Skoči na vsebino

Nakup skuterja 125cmm


JGEC

Priporočene objave

Kot že piše v naslovu kupujem skuterja 125ccm, lahko tud mal močnejši. Skuter se bo uporabljal na slovenski obali in na njem se bosta večinoma vozili 2 osebi. Gledam predvsem 4 taktne, pa me zanima če bo kej problema pri vožnji v klanec na obali. Ne želim se v klanec vozit 50kmh ampak bi rad, da mal potegne. Nakup kakega kitajca me pomojem ne zanima, ker kar sem prebral ne grejo nikamor in crkujejo, tako, da sem gledal neki tazga http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4653563 . So kymco qul motorčki al je boljš, da se vzame italjana(gilera, aprilia...). Pa recimo gledam skuterje do max 1000eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že piše v naslovu kupujem skuterja 125ccm, lahko tud mal močnejši. Skuter se bo uporabljal na slovenski obali in na njem se bosta večinoma vozili 2 osebi. Gledam predvsem 4 taktne, pa me zanima če bo kej problema pri vožnji v klanec na obali. Ne želim se v klanec vozit 50kmh ampak bi rad, da mal potegne. Nakup kakega kitajca me pomojem ne zanima, ker kar sem prebral ne grejo nikamor in crkujejo, tako, da sem gledal neki tazga http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4653563 . So kymco qul motorčki al je boljš, da se vzame italjana(gilera, aprilia...). Pa recimo gledam skuterje do max 1000eur.

Vprašanje postavi v rubriki maxi skuterji... tukaj smo 50ccm-jevci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!