarkoli!!!! Ne glede, na to kolko dolg jezik je na eni ali drugi strani........

Alla

Absolutno :!: :!: Edina korektna in človeka dostojna reakcija v primeru nepremostljivih sporov med partnerjema je da rečeš "Oprosti, ni mi uspelo" in se umakneš.

PEPE

Po moje tudi. 8)

Pa še preklemano res je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar bom zdaj napisal ma TRDNE temelje, ker osebno poznam 4 primere, ko se moški fizično loteva ženske: ženske vztrajno zavračate pomoč! Ker ste sadomazo? Hja, kaj si pa naj drugega mislim, če ji ponudiš pomoč ona pa gre rajši domov zavedajoč se da jih bo spet fasala? Zlomljena rebra in podpludbe po celem telesu pa še vedno gre rajši domov. Če bi jaz šel domov bi šel samo s pištolo al pa sekiro in tistega nekoga ubil, v nasprotnem primeru pa ČIMPREJ PROČ! Lahko so to prijatelji, znanci, brat, sestra, starši, fant, punca, prehodni dom...itak so vse možnosti bolj kot ne prehodne, dokler se situacija vsaj malo ne stabilizira. Ampak ne - rajši grete domov (če temu sploh lahko rečem dom) in trpite. V teh 4 primerih so ključne osebe moja teta, moja bivša, mamina sodelavka in bivša soseda tak da vem kaj govorim. Izgovori se vedno nanašajo na finančno plat (ma kurc rajši crknem kot pa trpim :x !), najbolj bedna fora ki pa sem jo slišal pa je bla ta: "Res me tepe ampak samo takrat ko ga razjezim, drugač pa je ful mirn in prijazn." Zdaj pa da čujem še vaša mnenja, drage ženske!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(za nad otroke to ne velja, tam je treba včasih malo klofniti)

zakaj že? ker si večji? ker ne moreš nazaj dobit? ker ti samo dejstvo, da si starš daje pravico? ker ne znaš razložiti otroku drugače? zaleže? pomagaj mi razumeti!!!!!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejhne otroke in pse je treba kdaj mal klofnit, da si kej zapomnejo...

LP

to je tudi tebi pomagalo, da si danes tak kot si?

VeRonika

ps: "Če hočeš nekoga razumeti, 3 mesece hodi v njegovih mokasinih!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area_51.........

A ni to malo žalostno, da moški uspejo prepričat nekatere ženske, da niso nič vredne? Da, če ga bojo s kakšno besedo ali dejanjem razjezile, da si ZASLUŽIJO biti tepene? Pa, da konec koncen ne more stran sama, da ima otroke......., ki so v določeni šoli, vrtcu......imajo svoje prijatelje......In jim noče vzeti še tistega delčka srečnega otroštva s seljenjem in skrivanjem??? Pa, največkrat jih tako ali tako najbolj fašejo, ko rečejo, da bodo odšle..... Imam prijateljico, ki ji je mož med enim takim obračunom rekel, da če bo šla, bo ubil njo in hčerko.......da ga ni kraja na svetu, kamor bi se mu lahko skrila....... Verjamem, da je raje parkrat na leto tepena, kot da trepeta za hčerino in svoje življenje...... Ker policija ima pa tudi zvezane roke, dokler se res kaj ne zgodi......

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Rončiko:

Ker mu tako najlažje in najenostavneje za oba (mene in otroka) dopoveš nekatere osnovne življenske resnice.

Poznam, oziroma vsake toliko čujem rezultate primera, ko sta nadobudna starša rekla, da midva najinih pa ne bova tepla in kričala (niti povzdigovala glasa) na naše ne bova. Ko smo se spoznali so imeli 0 otrok, sedaj imajo pa 3 (najmlajši tam nekje v 2 razredu OŠ).

Je nekaj let to tako šlo, potem pa so se otroci sprevrgli v žive izrodke in oba nadebudna starša, sedaj obdarjena z obilnimi izkušnjami, nanje 40 % časa kričita, mislim, da vsake toliko tudi kakšna batina pade (na vse tri), otroci pa kričijo na starša nazaj, če tudi tepejo, pa ne vem. vendar, vlak je odpeljal in sedanje batine nimajo tistega elementarnega vzgojenga (palica/korenček) učinka, temveč so zgolj še tista osnovna represija, proti akteri si.

