Skoči na vsebino

Vraževernost


smeško

Priporočene objave

Zanima me če je tudi med vami kakšen človek, ki počne podobne stvari, kot jest, ker namreč ko prodam motor z njega snamem obesek za ključe, ki sem ga imel na vseh svojih dvokolesnikih od 16 leta naprej (zalotu sem se pa včerej ko sem veselo "montiral" obesek na nove ključe) in če tega obeska ni se sploh ne peljem - enkrat sm naredu izjemo pa sem se za kazen zvrnu, torej imam ta obesek za srečo :shock:

pa se sprašujem al sem samo jest tak čudak :oops: al imate tud ostali kake podobne finte??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam kovinskega marsovčka, brez katerega le stežka zapustim celo stanovanje :), kaj šele, da bi brez njega vozil...

Ga pa sumim, da včasih rad malo prehitro vozi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem več nikol obleko hlač v katerih sem mel prometno nesrečo (ostale so sicer cele ampak ko sem jih oblačo sem mel neki preblisk da bo nekaj narobe tisti dan...in sem se odločo da jih več ne dam na sebe). No, tolko o vraževernosti :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem več nikol obleko hlač v katerih sem mel prometno nesrečo (ostale so sicer cele ampak ko sem jih oblačo sem mel neki preblisk da bo nekaj narobe tisti dan...in sem se odločo da jih več ne dam na sebe). No, tolko o vraževernosti :twisted:  :wink:

kaj pa veš, mogoče so pa te hlače strašno magične :shock: in te opozorijo na nesrečo :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem zamenjala motor, sem zamenjala tudi obesek... Po moje je bilo to krivo. :? :wink: Ok, mal se hecam, sam mam pa res vcasih prebliske, da bi moral biti tudi na novem motorju star obesek. Ok, ze zvenim cudasko... Pa, da vam zaupam se neki bolj cudnega...

Sej vecina ze ve, da sem se stresla ravno na svoj 30. rojstni dan. Ja, ok slucaj... Se nekaj...ko sem kupila novega SV-ja..mi je padlo na pamet, da bi ga krstila. Sicer sem ateist,...a zakaj pa ne. Skodit ne more...pa te fore...Hotela sem imet individualen obred. In smo sli na Brezovico, zupnik mlad, faca, ..lepo je povedal...tako, da mi je slo na koncu kar mal na :cry: .

Aja bistvo...to je bilo ravno na 29.rojstni dan. In se bistvo bistva...

Ko sem se Tisti dan odpravljala na furo, me je presinilo: "Madona, a ta zegn velja samo za en let, al ga je treba vsako leto obnavljat." :) :idea: No, zdej vem odgovor. :wink:

Aja, sicer mam pa se verizico na kateri visi tjulencek iz enga crnega kamna (mogoce hematit????)

Vedno kadar imam kaj pomembnega, je z mano... in do sedaj mi je se vedno prinesel sreco. Sam, ga pa ne izkoriscam. :wink:

Carovnica....... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moirm reč, de jst nisem tolk vraževiren. Se mi je godil, de sm kupu obesek in ga dal na kluče. Pol se grem pa veselo pelkat in imam nesrečo. :x Pomoje je bil ta obesek preklet. Sam sem mu dal še eno šanso pa je zgleda urok razbit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam nimam nič posebnega in nisem ravno vraževeren, na daljše ture vzamem le obesek črne mačke, mi mi ga je za srečo dala sestrična. zaenkrat dela brez problema :lol:

ko berem zarjin post sem se spomnil nekaj: LANI (2001) SE JE NEVERJETNO VELIKO ŠTEVILO LJUDI, KI SO BILI NA KRSTU MOTORJA V TISTI CERKVI RAZBILO (o tem smo celo tu že nakaj pisali). GLEDE NA TO DA JE BIL KRSTU TUDI LETOS, ME ZANIMA KAK % JE SREČNO ALI NESREČNO DOČAKAL KONEC SEZONE?

osebno mi je vse skupaj sumljivo in se z tem nočem pečati. raje sem nevtralen kot pa orodje v rokah različnih božanstev. kaj če se krstim (zavarujem) pri zavarovalnici JEZUS d.d. in ta zgubil zavarovalniško licenco ali jo uniči kaka zavarovalnica SATAN d.d. ali zavarovalniška skupina ALAH, BUDA & CO. :twisted: :lol: :wink: :roll:

PS: mislim da si tudi ti hanzi bil na krstu? popravi me če ni res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...,osebno mi je vse skupaj sumljivo in se z tem nočem pečati. raje sem nevtralen kot pa orodje v rokah različnih božanstev. kaj če se krstim (zavarujem) pri zavarovalnici JEZUS d.d. in ta zgubil zavarovalniško licenco ali jo uniči kaka zavarovalnica SATAN d.d. ali zavarovalniška skupina ALAH, BUDA & CO. :twisted:  :lol:  :wink:  :roll:  

PS: mislim da si tudi ti hanzi bil na krstu? popravi me če ni res!

Sliš se kruto, ampak tko to je. 8)

Če ti je zapisano v zvezdah, pol je zapisano.

Ne pomaga noben krst in obesek.

spreminjaj svojo usodo - MEDZVEZDNA POTOVANJA d.o.o.

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spreminjaj svojo usodo - MEDZVEZDNA POTOVANJA d.o.o.

:wink:

Star Trek :shock: 8) :twisted:

"Beam me up, Ranny"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: mislim da si tudi ti hanzi bil na krstu? popravi me če ni res!

Ja letos sem se udeležil krsta v Mirni in tistega na Štifti kjer so nas kar cel dan polivali. In sezona se je končala tako kot se je.

