Skoči na vsebino

Izgubljanje moči pri speljevanju


rojcek5

Priporočene objave

Zdravo.

En problem in sicer naprimer zjutraj ko motor celo noč stoji in ko je malo hladneje motor zgubla pri speljevanju precej moč,da sploh ne morem spleat. Dam gas pa za sekundo potegne pl gre pa moč kr dol, včasih pa motor celo ugasne.Potem čez dan,ko je topleje ali pa ko je motor ogret pa tega ni več.

APRILIA sr 50( l.2000)

leovince zx

variomat multivar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

En problem in sicer naprimer zjutraj ko motor celo noč stoji in ko je malo hladneje motor zgubla pri speljevanju precej moč,da sploh ne morem spleat. Dam gas pa za sekundo potegne pl gre pa moč kr dol, včasih pa motor celo ugasne.Potem čez dan,ko je topleje ali pa ko je motor ogret pa tega ni več.

APRILIA sr 50( l.2000)

leovince zx

variomat multivar

Preglej dovod zraka v upljinjač, zračni filter...svečko(vzami ven očisti-jeziček pobrenaj z letlampo) po potrebi zamenjaj svečko.

Če ne bo nič pomagalo je vrjetno e-choke...lahko pa probaš še orig.izpuh nazaj montirat.Drgač pa na servis do majstra.

Lp.Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

En problem in sicer naprimer zjutraj ko motor celo noč stoji in ko je malo hladneje motor zgubla pri speljevanju precej moč,da sploh ne morem spleat. Dam gas pa za sekundo potegne pl gre pa moč kr dol, včasih pa motor celo ugasne.Potem čez dan,ko je topleje ali pa ko je motor ogret pa tega ni več.

APRILIA sr 50( l.2000)

leovince zx

variomat multivar

Ja sej to je normalno če ti par sekund tako dela. Če potem normalno dela, nimaš kaj rihtat. Poglej samo filter in ga spucaj.

Če bi bil čok zanič, potem sploh vžgal nebi, oz. bi se peljel celi čas pod zaugom.

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

KO je hladno ga segrejes malo preden speljes.. dovol je tudi ce ga pustis minuto al 2 samo da je uzgan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ko sem skuter opral z vodo in šamponom sem 2-3 tedne čaku pa čaku da bo nehu cukat med vožnjo in zgubljat moč, nakonc sem končno dobil 16 kljuc pa odšraufal svečko dol pa jo fajn popucal pa dal nazaj pa me je odneslo kot raketo z mesta in zdej gre ful hitro brez cukanj in zgubljanja moči ko dodajaš gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ko sem skuter opral z vodo in šamponom sem 2-3 tedne čaku pa čaku da bo nehu cukat med vožnjo in zgubljat moč, nakonc sem končno dobil 16 kljuc pa odšraufal svečko dol pa jo fajn popucal pa dal nazaj pa me je odneslo kot raketo z mesta in zdej gre ful hitro brez cukanj in zgubljanja moči ko dodajaš gas.

Ja pri meni je bilo podobno, le da sem počakal kak mesec in se je uneslo. Zato nikoli prat motorja ko je hladen in po pranju obvezno vožnja, dokler se ne posuši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!