Skoči na vsebino

Slovenska nevoščljivost


Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

"Tebe" sem si pa posebej danes zapomnil.

MS-PA 83

090520121193.jpgscreenshot1031.jpg

p.s. smerokaz ti ne dela :)

Včeraj pa povsem enaka situacija na Šentiljski v Mb. Ni smerokaza, polna črta, omejitev 50...

MB-ED 08

Nerodno, da si tak številke zapomnim.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Tebe" sem si pa posebej danes zapomnil.

MS-PA 83

090520121193.jpgscreenshot1031.jpg

p.s. smerokaz ti ne dela :)

Včeraj pa povsem enaka situacija na Šentiljski v Mb. Ni smerokaza, polna črta, omejitev 50...

MB-ED 08

Nerodno, da si tak številke zapomnim.

da mojo sliko tako objavis..

ti porste polomim... pa se kaj druga

aja tabla 60 :grim

aja in uporaba mobilnega telefona med voznjo je prepovedana.... kazen ki je predpisana za to dejanje 120 €...... tako btw.......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sencer, tole zna bit pa nerodn.....

Zmeni se raje z adminom, da ti tole pobriše, da se slučajno kdo ne zapne v zadevo....pol bo pa spet samo kreg... ;)

..zna bit kdo občutljiv glede tematike "varovanja osebnih podatkov" ..itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi o tem sem že pisal.

Objavljena registrska številka ne posega v osebne podatke, kolikor ni zraven tudi identitete voznika (ki je neznana). Eni ste pa res čudaki, kaj ko se vozite po cestah ne vidite registrskih številk na vozilih?

Kar lepo si poglejte odločbe Informacijske pooblaščenke.

https://www.ip-rs.si/varstvo-osebnih-podatkov/iskalnik-po-odlocbah-in-mnenjih/odlocbe-in-mnenja-varstvo-osebnih-podatkov/?tx_jzvopdecisions_pi1%5BshowUid%5D=1946&cHash=7e58746b5c66b4f57341a0109d8e0002

prijetno branje

Registrska označba avtomobila je osebni podatek le v primeru, ko z njeno uporabo lahko določimo lastnika vozila, ki je posameznik oz. fizična oseba. Vendar je meja zelo tanka. V manjših krajih lahko posameznika določa že kraj, kjer je avtomobil parkiran. Sicer pa posameznik postane določljiv, ko je poleg fotografije zapisan čas in mesto, kjer je bila posneta, ali je poleg oznaka kakšne druge okoliščine, ali gre za redek avtomobil, redko barvo avtomobila, ki določa posameznika, za t.i. »sponzorski avtomobil« z napisom, kdo ga vozi ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lej.. jest ti samo dobro hočem... če češ pa netit požar... pa kar izvoli... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj policaji in radarji, Snecer nas bo zdaj lovil, slikal in objavljal slike na internetu

(policaji jih vsaj obdržijo zase).

Če se pa registerska številka na sliki slabo vidi jo pa Snecer napiše zraven - da ja ne bi

prišlo do pomote glede vozila.

Zdaj pa ne vem ali si to objavil ker ti je motorist s prehitevanjem najedal ego ali te je življensko ogrožal

ali kaj drugega?

(upam pa, da ne boš rekel da je nepregleden ovinek)

pa še to, ali je res omejitev 50?

Objavil sem, ker sem mu hotel povedati, da mu smerokaz ne dela in mu drugače ne morem :)

Se bo že javil a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavil sem, ker sem mu hotel povedati, da mu smerokaz ne dela in mu drugače ne morem :)

Se bo že javil a ne.

...mogoče pa mu dela, pa si slikal glih takrat, ko je žmigavc žmignu, pol pa ugasnu, ti si pa glih takrat slikal z mobitelom med vožnjo.....

.. (pa sej žmigavc dela tko, da enkrat posveti, pa pol ne, pa pol spet...)

... mogoče ga pa sploh ni prižgal??

..jebenti... :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ti praviš in zaključuješ, da sem jaz slikal z mobitelom med vožnjo. Ne vem od kod ti ta podatek :) lahko je slikal sopotnik, lahko je bila zadeva na stojalu itd. Se ne spominjam več.

Glede smerokaza pa je možno, da ga sploh ni prižgal, ker se mu je tako mudilo, da je spregledal tudi polno črto in tablo z omejitvijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če je slikal sopotnik, .... hmm.. a maš pol volan na desni?..

....pa da se ne spomniš več, kdo je slikal...kje..kako..od včeraj od 17 ure... dej no... ne žnarej s takimi... prooosim.. razen, če ti je to namen....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admin ... bo treba spet en nov, veeeeeeeeeeeeelik peskovnik naredit, da se boste lahko igrali do onemoglosti :P .

Snecer, si upaš trdit, da si prfekt udeleženec v prometu? In če misliš, da boš z gornjo objavo 'spametoval' tista dva, ki si ju omenil, si se po mojem mnenju zelo, zelo zmotil. Mah, grem jest kar pred svoj prag pometat, sej tam se tudi najde kej dela ... O:-) .

