Skoči na vsebino

Padanje po stopnicah


Brrrm

Priporočene objave

Žensko tepst? Ni govora. Pepe ima čisto prav. Razumem pa, da ti nekdo strga živec tako močno, da padeš iz kontrole in stegneš roko. Žal. Ampak ponovitev pa nima več nobenega opravičila!

Otroke tepst? Vredno vse obsodbe in na nivoju.... ne ne morem napisati zverin, te tega ne počno... kaj jaz vem, nečloveško in vredno vsega prezira.

Vzgojna klofutka? Včasih nujno potrebna, bolj kot potrdilo, da starši resno mislimo, obenem pa tudi resno opozorilo, da smo pri vzgoji nekje nekoč nekaj zamočili. Dobra, prijazna vzgoja tudi male vzgojne klofutke ne potrebuje! Priznam, tudi jaz sem jih svojima mulcema nekaj podelil. :oops: :oops: Po svoji krivdi, če ne že moje napačne vzgoje, pa dopuščanju vplivov tašč in tastov. Torej v končni fazi, krivda je moja in ženina!

Fantovsko pretepanje in merjenje moči? He, he, to se pa pri nas dnevno dogaja! Jasno samo moški del, razen mene, kateremu Lady HHV včasih privošči kakšno pekočo čez rit! :lol: :lol: :lol:

Radi se imejte,

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, Roni, a imaš otroke? Koliko in koliko stare?

Saj se poznava, vendar ne dovolj, da bi vedela drug drugega ozadja kaj več, kot to omogočajo te norije po forumu.

Do sedaj sem bil prepričan, da jih nimaš.

hvalabogu, mogoče te bo dejstvo, da sem mama odvrnilo od tega, da me pretepeš, ko me spet vidiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrmm, roni, malo sta se oddaljila od stopnic-vrnita se :D

Misliš, da so te stvari o katerih govorimo Brmmm, Roni in jaz tako zelo daleč od stopnic? Sorry mislim da ne! Nasilje v družini ni pocestni kriminal, kjer se storilec in žrtev ponavadi ne poznata. Nasilje v družini se dogaja med ljudmi, ki so se še včeraj lahko imeli neizmerno radi. Življenje tepe in marsikoga zlomi! :cry: :cry: Le dovolj močnim uspe čez te čeri. :cry: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti tud padla? :cry:  :o

Ja, tudi jaz sem "padla po stopnicah" . Pa moja hčerka tut.

Vendar samo enkrat. In nikoli več. :cry: 8)

Pa me ni sram tega na glas povedat. Ne vem, zakaj se nekatere ženske tega sramujejo. Kot da bi bile zaradi tega one umazane.

Če bi jih več na glas večkrat povedalo, bi bilo manj padanja. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz  sem "padla po stopnicah" . Pa moja hčerka tut.

Vendar samo enkrat. In nikoli več. :cry:  8)

In prav je tako ... (da ne bo pomote ... prav je da je bilo samo enkrat ..)

Manuela, sram te pa res nima kaj bit, očitno si znala iz tega takoj ven in stran ... nekatere za to kot kaže nimajo poguma in moči, potem pa se stvari šele zakomplicirajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhv nisem mislil na nasilje v družini, pač pa sem mislil na nek čuden ton v njunem debatiranju.

tudi sam sem pripeljal bivši ženi eno okoli ušes in mi je bilo potem žal, pa ne zato, ker je ni bila potrebna, ampak zato ker sem si dovolil reagirati tako nizko. vedel sem da zakon šepa ampak sem verjel v umiritev. ko je že ne vem katerikrat prišla iz službe zjutraj, namesto ob 19 ko je pač zaključila popoldansko izmeno sem ji pripeljal eno. takrat sem se s hčerjo potem odselil na svoje. vedel sem da so bili v igri drugi moški, mamila, saj mi potem to sama pripovedovala ampak kaj ko nisem našel prave rešitve za te težave. za razpad zakona se počutim tudi krivega, sem bil v službi na štiri izmene poleg tega sem ob delu študiral, no toliko. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhv nisem mislil na nasilje v družini, pač pa sem mislil na nek čuden ton v njunem debatiranju.  

tudi sam sem pripeljal bivši ženi eno okoli ušes in mi je bilo potem žal, pa ne zato, ker je ni bila potrebna, ampak zato ker sem si dovolil reagirati  tako nizko. vedel sem da zakon šepa ampak sem verjel v umiritev. ko je že ne vem katerikrat prišla iz službe zjutraj, namesto ob 19 ko je pač zaključila popoldansko izmeno sem ji pripeljal eno. takrat sem se s hčerjo potem odselil na svoje. vedel sem da so bili v igri drugi moški, mamila, saj mi potem to sama pripovedovala ampak kaj ko nisem našel prave rešitve za te težave. za razpad zakona se počutim tudi krivega, sem bil v službi na štiri izmene poleg tega sem ob delu študiral, no toliko. :oops:

:Fade-color

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko poslušam po radiu in berem tu in tam, so v večini primerov krivi eni drugi, od nasilnih moških, do neučinkovite policije, do ekonomskega položaja v svetu, na kontinentu, državi in doma, samo one so pa brezmadežne, kot tisti angelčki, ki jih v reklami s pralnim prašom operejo.  

Preveč enostransko se mi zdi ta akcija vodena.

Bedarija.