Ne morem trditi da sta mi ta dva krsta pripeljala nesrečo :oops: ker lahko bi se vse skupaj tako končalo da tega sedaj ne bi pisal in do tega ni veliko manjkalo! :cry:

Skratka jaz glede tega nisem kaj preveč vraževeren!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm tko mam en kamen (hematit) ki je v obliki sloncka... in vem da vedno ko si kaj zazelim se mi uresnici... je pa noc in dan z menoj zlo redko ga snamem sam ga prec ko ga lahko dam spet gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne berite tega, če ste vraževerni:

Tema: Koristi seksa

Upoštevajte opozorilo na kraju.

Ali ste vedeli, da lahko iz polti razberete ali je neka oseba seksualno aktivna ali ne?

1.      Seks je lepotilna kura. Znanstvene raziskave so pokazale, da ženske, ki seksajo proizvajajo veliko hormona estrogena, ki daje lasem sijaj in gladkost koži.

2.      Nežen, sproščen seks zmanjša možnost, da bi vas mučilo vnetje kože, koprivnica ali mozoljavost. Potenje ob seksu čisti pore in dovede vašo kožo do žarenja.

3.      Ljubljenje lahko skuri vse kalorije, ki so se nabrale med romantično večerjo.

4.      Seks je ena od najvarnejših zvrsti športa in se nanj lahko zanesete. Sprošča in deluje skoraj na vsako mišico vašega telesa. Veliko bolj udoben je, kot plavanje na 20 krogov, pri tem pa niti ne potrebujete posebnih športnih copat.

5.      Seks je neposredno zdravilo za močno depresijo. Sprošča endorfine v krvnem obtoku, ki povzročajo občutek ugodja in vas navdaja z velikim zadovoljstvom.

6.      Čim več boste seksali, tem več boste lahko ponudili. Seks iz aktivnega telesa odvaja velike količine kemikalij, ki jih imenujemo pheromoni. To nežno spol parfumira in obnori nasprotni spol.

7.      Seks je najzanesljivejše pomirjevalno sredstvo na svetu. DELUJE 10 KRAT BOLJ OD VALIUMA.

8.      Vsakodnevno poljubljanje bo ohranjalo vaše zobe zdrave in ne boste potrebovali zobozdravnika. Poljubljanje pojača slino ,ki čisti vaše zobe in preprečuje nastanek zobnih oblog.

9.      Seks olajša glavobol. Ljubezenski sestanek vas lahko sprosti napetosti in omeji napetost žil v možganih.

10.  Veliko ljubljenja pozdravi zamašen nos. Seks je kot naravni antihistamin. Lahko pomaga pri astmi in senenem nahodu.

 

To sporočilo vam je bilo poslano za srečo v spolnosti. Original je v neki sobi v Palaisoju. Bilo je poslano devetkrat okoli sveta. Sedaj je bilo poslano vam. »vroča seksi vila« vas bo obiskovala 4 dni po prejemu tega sporočila, s predpostavko, da jo boste poslali naprej. Če tega ne boste storili, do konca življenja ne boste doživeli več dobrega seksa. Nazadnje boste ostali samski in vaše genitalije bodo postale rdeče in odpadle.

Ti ni vic! Pošljite kopije ljudem, za katere mislite, da imajo potrebo po seksu. (kdo tega ne dela ?)

Ne pošiljajte denarja, ker usoda vaših genitalij nima cene. Ne obdržite tega sporočila. Sporočilo mora zapustiti vašo e-pošto v 96 urah. Prosimo, pošljite 10 kopij in videli boste, kaj se bo zgodilo v naslednjih dneh. Kopija mora krožiti po svetu tudi če niste vraževerni. DOBER SEKS, toda prosimo ne pozabite: 10 kopij tega sporočila mora zapustiti vašo e-pošto v 96 urah od prejema, sicer do konca življenja ne boste več dobro seksali!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si našel nas ki imamo vsakodnevno traparijo z "viagro" pa kljub temu orodje že pošteno korodira ker že dolgo ni videl kapljice maziva :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si našel nas ki imamo vsakodnevno traparijo z "viagro" pa kljub temu orodje že pošteno korodira ker že dolgo ni videl kapljice maziva :cry:  :wink:

Hanzi

Da ga ne boš pošilu naokol in pol predoug čaku,

ga probi za začetek prebrat desetim sestram....

Pa mal bod izbirčen, da nouš čist usaki brau, k mem pride... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si našel nas ki imamo vsakodnevno traparijo z "viagro" pa kljub temu orodje že pošteno korodira ker že dolgo ni videl kapljice maziva :cry:  :wink:

Hanzi

Da ga ne boš pošilu naokol in pol predoug čaku,

ga probi za začetek prebrat desetim sestram....

Pa mal bod izbirčen, da nouš čist usaki brau, k mem pride... :D

O ti zloba moram merkat da ne bo tud tega kakšna prebrala! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne berite tega, če ste vraževerni:

Tema: Koristi  seksa

Upoštevajte opozorilo na  kraju.

Ali ste vedeli, da lahko iz  polti razberete ali je neka oseba seksualno aktivna ali  ne?

1.       Seks je lepotilna kura...................

pa saj sem vedel, da mora biti razlog zakaj sem tako lep in zdrav, čeprav sem se rodil grd (razen za mamo :wink: ) :twisted: :twisted: :P 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa vem zakaj so sestra tko grde :lol:

eheheheheheheheheheheheheheh 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vraževeren si razložim kot verovati v vraže, vražo si nekako predstavljam kot vražje delo, ma vi vsi ste sami hudiči, luciferjevi p®odanci, pol pa rabte neka skale pa kipce sabo nosit, da se ubranite božje ljubezni c c c c , dost je imeti vero, samo, svojo in edino- pa tut če v hudiča :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!