Mojih sedaj že dolgo ni potrebno tepsti. Za punco mislim, da jih ni niti enkrat dobila. In vsi trije so po mojem mnenju otroci, kot se šika in sva ponosna nanje. In če jih (verbalno) ne razjezim preveč, potem tudi oni mislijo, da sva kolikor toliko primerna starša, kljub nekaj batinam v zgodnjem otroštvu, ki sta jih fanta dobila.

Ronči, daj si narediti nekaj otrok, potem pa jih vzgajaj v neklofalnem in nekričalnem duhu (recimo prvih 5 let njihovega življenja), potem pa se dobiva in bova ugotovila, kako se znajo tvoji pamži obnašati za mizo, kako se obnašajo do tebe in do drugih in do lastnih bratov in sester.

Batine uporablja človek pri vzgoji zadnjih 30000 let, od kar približno je Homo Sapiens Sapiens, zakaj bi se mladi rod v zadnjih 15 letih spremenil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(za nad otroke to ne velja, tam je treba včasih malo klofniti)

zakaj že? ker si večji? ker ne moreš nazaj dobit? ker ti samo dejstvo, da si starš daje pravico? ker ne znaš razložiti otroku drugače? zaleže? pomagaj mi razumeti!!!!!

VeRonika

Roni,

s klofutami ni nič narobe, če so pravično podeljene ... verjemi, otrok ve ... tudi sam sem vedel, kdaj je bila po pravici in kdaj po krivici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, tvoji otroci vedno stojijo 20 cm dlje kot je tvoja roka dolga? Tečeš za njimi, da jih lahko udariš? Jih pokličeš najn se ti približajo? Ali izgleda to kot v kavbojskih filmih; Kdo je hitrejši?

Samo zanima me...

Moji mi sedijo v naročju!

VeRonika

ps: Najlažje je tuje otroke vzagajti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni,

s klofutami ni nič narobe, če so pravično podeljene ... verjemi, otrok ve ... tudi sam sem vedel, kdaj je bila po pravici in kdaj po krivici.

Kako pa naj vem kdaj lahko "pravično" udarim? Ti veš? Pa kako težka naj ta roka bo? Se držim skale po starosti, višini?

Dajte, naučite me! Če gre to tako lahko in je to ta prava vzgoja!

Presneto, pa v nobeni knjigi nč o tem ne piše!

Ker me niso tepli, verjetno zato upam jezikat?!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni, saj ti pravim, da otrok sedaj že dolgo ne pretepamo več in dolžina moje roke nima več nobene vloge.

Ko so bili pa še majčkeni, sem jih pa itak hitro ujel :lol:

To, o lahkotnosti vzgoje drugih otrok, to je pa res. Imam receptov kolikor hočeš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, Roni, a imaš otroke? Koliko in koliko stare?

Saj se poznava, vendar ne dovolj, da bi vedela drug drugega ozadja kaj več, kot to omogočajo te norije po forumu.

Do sedaj sem bil prepričan, da jih nimaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm, tvoji otroci vedno stojijo 20 cm dlje kot je tvoja roka dolga? Tečeš za njimi, da jih lahko udariš? Jih pokličeš najn se ti približajo? Ali izgleda to kot v kavbojskih filmih; Kdo je hitrejši?

Samo zanima me...

Moji mi sedijo v naročju!

VeRonika

ps: Najlažje je tuje otroke vzagajti!

Roni zelo si pregnana. 8) A si res blondinka ?

:D

Ja sem tudi, ko so drugi imeli težave recepte talal kot veliki expert.

Pri svojih sem bil mnogokrat popolnoma nebogljen.

Pa je zanimivo, ni splošnega recepta.

Brrrm ima prav, Hočko ma prav, jaz imam prav, Roni ima zelo prav pa se znajdi če moreš.

Če že moraš udarit moraš preklemano vedet zakaj in ne sme bit iz jeze ali obupa.

Eni imajo princip, da ne vedo za kaj pretepajo, že oni ali ona vedo.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!