Res da so morda krive vse okoliščine, ki si jih naštel, pomalem krive. Pozabil pa si mapisati, da jih policija nikoli ne dobi, da jih nasilni moški nikoli ne dobijo, da jih ekonomski položaj nikoli ne dobi, da jih država nikoli ne dobi......edino kdo dobi batine so ženske, ki so v tej verigi še najšipkejši člen.

Iz tega razloga ta kampanija ni enostransko vodena, ker ščiti tiste, ki poberejo VSE batine. Tako da malo razmisli naslednjič kaj pišeš in ne opravičuj dejanj pretepačev.

Take izjave so za throwup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te je spet dec nalomu?Ma kaj te vleče tja............?

Ma veš,ko je pa potem tako nežen,pa pozoren,pa........

Pogovor mojih sosed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom to takole povedal: starejši nas vedno učite - ne se pretepat, ne tepst drugih, ne kradi, ne bodi zloben...

ampak potem ko pa se recimo dva "zrela" človeka spreta pa doživiš ravno to kar ne bi nikoli pričakoval od svojih staršev (razbijanje, vpitje, škodoželjnost...) zato sem prišel do takega zaključka, da zrelih oseb ni (razen izjem) in zato pride tudi do taki stvari kot so pretepanje svojih žena ali celo otrok...

pač tak je ta svet, ženske rade vpijejo, fantje pa smo/so bolj agresivni in rado kaj prileti...

pa ne me narobe razumet da to podpiram :!:

aja pa še to policaji ne morejo tukej zraven čisto nič narest, ljudje ki pa počenjajo take stvari pa to dobro vedo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali samo jaz poznam moškega ki tudi pada po stopnicah, ali je takih primerov več?

Jaz poznam enga, ki ga je žena z enim udarcem na tla (u nezavest) spravla. Je pol sosede klicala na pomoč, ker je misla, da ga je ubila.... So ga pol sosedi nekak uspel "zbudit"...

Sta se pa z ženo vedno prepirala, pa nikol tepla (no, ...skor nikol).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imela sem sodelavko, ki jo je mož že nekajkrat pretepel, pa ni imela moči v sebi, da bi se odselila. Za nas, stranske opazovalce, je imela vse pogoje, da bi lahko začela novo življenje (bila je univerzitetno izobražena, z dobro plačo, mama ji je obljubila stanovanje, ki ga je do takrat oddajala, če bi se ločila od moža, imela je svoj avto ...), vendar tega še do danes ni storila. Zakaj? Še sama ne ve, čeprav si to velikokrat obljubi, saj jo na moža ne veže ničesar več. Moje osebno mnenje je (samo kot mnenje stranske opazovalke in ni merodajno), da ji je mož popolnoma spral možgane in ji zabil v glavo misel, da je totalno nesposobna, kar se vidi po njenih vsesplošnih reakcijah. Nima namreč moči, da bi storila ta odločilni korak.

Žalostno, toda resnično in želim si, da se to ne bi dogajalo, pa kaj, ko ni odvisno od nas.

Manuela!

Vsa čast ti, da si zbrala pogum in rešila svojo hči, vse namreč niso tako močne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker ni v nasprotju z naslovom topica, pa še to:

Ali samo jaz poznam moškega ki tudi pada po stopnicah, ali je takih primerov več?

LP HHV

Tudi jaz jih nekaj poznam. Eden je prišel celo tako daleč, da mora spati v drvarnici. Pa si ti naglej hudiča babjega :shock: :shock: :shock:

Je pa res, da ma dec rad alko

Lp fisher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te stvari, ki se dogajajo so totalen šit, kar je najbolj smotano je pa to, da je taka človekova narava

poznam primer kjer iz moške strani ni bilo nikoli fizičnega nasilja, pa je odnos še vedno v totalni PM, ker je tip totalen luzer, lenuh, razvajenc in še čudak, ki se ima za zelo brihtnega

punca se ge drži zgolj zaradi dolgotarajnega odnosa izhajajočega iz najstniških (neumnih) let in dvojnega strahu, kaj bi bilo z njim po prekinitvi ter njen lasten neupravičen strah za njeno prihodnost.

on dela srednjo šolo že 10 let in je v 2 letniku, ona samo še diplomo na faxu, seveda, pol abrahama sta oba stara

pa se mi dviguje, ker je model moj kolega in tip od sestre moje punce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker ni v nasprotju z naslovom topica, pa še to:

Ali samo jaz poznam moškega ki tudi pada po stopnicah, ali je takih primerov več?

LP HHV

Nisi edini!!!!!!! Več primerov!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker ni v nasprotju z naslovom topica, pa še to:

Ali samo jaz poznam moškega ki tudi pada po stopnicah, ali je takih primerov več?

LP HHV

pada ali je paden?! :shock: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj koristnih telefonskih stevilk... za vsak slucaj... upam pa, da jih nihce ne bo potreboval...

080 11 55 - Drustvo SOS telefon, Zatocisce, LJ

031 233 211 - Krizni center, Zenska svetovalnica, LJ

03 492 63 57 - Varna hisa, Drustvo Regionalna Varna hisa, CE

07 332 68 95 - Varna hisa, Drustvo Zivljenje brez nasilja, NM

07 492 23 25 - Zavetisce Pepcin dom, Center za socialno delo, KK

02 480 11 86 - Varna hisa, Center za socialno delo, MB

02 584 83 90 - Varna hisa, Drustvo varnega zavetja, Ljutomer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!