Skoči na vsebino

Kako ste prevozili praznike?


FP

Priporočene objave

Napišite, kje ste kaj bili s svojim motociklom mad prazniki.

Da prebijem led:

V petek sem se kar uspešno zdivjal na Grobniku.

Na prvega maja sem se pa podil po vzhodnem in severnem delu Lj. kotline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se malo potepal po Peloponezu. Bilo je super, samo po hribih je bilo kar hladno, na nekaterih pa celo sneg. Spal sem po campih, ker so se mi hoteli zdeli predragi (7000drx - 4480 sit brez zajtrka). Delela in ljudje so cudoviti, prijaznost na vsakem koraku, ae najslabae je okoli turisticnih tock kot so anticna mesta, kjer te probajo olupit ko norca. Skratka super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pa z Lee Dee v Dalmaciji, tocneje na Bracu...

Sicer se pa itak vidi kolk casa me ni blo, od cas na motosvet.com se je ustavil enkrat 27. aprila, pognal pa se bo spet jutri .

Bom napisal opis poti + nasvete (to je za v sekcijo POTOVANJA), predlagal pa bi tudi, da to stori še kdo drug (Peloponez bi bil zelo zanimiv!) ...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Rolyjem in še enim friendom smo bili v Toscani. Bilo je the best!

Naj povzamem: pokrajina je cudovita, skoraj vsak kraj ima kakšno znamenitost - v glavnem gradove in imas kaj videt; ceste so krasne, z veliko ovinki, asfalt je v redu, v glavnem brez flik, lukenj in crvov in prime te, da bi se kar vozil in vozil; ljudje so zelo prijazni, na veliko ti vse mogoce razlagajo, ceprav vedo, da jih bolj ali manj niti ne razumeš in ti razkazujejo svoje posebnosti ter zelo cenijo, ce se skušaš po italijansko pogovarjati z njimi, ceprav ne znaš in vmes še malo pohvališ, da je bella Toscana ...; hrana je zelo okusna, vino 1A. Moram pa dodati, da smo se velikih mest v glavnem izogibali. Spali smo v manjših hotelckih - arbergih in za nekaj dni smo si postavili bazo v manjšem kraju in se nato vozili naokoli brez krame. Prenocišce z zajtrkom dobiš za max 35.000 lir (malo moraš povprašati kje je ugodneje). V glavnem je vse skupaj zmerno, da ne recem ugodno.

Priporocam!

Lp, Perla

Edited by - Perla on 10/05/2001 15:13:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa sem pustil motor doma ker sem z kolegi plezal v paklenici in smo šli z kombijem.

climber kako si prišel v grcijo. ker predvidevam da z ladjo mi napiši kolko si placal in s katero firmo si šel. thanks od še enega climberja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Climber, to tudi mene zanima, kako si se spokal dol - kje si šel na trajekt, do kam, in kolk si placal - v drugi polovici poletja greva z Lee Dee v Turcijo (po prvotnem planu preko Dubrovnika, Crne Gore in Makedonije do vzhodne Turške meje - zdaj ko se pa tolcejo dol pa verjetno kar preko Madž, Romun in Bolg), nazaj pa verjetno preko Grcije in na trajekt do Italije, potem pa preko Italije domov...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zacetku praznikov mi je spodrsnilo na stopnicah in sem hudo padel (mislim, da se me zena hoce znebit, hmmmmmmm???) ... zato sem obcasno potoval le od postelje do wc in nazaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jado, ne sekiraj se. Jaz nisem prav nic po stopnicah padla, da ne bi mogla kam odbrzeti, pa sem vseeno bila skoraj vse dni doma (izjema pon. in tor. ko smo se zapeljali malo do Opatije).

Ženo pa kar hitro našeškat, ce je ona to ušpicila, ampak ne prevec, da ne bo ona potem ležala v postelji. (hi, hi, hi)

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da navte misll, da sem tolk cajta racunu kok me je koatala Grcija. Sam ne da se mi vedno zjat v racunalnik.

V Grcijo smo ali cela odprava in predvsem plezat v Varasovo. Z motorjem sem bil samo jaz, ostali s kolesi in en kombi za froce in lenobe. Ker nas je blo 23 smo dobili 50% skonto na osebne karte. Drugace pa stane karta za na palubo 18.000 sit, motor pride 10.000 sit, ae kej si pa lahko ogledate na tem naslovu: http://www.greekferries.gr/index.html

Potovali smo z ANEKLINES, karte smo pa kupili pri agenciji KA®IPOT. Do Patrasa se zibljea 30h, atartal smo pa iz Trsta (hvalabogu, ker je scal). Po Peloponezu sem se vozil samo dva dni, ko sem imel le cist zguljene prste od skale. Mal sem si ogledal anticne znamenitosti, dvakrat probal spat na divje ob cesti, pa so me vedno pregnal potepuaki psi, tko da sem pol ael raj v kamp, kar pa tudi ni prevec drago. Zame in motor 1000 sit/noc. Mogoce vem ae kej pa se ne spomnim - torej vpraaite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!