Skoči na vsebino

Slovenska nevoščljivost


Priporočene objave

Motor stoji na samem pri avtobusni v CERKNICI , cca 15min ! Vzgem motor , grem domov, drugi dan pa na avtocesto- motor bil po celi cesti (driftal po avtocesti), grem tankat na lom-zadnja guma vsa od olja, kar teklo je olje (oddušek od airbox-a) od gume ! Peljem na servis, mi razdre motor, pa mi rece, da z motorjem ni nič narobe, razen tega, da mi je en nalil vodo v masino !

Če bi padel, bi bil spet zapisnik o neprilagojeni hitrosti motorista !!! Pri izpustu olja je bilo cca 0.5+L vode !!!

Popravljeno . Popravil jurko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor stoji na samem pri avtobusni v CERKNICI , cca 15min ! Vzgem motor , grem domov, drugi dan pa na avtocesto- motor bil po celi cesti (driftal po avtocesti), grem tankat na lom-zadnja guma vsa od olja, kar teklo je olje (oddušek od airbox-a) od gume ! Peljem na servis, mi razdre motor, pa mi rece, da z motorjem ni nič narobe, razen tega, da mi je en nalil vodo v masino !

Če bi padel, bi bil spet zapisnik o neprilagojeni hitrosti motorista !!! Pri izpustu olja je bilo cca 0.5+L vode !!!

Mi je znano ja. Meni so naredili luknjo v sedež.

Drugače pa, kateri motor pa je to, da je bilo možno vliti vodo v mašino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je znano ja. Meni so naredili luknjo v sedež.

Drugače pa, kateri motor pa je to, da je bilo možno vliti vodo v mašino?

ZX10r 2004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr pejt spet tja z motorjem, ga parkiri na isti prostor....Pejt na pivo pa čaki...In ko se pojavi možicelj kateri ti bo spet hotu nalit vodo notr, se zakadiš vanga k podivjan bik in razmontiraš....

Aja pa podkapo mej sabo :D

Men bi se zmešal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa da v vsakega naliti vodo (ali olje) če le odviješ čep !!!

Kateri čep?

Jutr pejt spet tja z motorjem, ga parkiri na isti prostor....Pejt na pivo pa čaki...In ko se pojavi možicelj kateri ti bo spet hotu nalit vodo notr, se zakadiš vanga k podivjan bik in razmontiraš....

Aja pa podkapo mej sabo :D

Men bi se zmešal...

Ja pa te na koncu še toži za poškodbe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri čep?

Ja pa te na koncu še toži za poškodbe :headbang:

če ga bo dobro zbiu si verjetn ne bo upau tožt itk pa si je sam kriu :yes:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa te na koncu še toži za poškodbe :headbang:

Aja pa podkapo mej sabo :D

:krneki: motor je lahko pa tut brez tablce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor stoji na samem pri avtobusni v CERKNICI , cca 15min ! Vzgem motor , grem domov, drugi dan pa na avtocesto- motor bil po celi cesti (driftal po avtocesti), grem tankat na lom-zadnja guma vsa od olja, kar teklo je olje (oddušek od airbox-a) od gume ! Peljem na servis, mi razdre motor, pa mi rece, da z motorjem ni nič narobe, razen tega, da mi je en nalil vodo v masino !

Če bi padel, bi bil spet zapisnik o neprilagojeni hitrosti motorista !!! Pri izpustu olja je bilo cca 0.5+L vode !!!

Če ga dobiš :bum: ,če jih bo pa več ti pridem jaz pomagat :yea2:

Kaki IDIJOTI tipična Slovenska foušarija :BUA:

L.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čep prevrtaj in ga zazihraj z jekleno žico, kot to delajo dirkači proti odvitju čepa na pisti, če bo kdo odpiral čep boš takoj videl, ker bo žica strgana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga dobiš :bum: ,če jih bo pa več ti pridem jaz pomagat :yea2:

Kaki IDIJOTI tipična Slovenska foušarija :BUA:

L.p

tako foušijo je na zalost možno delati samo v Sloveniji :headbang: :unsure: :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: motor je lahko pa tut brez tablce ;)

Naj toži, če si upa- vsak prst posebej mu bi vtaknil v odprtino za nalivanje olja in zlomil, na koncu bi pa še njega fino naluftal, če ga bi videl, kako mi naliva vodo :naughty:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako foušijo je na zalost možno delati samo v Sloveniji :headbang: :unsure: :BUA:

Vem kako je to sem imel že podobne primere.In zanimivo je,da to so ponavadi znanci,"prijatelji" itd...

L.p

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj toži, če si upa- vsak prst posebej mu bi vtaknil v odprtino za nalivanje olja in zlomil, na koncu bi pa še njega fino naluftal, če ga bi videl, kako mi naliva vodo :naughty:

tak za informacijo

prst stane enih 3000€.. zdaj si pa preracunaj kako dolgo bi imel kredit.... glede da ma 10 prstov :closedeyes:

si predstavljas da ga je malce vec kakor tebe skupaj :closedeyes:

itn....

razmisli da motor puscas kje drugje...

naprimer kaksni hisi povprasaj ce ga pri njih pustis..... pa komu za pivo das...

bo ziher varneje...

malce se je treba znajt :whistle:

drugace pa vsak razmislja da bi ga narjaje zadavil... ampak zal se ne splaca

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kako je to sem imel že podobne primere.In zanimivo je,da to so ponavadi znanci,"prijatelji" itd...

L.p

ja, to imaš pa prav- sumim dvoje ljudi- prijatelja in znanca :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor stoji na samem pri avtobusni v CERKNICI , cca 15min ! Vzgem motor , grem domov, drugi dan pa na avtocesto- motor bil po celi cesti (driftal po avtocesti), grem tankat na lom-zadnja guma vsa od olja, kar teklo je olje (oddušek od airbox-a) od gume ! Peljem na servis, mi razdre motor, pa mi rece, da z motorjem ni nič narobe, razen tega, da mi je en nalil vodo v masino !

Če bi padel, bi bil spet zapisnik o neprilagojeni hitrosti motorista !!! Pri izpustu olja je bilo cca 0.5+L vode !!!

Pa to ne moreš verjet mater :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak za informacijo

prst stane enih 3000€.. zdaj si pa preracunaj kako dolgo bi imel kredit.... glede da ma 10 prstov :closedeyes:

si predstavljas da ga je malce vec kakor tebe skupaj :closedeyes:

itn....

Dvomim,da bi te še kdo tožil,če si tako...da mu vseh deset prstov polomiš-seveda tako,da nima nobene priče!

Večji kot je bolj zaropota ko pade po tleh... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim,da bi te še kdo tožil,če si tako...da mu vseh deset prstov polomiš-seveda tako,da nima nobene priče!

Večji kot je bolj zaropota ko pade po tleh... :D

hahahaa , ja, to si pa prav povedal !!!:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš se jezit, saj se že drugi jezijo namesto tebe. Dokler so ti fofš ti gre super :P

Problemi se začnejo ,ko ti ljudje ne zavidajo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej če so kake nadzorne kamere pa poprosi za posnetek če boš koga spoznal.... za naprej pa ..saj veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montiraj alarm...Sem ugotovil, da je to najuspešnejša obramba pred šlatanjem motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montiraj alarm...Sem ugotovil, da je to najuspešnejša obramba pred šlatanjem motorja..

živo srebrno stikalo (sprožilec) + TNT !!:naughty: Pa naj potem stikajo okoli motorja, če si upajo !!!!:kva1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!