Skoči na vsebino

Kaj si mislite ženske o moških


Bmflar

Priporočene objave

Kaj si mislim o moških.... samo najboljše... še bolje pa če je dedec na mestu, tak velik kot rambo, da ga skoraj ne moreš objeti....

... pri meni so zviseli vsi tisti moški ki so presuhi ali so hodili v fitnes pumpat mišice.... :mellow: 

... kmečka dekleta imamo pač rada moške...ki znajo drva prinesti...zašraufat luč.... in bit dedec...

 

Najlepši moški zame ima trebuh.... da pol baje...videla v filmih... dregne mal po ščeg.... itd :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... GLIH ZATO

...sem shujšal.

 

to si naredu zanalašč ... pa si reku, da ga boš men dau :angry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o moških.... samo najboljše... še bolje pa če je dedec na mestu, tak velik kot rambo, da ga skoraj ne moreš objeti....

... pri meni so zviseli vsi tisti moški ki so presuhi ali so hodili v fitnes pumpat mišice.... :mellow:

... kmečka dekleta imamo pač rada moške...ki znajo drva prinesti...zašraufat luč.... in bit dedec...

 

Najlepši moški zame ima trebuh.... da pol baje...videla v filmih... dregne mal po ščeg.... itd :grrr

 

ti si fcera ziher dobla taki buhlt da take modre pises :OK:  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe se ne da puzabt,ko vidš tisto čelavo glavo,kaj čm rečt,na kratko ....simpatičen :D

lej, da ne bom trosu neumnosti: tu je člank, kaj si babe misljo o obritoglavcih : http://njena.si/#!/clanek/52af15f2e9508/ob-pogledu-nanj-se-vsa-zmocim

 

oujee baby

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To jaz vem od 13 leta,za razliko od vas k ste prvo čakali da vam še zadnja kocina na ćelu odpade :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o moških.... samo najboljše... še bolje pa če je dedec na mestu, tak velik kot rambo, da ga skoraj ne moreš objeti....

... pri meni so zviseli vsi tisti moški ki so presuhi ali so hodili v fitnes pumpat mišice.... :mellow:

... kmečka dekleta imamo pač rada moške...ki znajo drva prinesti...zašraufat luč.... in bit dedec...

 

Najlepši moški zame ima trebuh.... da pol baje...videla v filmih... dregne mal po ščeg.... itd :grrr

 

 

... oblubm, da ne grem nikol več u fitnes ...  :kva2: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si fcera ziher dobla taki buhlt da take modre pises :OK:  :lol1:

 

Videla u fimih.... to je to. Mi umetniki živimo od filmov oz prebliskov :grrr ... so ceu pojnt našega lajfa :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videla u fimih.... to je to. Mi umetniki živimo od filmov oz prebliskov :grrr ... so ceu pojnt našega lajfa :004

 

..ce pa si meni rekla danijas takih programof :P ...pol pa res praf prije sosed z mega paketom :grim  ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ce pa si meni rekla danijas takih programof :P ...pol pa res praf prije sosed z mega paketom :grim  ... :004

 

 

Hahahaaa...sj res... Pozabla da nimam TV... Sm gledala TV pri cimri :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaaa...sj res... Pozabla da nimam TV... Sm gledala TV pri cimri :grrr

 

...ziher je mela napako tota tvoja cimr/a :lol1: ...glavno da si to razsvetlenje dozivela na svoj rojstni dan :OK::worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubikaa Rožica jest sm zdj božična lučka čist tko bajdevej.....

......sam priznaj Roža.......TAKOJ...  PRIZNAJ :klicaj: ...da sm jst zdj na boljšem k pa tiii... :grrr

 

Lohk ti pa vseen zrihtam cifro od Janeza...sam je gorenc :huh:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lubikaa Rožica jest sm zdj božična lučka čist tko bajdevej.....

......sam priznaj Roža.......TAKOJ...  PRIZNAJ :klicaj: ...da sm jst zdj na boljšem k pa tiii... :grrr

 

Lohk ti pa vseen zrihtam cifro od Janeza...sam je gorenc :huh:

...priznam in kesam se da si mogla tak dugo trpet da si me koncno dosegla...hahahahahaha

...to sploh ni ovira..hvala bogi nem raba dost delit znjim..hahahahahaha...a jaaa pa jurja prej na racun pol pa lahko cifra pade...bbeeeeee :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislim o moških.... samo najboljše... še bolje pa če je dedec na mestu, tak velik kot rambo, da ga skoraj ne moreš objeti....

... pri meni so zviseli vsi tisti moški ki so presuhi ali so hodili v fitnes pumpat mišice.... :mellow:

... kmečka dekleta imamo pač rada moške...ki znajo drva prinesti...zašraufat luč.... in bit dedec...

 

Najlepši moški zame ima trebuh.... da pol baje...videla v filmih... dregne mal po ščeg.... itd :grrr

 

ja da lahko luč zašraufaš, moraš bit pa res dedec   :lol1:  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da lahko luč zašraufaš, moraš bit pa res dedec   :lol1:  :hooray:

današnja mladina niti tega ne zna več

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnja mladina niti tega ne zna več

 

 

danasnja mladina seksa na f pa preko telefona....varen seks

 

mal off topic, sam ko je že glih debata na mladino nanesla...

 

Se popolnoma strinjam z vama, sam zato so krivi izključno starši... Otroku že pri 5ih kupijo tablični/ telefon in je mir pri hiši....  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

moški ste čist ok. :yea2:

predvsem lepa moška lastnost je, da vsako stvar 10x ne zakomplicirate tko kot to uspešno počnemo ženske. laugh.gif

skrb zbujajoče je le dejstvo, da je vse več maminih sinčkov, ki nimajo želje po osamosvojitvi...baje smo v tem že prvi v evropi, celo pred italijani. laugh.gif

 

No ja, bo treba pa še kak davek dodat, da bomo pred Italijani... Če pa znižamo vse davke na isti nivo med sabo z Italijani... smo pa Slovenci mislm, da 20 let pred njimi :D

Je pa pr ženskah zmer problem... velik jih sanja o tem, da mora bit moški "poženščen", da zna opravljat ženska opravila in pa tut sistem nas sili v to smer "očka, ki je bolj mamica kot sama mami"... po drugi pa sanjajo, da mora bit "dec", tko kot se zagre... Ne gre to skupaj nekako :D Al si dec al si baba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Al si dec al si baba.

al si pa pička po duši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!