Skoči na vsebino

Gilera runner 125


ziga16erz

Priporočene objave

Zivjo! =)

Ali mogoce kdo od vas ve kje bi se dalo v sloveniji kupit Gilero Runner 125/(gilera runner 125vx), ker sem ze vse pregledal po (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in bolhi, rab bi pa kupil NOVEGA,

ker se mi zdi da so te rabljeni na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in bolhi kar precej ze ˝zjahani˝.

hvala za odgovore,

Lp Žiga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Zivjo! =)

Ali mogoce kdo od vas ve kje bi se dalo v sloveniji kupit Gilero Runner 125/(gilera runner 125vx), ker sem ze vse pregledal po (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in bolhi, rab bi pa kupil NOVEGA,

ker se mi zdi da so te rabljeni na avtonetu in bolhi kar precej ze ˝zjahani˝.

hvala za odgovore,

Lp Žiga!

Popravljeno . Popravil ziga16erz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

torej imam sledeč problem.. na mojo gilero arizono 125 je prišla mašina iz sp02+nov bat. In sedaj na noben način motor noče vžgati. Ko nekaj časa verglam začne samo sekat iz izpuha.

Svečka ima dobro iskro. Bencin tudi dobi. V glavnem nimam nobene ideje zakaj je tako... Upam da mi bo lahko kdo izmed vas pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej imam sledeč problem.. na mojo gilero arizono 125 je prišla mašina iz sp02+nov bat. In sedaj na noben način motor noče vžgati. Ko nekaj časa verglam začne samo sekat iz izpuha.

Svečka ima dobro iskro. Bencin tudi dobi. V glavnem nimam nobene ideje zakaj je tako... Upam da mi bo lahko kdo izmed vas pomagal.

Nimam nobene ideje, kaj bi lahko bilo narobe, probaj se spustiti po strmem pobočju ter med spustom prešaltaj v drugo prestavo ter spusti sklopko, saj veš kaj mislim :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V Petovia avto prodajajo Gilere, pa v Piaggio centru v MB.

Jaz se pa zanimam za nakup Gilere Runner 125 - 2T ali pa Runner 180 -2T registrirane pod 125, od letnika 2000 dalje, pa z disk zavorami zadaj, pa po možnosti od prvega lastnika, ni pa nujno. Lahko me tudi pokličete na 040 / 580 - 966.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!