Skoči na vsebino

Čestitke za Allo, Manuelo in fiftyja


Priporočene objave

Fifty... jest bi pa tebi še enkrat čestitala :oops:  :oops:  :oops:  :D  :wink:

Read my signature... :wink: Cestitam!

Hvala. :lol:

(nisemdvomiladanebivedututčenebiprebralatvojegapodpisa press)

ČESTITAM ti, Gregs, ker prenašaš Luckyjevo nočno cmokanje pri pitju vode :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestita ... zakaj že  :?:  ... ma kr tko ...  :D

Čestitam Hočkotu, ker ni čestital Alli, da vztraja z Gregsom, in Manueli, ker je dobila svojo čestitovalnico, in fiftyju, ker je vpleten v to pregrešno čestitkarjenje.

Čestitam tudi vsem čestitkoljubom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam Alli, Manueli in 50 za pridobitev zasebnga čestitkovalnega poglavja.

Čestitke tudi zvitemu Hanziju, ki je omogočil enostavno vnebovzetje. Samo ustreliš v poglavje in že so z eno potezo vse čestitke v večnih loviščih.

:lol:

Hvala tudi tebi, Brrrrm :D (šele danes sem izvedela, da imava korenine v istem kraju press) :oops: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim.....k takim čestitkam se moram pa tudi jaz pridružiti......sicer mi ni vse čist jasno(kot običajno)ampak.......

ČESTITKE VSEM!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, Hočko, ker si čestital kr tko :lol:

Čestitam sym, ker si končno postal (vsaj nekoliko) berljiv in prisrčen, ne pa samo modro odpičen :lol:

Čestitam, Klimbra, ker si, kljub temu, da ti ni (kot ponavadi) nič jasno, zbral toliko prijateljske ljubezni in se pridružil :lol:

Čestitam, Alter, ker imaš več zaslug za to, kot si misliš :lol:

In še enkrat Marijan, porkaduš, čestitam ti!!!!! Al kaj :?: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok mau je treba, da so ljudje zadovoln... 8)

A tole je pa kao prijazna oblika nekega drugega izreka :?: :wink: :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo cestital meni,ko bom tole kozlarijo zbrisal?!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: se nobenga ne motmo..... se smo čist dislocirani :cry: :cry: :cry: ...se nam je Hanzi dovolu, da se tuki igramo :roll: ..ma ne bit tok hud no :cry: :cry: :cry: ...ker, če... ker če...boš tole pobrisal.... TI NE BOMO MOGLI ČESTITAT :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo cestital meni,ko bom tole kozlarijo zbrisal?!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Čestitam Ice ker posluša naše čestitke in jih ne bo zbrisal. Enako čestitam tudi Brrrm in jima sporočam da imajo dovolj ko... ma je preveč grda beseda da bi jo napisu in delajo tam red. :wink: Če že se vtikata v moje delo se rajši potrudita kot jaz in odprita še kakšen topic s čestitkami točno določenim forumašem. Dajmoštepatdabo100žezaNFSpress 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no pa čestitam vsem ki smo v tem topicu kakorkoli udeleženi saj smo v 4 dneh izrekli preko 60 zelo lepih, konstruktivnih z izjemno veliko verzi in citati razno raznim forumašem in njihovim bližnjim čestitk. Toliko jih niso izrekli na vseh radijskih postajah v Sloveniji. Skratka Čestitke za Allo, Manuelo in fiftyja rules. Le tako naprej!

Se vidimo da smo v veselem decembru kje vse povprek letijo lepe želje ampak tako kot pa tukaj pa nikjer. :D

Skratka še enkrat čestitam vsem ki so izrazli lepe želje ob koncu leta 2002.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa čestitam Alli, ker še vedno z Gregsom ustraja :twisted:  

Da nisi ti slucajno mislila, da cestitas Gregsu, ker se vedno z Allo vztraja?! :twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj prisrčne čestitke najbolj prijaznemu Motoradirkarju Hanziju, ki vestno, pravično in s srcem opravlja svojo nalogo tako, da je vsem v veselje in zadovoljstvo..... :D :D :D

Še enkrat.......iskrene čestitke našemu najdražjemu Hanziju........ :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem, draga Alla, in ti še enkrat čestitam, ker si čestitala Hanziju in ker sem mu tudi jaz pravkar na četu čestitala, ker je končno priznal, da ni in ne more biti samo radirka, da bi nas brisal in je še rekel, naj povem, da sam sebi čestita, ker lahko skupaj z nami ustvarja, in da si čestita, ker ima rad te smeti.