:topic:

Dobro jutro mi je zaželel prelep zvok enga Dučeta skozi Medvode. Mmmmm, čeprav ga nisem videla, bi ga zmogla poslušat tudi večkrat na dan. Kdo od tuki?

Proti Ljubelju in Bohinju danes tu pa tam kaka motoduša, ampak k sem zadnje čase bolj malokrat z motorčkom na cesti, sem se sfokusirala na vse mogoče in nemogoče nevarnosti in si nisem nič pametnega zapomnila. Se upa kdo sam javit :D ?

Popravljeno . Popravil She
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ti praviš in zaključuješ, da sem jaz slikal z mobitelom med vožnjo. Ne vem od kod ti ta podatek :) lahko je slikal sopotnik, lahko je bila zadeva na stojalu itd. Se ne spominjam več.

Glede smerokaza pa je možno, da ga sploh ni prižgal, ker se mu je tako mudilo, da je spregledal tudi polno črto in tablo z omejitvijo.

daj prosim te nehaj moralizirati o CPP, ker tudi ti nisi popoln, ko boš dokazal, da nikoli nisi naredil prekrška na cesti takrat lahko drugim očitaš njihove napake...do takrat pa ne igraj policaja, če ti je pa to tako všeč pa pojdi za prometnika in piši kazni....na živce mi gredo ljudje, ki ne pometajo pred lastnim pragom...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvoji "brezhibni" logiki očitno ne obstaja nekdo, ki bi o teh zadevah sploh lahko kaj dejal. Zelo neumni argumenti: češ, tudi ti kdaj narediš prekršek. Aha, to torej opravičuje serijske prekrškarje zaradi katerih je vsak motorist v očeh drugih udeležencev divjak in smrt na dveh kolesih.

Res zanimivi ste nekateri. Gori vidimo primer poštevanke za prometne pike, a lej ga zlomka, kriv je pa tisti, ki to pokaže.

Smo pa že daleč v off topicu, sicer pa ni prvič ko sem dal takšno sliko, očitno je da so se nekateri "našli".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..LEJ... KOMOT DAŠ GOR KAKO SLIKO... VŠEČKOTE TI BOMO POPAL...Z VESELJEM JIH GLEDAMO, SE MENIMO...

...AMPAK, TOLE JE BILO PA RES MALO TKO-TKO...

;)

PA BREZ ZAMERE (jebenti caps lock)... jaz sem te najprej hotel samo opozoriti, kam bo zašla debata....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvoji "brezhibni" logiki očitno ne obstaja nekdo, ki bi o teh zadevah sploh lahko kaj dejal. Zelo neumni argumenti: češ, tudi ti kdaj narediš prekršek. Aha, to torej opravičuje serijske prekrškarje zaradi katerih je vsak motorist v očeh drugih udeležencev divjak in smrt na dveh kolesih.

Res zanimivi ste nekateri. Gori vidimo primer poštevanke za prometne pike, a lej ga zlomka, kriv je pa tisti, ki to pokaže.

Smo pa že daleč v off topicu, sicer pa ni prvič ko sem dal takšno sliko, očitno je da so se nekateri "našli".

kot prvo...človek, ki meni, da sem norc na dveh kolesih naj si pač tako misli...in če že ima tako plitko razmišljanje mu tudi z lepim obnašanjem ne bom dokazal, da sem normalen, ker je njegovo vidno polje oz. mnenje zelo ozko tako kot konj, ki ima fijaker na glavi oz. kakorkoli se že temu reče po kmečko...

ja po moji "brezhibni" logiki NI ČLOVEKA, ki ni storil napake in ki ne krši pravil...smo ljudje, ljudje delamo napake...so ljudje, ki se norčujejo zaradi naslova "FUL KUL" človeka in so ljudje, ki kdaj pa kdaj kakšno ušpičijo, da se ne vozijo za starim atetom ali babico ali tovornjakom ki je poln peska in malih kamenčkov...zato ga je treba slikat kot policaj in pametovat?

bog ne daj, da bi zadnjič videl eno punco v ljubljani kako je vijugala med avti...bi te verjetno kap!

če lahko hitro in varno prehitiš vozilo brez, da bi škodoval sebi in drugim v prometu je z moje strani zelena luč! to je za moje pojme prednost motorja pred avtomobilom...torej bolj hiter in okreten.

in ja tudi jaz kdaj kakšno ušpičim pa me zato še ni treba pred strelni vod postavit...in ne moraliziram tako kot ti...ti imaš težave s tem...ni mi pa jasno zakaj se tako obremenjuješ kaj si drugi mislijo o tebi.

Lep dan ti želim še naprej in upam, da sva končala s smetenjem teme...jaz se opravičujem za off topic.

