Skoči na vsebino

10. Moto susret MK Staaari Rokeri Umag 06. - 08.05.2011.


oldbiker

Priporočene objave

Želimo zahvaliti svim gostima koji su nas posjetili na našem 10. izdanju. Nadamo se da ste svi sretno stigli kući i da smo vas uspjeli dostojno ugostiti. Moramo reći da je i ovaj moto susret prošao bez ikakvih incidenata, kao i svih proteklih godina. Evo statistike, a i iznosu humanitarne pomoći. kao i primateljima donacija, izvjestiti ćemo vas krajem ovog mjeseca:

Statistika 10. Moto susreta MK Staaari Rokeri Umag 2011.

- prijavljenih vozača motocikala 4.872

- prijavljenih suvozača 1.758

- pješaka – naplaćenih karata 1.063

- ostali ( VIP, PRESS, osoblje ... ) 787

UKUPNO: 8.480

Prijavljenih moto klubova: 192

Najudaljeniji motorista: Doug Wothke – Huntsville Alabama – USA

Najudaljenija žena motorista: Sherri Wilkins – Adelaide – South Australia

Mario prijatelju stari... evo mene i druge godine. Ne mogu bez tebe :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je Stefanovski zamoril do jaja. Raje imam une mulce ko brenkajo kot takšne umetnike ki po mojem ne pašejo na motozbore. Drgač pa Stefanovski :notworthy: ampak za v Cankarja :OK: za na motozbor pa :yea2::yea2::l_01::l_01::010:010 :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Ja sm slisu, da nisi bil edini zamorjen. Kolega je tolk jamru, da ga je mogla ena bejba kasnej u sotoru potolazt. Vids iz tega vidika mu je bil Stefanovski ful usec :)

Kaj pa Elvisi, tut niso sli u uha?

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je Stefanovski zamoril do jaja. Raje imam une mulce ko brenkajo kot takšne umetnike ki po mojem ne pašejo na motozbore. Drgač pa Stefanovski :notworthy: ampak za v Cankarja :OK: za na motozbor pa :yea2::yea2::l_01::l_01::010:010 :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

tudi meni osebno ni sedel...

ko pa sem šel po pivo in pred odrom opazil vse tiste, ki so ga z odprtimi usti in kot v transu poslušali, ni jih bilo malo, sem si rekel "jebiga", popil pivo in zopet pričel sam pri sebi razmišljati o tem, kako je to lepo, da smo si ljudje različni... ter o tem, da staari rokeri najbrž da niso bog in alah, vsemogočni, da bi kot organizatorji poskrbeli za res vse potrebe vsakega še tako specifičnega posameznika...

saj vem, preveč razmišljam o neumnostih... bo že...

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm slisu, da nisi bil edini zamorjen. Kolega je tolk jamru, da ga je mogla ena bejba kasnej u sotoru potolazt. Vids iz tega vidika mu je bil Stefanovski ful usec :)

Kaj pa Elvisi, tut niso sli u uha?

Elvis gre bol v uho na motozboru... sam qrc kot je en že napisal. Eni so uživali... mi divjaki pa imamo raje kaj druzga :boobies: :beer1: :yea2::l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

za letos še nisem zasledil uradnega vabila na MS..

skratka še 1 teden, pa bo spet pestro v Umagu :) upam da mi znese it za cel vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi čakam naslednji vikend :) aaaaaaaaaaaaaa končno dobra glasba in dober žur :D

Popravljeno . Popravil TICI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umago , naravno !!! :OK:

Popravljeno . Popravil mlekar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je 1x prvič,tko bo zame tud in upam nepozabno :grim

bo bo, upam da se v guzvi srecamo. ti kr pocuki ce vids moj lepi motor hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je 1x prvič,tko bo zame tud in upam nepozabno :grim

...boš junfer zgubla??? bod prjazna pa ne krič preveč zraven če boš mela šotor ke bliz mojga,....!!! ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma urkoman ... kaj boš čepel in pil pri motorju oštja hahahahahaha :)

uni ki bi šli v petek dol ... bi blo lepo da se dobimo v kopru in gremo skupaj do umaga :)

tako da kampiramo blizu in se imamo fanj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme ne kaže najbolj idelano.... upam da se kaj spremeni napoved.

je hudič, če je treba letet dol skoraj čez celo SLO :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa se spet pofočkamo v Umagu !

Aja pa dolge gate sabo :)

alkohol lan ni premagal mraza :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom že šesto leto zapored dol kar vse pove ,res en ta buljih motozborov ,nimaš kaj zajebat ja in moja klapa vzememo apartmaje v stellamarisu vsako leto i to je zur ceu dan.Odlična lokacija dobri bendi ,zakon folk itd.Če nas gdo vidi ste povabljeni na Belokranski špricer ajde se vidimo,ja smo od četrka dol i grem po njihovih vinskih kleteh se razume hehe...aja spoznali n as bote pa marsičem ja mam grb od MK Divje Jage po govorici po tablcah na motorju (Črnomaljski Grb) itd ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja TICI glej da se najdemo pa da kako rečemo pa spijemo skp ,sej gremo na Metalfest v Zadar pa to ajd ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...boš junfer zgubla??? bod prjazna pa ne krič preveč zraven če boš mela šotor ke bliz mojga,....!!! ha ha

Junfer????? Sam ne zgovarjej se na mene,da ne boš ti tulu,pa valda ne boš šeu dol spat?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo bo, upam da se v guzvi srecamo. ti kr pocuki ce vids moj lepi motor hehe

To sigurno te bom ruklna-za prav,hhahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheehe uf kdo bo vas vse našu jaoooooo :D

dobro uni ki grejo v petek dol ... kaj se dobimo ki v kopru?

jaz grem v petek iz Lj in sem takoj za, da se kje dobimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora ki bi se dobili ... na pumpi v šalari pri mercatorju :) omv .. tam okoli 18 ure

ja čene počakate,ki prej ko mi dve se spokamo in pridemo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!