Skoči na vsebino

2. Srečanje Motoristk Slovenije


Bejba22

Priporočene objave

a že mate uradno ime dogodka?

predlagam Pussyride 2011 . :)

sam ti si pa osamlen k maš tak odnos do žensk. če bi se jst tko vedu še tiste dvakat na let nebi blo :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, raskiram naval minusev: a bi blo fejst narobe, če bi mene žena prpelala na zadnjem zicu ?

Sj drgač sem za družbo čist OK, ampak ji ne zaupam, da gre sama na tak dogodek ...

a če bi šla laufat na DM tek za ženske bi tud za njo laufau? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti si pa osamlen k maš tak odnos do žensk. če bi se jst tko vedu še tiste dvakat na let nebi blo :boobies:

sem gledal bajkerske filme tak da vem, da pojma nimaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom že pokazal "same babnce" ! Jaz stojim, kadar lulam !

Lahko tebi, ko maš tak "fensi" nick, ko se predstaviš je vse jasno, jaz pa jecljam ko morem razlagat ka bi rad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se še katera rada pridružla, ob 9.30 štart izpred brunarce Vaški bojsi, jutranja kava bo :P

nekaj nas je že, če bo še katera imela željo da se pridruži, naj mi javi ali pa Masonar - ki.( na PM)

p.s. Nimamo nič proti jutranjim kremšnitam :evilgrin: clo moškim dovolimo da jih pripeljejo do brunarce :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok žensk na kupu,:boobies: sigurno bo padal dež in ne samo v soboto ampak bo začel že par dni prej :yea1:

ja in? :surrender: nism iz cukra.... :P ti pa doma ostan... da ti ne spodrsne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce ne poslušat bedakov! naj vam srečanje uspe in vreme vzdrži, pazite nase in velik varnih kilometrov še naprej vam želi MK Drachenburg Kozje :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček našim lepšim polovicam na baykih enkrat na leto se dobijo skupaj pa jih nič ne podprete samo kritizirate jih jaz pa vam res želim veliko veliko sončnega lepega vremena za to vaše srečanje in da bi se res ćudovito imele :yea2::yea2::yea2::yea2::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček našim lepšim polovicam na baykih enkrat na leto se dobijo skupaj pa jih nič ne podprete samo kritizirate jih jaz pa vam res želim veliko veliko sončnega lepega vremena za to vaše srečanje in da bi se res ćudovito imele :yea2::yea2::yea2::yea2::yea2:

:blush::winkiss: ... naslednič dobiš za :beer1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prelep sončen dan :notworthy:

hvala organizatorjem, blo je luštno :P

post-21285-0-31194300-1307212567_thumb.jpg

jest sem bila full zadovoljna !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lušno blo. Fajn je blo spoznat nove obraze in videt že poznane. Hvala organizatorici.:)... Pokal je tudi cel prispel na cilj in že na svojem mestu. Se vidimo naslednje leto :yea1:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tut, si rajš stran gledu zjutri k da bi se ustavu pa za kufe dau :surrender:

ej, če bi vedel da ste tam motoristke :boobies: :boobies: , bi se ustavil, dal za kofe in

še kakega lubčka za srečno pot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!