:P

Čestitke. :D 8)

p.s.

Zakaj pogrešam čestitke določene osebe? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo cestital meni,ko bom tole kozlarijo zbrisal?!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

:!: ....JEST.... :!:

...prodajem avtomatski sve i dam za piče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo cestital meni,ko bom tole kozlarijo zbrisal?!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

...ker, če... ker če...boš tole pobrisal.... TI NE BOMO MOGLI ČESTITAT :D :P

bom odprl nov topic,da mi bos lahko cestitala. :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem, draga Alla,  in ti še enkrat čestitam, ker si čestitala Hanziju in ker sem mu tudi jaz pravkar na četu čestitala, ker je končno priznal, da ni in ne more biti samo radirka, da bi nas brisal in je še rekel, naj povem, da sam sebi čestita, ker lahko skupaj z nami ustvarja, in da si čestita, ker ima rad te smeti.

:P  

Čestitke. :D  8)  

p.s.

Zakaj pogrešam čestitke določene osebe? :oops:

Čestitam tebi Manuela ker si se potrudila in prepisala moje lepe želje s chata tebi in Alli sem.

Seveda čestitam tudi Alli ki mi je čestitala za izrečene čestitke ki sem ji jih izrekel v topicu čestitke.

O čestitkah in ljubezni do smeti pa se bomo še ogromno čestitali sploh nekdaj ko bo nekdo res nam vsem skupaj čestital in nam med čestitkami poslal tudi en križec. Ampak mi se ne predamo in bomo odprli topic Čestitke za Allo, Manuelo in fiftya....part II :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem, draga Alla,  in ti še enkrat čestitam, ker si čestitala Hanziju in ker sem mu tudi jaz pravkar na četu čestitala, ker je končno priznal, da ni in ne more biti samo radirka, da bi nas brisal in je še rekel, naj povem, da sam sebi čestita, ker lahko skupaj z nami ustvarja, in da si čestita, ker ima rad te smeti.

:P  

Čestitke. :D  8)  

p.s.

Zakaj pogrešam čestitke določene osebe? :oops:

Čestitam tebi Manuela ker si se potrudila in prepisala moje lepe želje s chata tebi in Alli sem.

Seveda čestitam tudi Alli ki mi je čestitala za izrečene čestitke ki sem ji jih izrekel v topicu čestitke.

O čestitkah in ljubezni do smeti pa se bomo še ogromno čestitali sploh nekdaj ko bo nekdo res nam vsem skupaj čestital in nam med čestitkami poslal tudi en križec. Ampak mi se ne predamo in bomo odprli topic Čestitke za Allo, Manuelo in fiftya....part II :twisted:

Se sm vedla, de si naš človk, Hanzi :D Zmaj :!: :!: :!: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo cestital meni,ko bom tole kozlarijo zbrisal?!  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

...ker, če... ker če...boš tole pobrisal.... TI NE BOMO MOGLI ČESTITAT :D :P

bom odprl nov topic,da mi bos lahko cestitala. :twisted: 8)

Bod pridn, če ne ti bomo Gradz UKINL :twisted: :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam sebi :oops: , da sem eden od povzročiteljev tega butastega topica :? čestitam Hanziju, ki ga je omogočil in vsem, ki se ga udeležujete :lol: in čestitam tistim, ki ga samo berete :lol: :lol: :lol:

Ampak :!: :!: :!: :idea: ali ni to najbolj prijazen topic na MS :?: topic ljubezni pravzaprav :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam sebi :oops: , da sem eden od povzročiteljev tega butastega topica :? čestitam Hanziju, ki ga je omogočil in vsem, ki se ga udeležujete :lol: in čestitam tistim, ki ga samo berete :lol:  :lol:  :lol:

Ampak :!:  :!:  :!:  :idea: ali ni to najbolj prijazen topic na MS :?: topic ljubezni pravzaprav :lol:  :lol:  :lol:

Ja, pa res :!: :lol: :D :B-fly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!