Skoči na vsebino

Menjava pnevmatik


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Malo me zanima, kakšne so kaj cene zamenjave pnevmatik pri vulkanizerjih (pa ne tistih "prijateljskih"), ampak redne cene. Danes sem pri najbližjem mi za menjavo 4 gum velikosti R16 na aluminijastih platiščih s centriranjem plačal 42 evrov. Ni malo, verjamem pa, da bi lahko kje še več ...

Kaj pa vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz izkušenj ne vem, ker menjam sam že par let na avtomobilu in motorju, sem pa zadnjič slučajno videl cenik storitev za Vulkanizerstvo F1, ko sem iskal cene za Dunlopke. Premontaža in uravnoteženje avtomobilskih gum na alu platiščih je 32€.

http://www.vulkanizerstvo-f1.si/ceniki.htm

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me zanima, kakšne so kaj cene zamenjave pnevmatik pri vulkanizerjih (pa ne tistih "prijateljskih"), ampak redne cene. Danes sem pri najbližjem mi za menjavo 4 gum velikosti R16 na aluminijastih platiščih s centriranjem plačal 42 evrov. Ni malo, verjamem pa, da bi lahko kje še več ...

Kaj pa vi?

lita platišča + centriranje 40€....

tak da nisi nekaj preplačal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašaj koliko to stane v BF na Dolenjski cesti v Lj. pol te bo pa na rit vrglo, pi . . . včasih so bile te stvari drobiž, ravno kar sem pa prišel od krajevnega vulkanizerja: premontaža+centriranje 14col je bilo 15 € :worship: ni požrešen in ima veliko dela :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lita platišča + centriranje (20e) + vijačenje (16) = 36e

PS.Uradno..neuradno je blo cenej :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pa da ne govorim - včeraj sem pri istem vulkanizerju na Gorenjskem premontiral gume na treh avtih, na enem so mi še neko hitro popravilo uredili. Danes sem z enim od teh avtov obstal ob cesti, ker je spustila igla ventilčka ... ko sem prišel do drugega (najbližjega lokaciji, kjer sem obstal), me je prijazno povprašal še po zdravju, češ, zakaj imam prednje gume napumpane 2,7 (16-palčne gume navadnega džapaniz hatchbacka) ...

Zgleda, da jim 200 evrov zaslužka od mene v dobrih dveh urah ni bilo dovolj ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da jim 200 evrov zaslužka od mene v dobrih dveh urah ni bilo dovolj ...

Si jim že bil dolgocajten kot znaš biti in so se te hoteli znebiti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam vprašanje. Kako je s centriranjem pnevmatik na platiščih s špicami? Vprašal sem koliko pride menjava, centriranje..., pa so mi rekli, da se platišča s špicami ne centrira. Vam pa, da sejda imam uteži na njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje. Kako je s centriranjem pnevmatik na platiščih s špicami? Vprašal sem koliko pride menjava, centriranje..., pa so mi rekli, da se platišča s špicami ne centrira. Vam pa, da sejda imam uteži na njih.

še napiši kdo ti je to rekel , ker mu ne bi dal tudi gum za namazat ....

itak se tudi feltne na špice centrirajo - najprej na špicah , potem se da gor gumo in se scentrira še z utežmi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj to mi ni jasno. To mi je rekel pooblaščeni serviser za yamaho. Sicer ne vem kaj je točno s tem mislil, da se ne centrira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj to mi ni jasno. To mi je rekel pooblaščeni serviser za yamaho. Sicer ne vem kaj je točno s tem mislil, da se ne centrira.

pooblastilo odstranjeno ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa malo iz firbca zanima, koliko kaj pride obnova 16 col alu platišč, malo opraskane, pa lak se lušči, drugače nič udarjene ali podobno.

en stric mi je rekel 160eur za peskanje, barvanje, pa seveda premontaža gum. Je to v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja mogoče kakšen ključ za natančno zategovanje špic, nekje sem zasledil da obstaja tenziometer za napenjanje špic, a poznaste mogoče katerega ki bi na moji xt660r to naredil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lep pozdrav,

Sedaj vam z našim kulponom zamenjajo in centrirajo (na navadnih ali ALU platiščih) vse 4 gume za le 19EUR.

www.kulpon.si

Lp

KulponSi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!