Brez zamere ampak ta poteza me je malo s tira odnesla :)

P.S.: in ne to nisem jaz na sliki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha Tip ni pršu na akademijo za polcaja pa zdej tkole okol z "provido" skače :D

Kdo ma doskat ninjo zeleno 250 parkerano pred filozofski fakultet? :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvoji "brezhibni" logiki očitno ne obstaja nekdo, ki bi o teh zadevah sploh lahko kaj dejal. Zelo neumni argumenti: češ, tudi ti kdaj narediš prekršek. Aha, to torej opravičuje serijske prekrškarje zaradi katerih je vsak motorist v očeh drugih udeležencev divjak in smrt na dveh kolesih.

Res zanimivi ste nekateri. Gori vidimo primer poštevanke za prometne pike, a lej ga zlomka, kriv je pa tisti, ki to pokaže.

Smo pa že daleč v off topicu, sicer pa ni prvič ko sem dal takšno sliko, očitno je da so se nekateri "našli".

Modelu se je mudilo v službo, ker vsekakor ni želel zamuditi pomembnega sestanka na katerem je moral predstaviti projekt. Projekt je bil tako pomemben, da je bilo govora o izgubi službe oziroma celo preživetja.

V službo se je vestno odpravljal že pol ure predčasno a glej ga zlomka ravno takrat koganebibilotreba modelu ne vžge avto. Premišljuje kaj naj naredi...minute neusmiljeno tečejo...če pokliče taxi bo trajalo in ob vsakodnevni gužvi bo vsekakor zamudil sestanek...nakar v zaprašenem garažnem kotu vidi svojo dvokolesno starino! Tooooo, motor ga bo pripeljal pravočasno do sestanka, do uspešno izpeljane prezentacije projekta, do preživetja.

Ves vzhičen, nad morebitno rešitvijo, se usede na starino, kresne s prve in se odpravi na pot. Naleti na da avtomobila, ki se premikata celo manj kot so omejitve. Premišljuje: "Matr, če ju prehitim naredim prekršek...saj ni nikogar nasproti...moja starina jih je zmožna prehiteti v sekundi in pol...prišparal bom najmanj 5 minut, če ju sedaj prehitim, ko je cesta pred njima prazna...res je, polna črta je ampak s tega zornega kota vidim dovolj naprej...le tokrat bom naredil prekršek in rizkiral..."

Zaradi tega manevra uspešno pride pravočasno do službe, do sestanka, kjer prav tako uspešno predstavi projekt. S tem si zagotovi, da lahko ohrani službo in s svojo vseeno mizerno plačo, preživlja 4 člansko familijo še naprej. Huh tokrat se je dobro rešilo. Ne bom ponovil takega manevra nikoli več.

Mesec, dva od dogodka mu nekega oblačnega jutra poštar dostavi modro kuverto na dom. Ob položnici je razvidna fotografija o manevru kjer je skozi polno črto prehitel (brez jebenga žmigovca) dva vozila s predvidevanjem prekoračitve hitrosti. Kazen je tako velika kot najmanj njegova mesečna plača, katero celotno vsakič razdeli za stroške in hrano. Posledice vsega tega čez par tednov beremo v Novicah -črna kronika.

Ker sem imel ravno čas in voljo po dramatiziranju in karikiranju. :grrr :grrr :grrr .

Snecer, vseeno ti pa toplo priporočam, če boš kadarkoli zasledil črnega diavela (LJ RK-80) pa tudi, če se še tako idiotsko pelje, ga raje ne slikaj in ne objavljaj na forumu oziroma kjerkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti kar slikaj in samo sliko prilepi, saj pove več kot tisoč besed. Ni treba nič komentirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj vrže kamen tisti,ki v enem letu ni naredu nobenega prekrška.

(Prekrški ,ki niso bli sankcionirani tudi štejejo) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je poanta "prekršek" potem je to prekršek; če je poanta "norec na dveh kolesih" potem.... nas je takih "norcev" na MS (verjetno) še kar nekaj.....

p.s.

iz slike ni razvidna hitrost vozila..... polna črta v AT pomeni 35€ (valda s popustom za 2 motorja :)), za "pr nas" ..... neprecenljivo.....

(pa tud prow je tako, dokler vsak, k ma 5min cajta, pa dovolj gnara za motor tega tud kupi in se z njim vozi kot z avtom al pa tovornjakom....)

navali narod, jest sm nehow......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar gledam dnevnik in ne morem verjet, letošnja maturantska parada bo dvakrat, torej ta petek pa še naslednji,ker se plesna zveza in plesna šola Urška ne morejo dogovorit kdo, kdaj, zakaj itd . Jest bi jih vse skupaj poslal na hipodrom pa naj se tam zajebavajo, ne pa da nam bodo zdej dvakrat ceste zapirali in da bom 2x pijano mularijo gledal v mestih :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je najbol zanimivo, da je ponavad manj maturantov, plesalcev pa velik več hehe, pa vsako leto nov rekord :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bruhalcev okol GR-ja pa še več .. sm slalom po pločniku hodu, da nism na bruhe stopau :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!