Skoči na vsebino

Laverda SFC 1000 (NOVA!)


vrho1679

Priporočene objave

120502top.jpg

V2 1000 ccm 130KM -> če mene vprašate je to le predelana Aprilia. Če mislijo obuditi legendo naj se malo bolj potrudijo. Naj gor zadegajo vzporedni 2,3-valjnik, kot v dobrih starih časih. Ali pa V6.

Več na http://www.motorcycledaily.com/05december0...r02laverda.html

Oblika je pa če že ne všečna pa vsaj izvirna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no sam glede na to kaj je bila vcasih Laverda se mi zdi pa kar velik napredek.....oblika je tko tko, nevem al mi je vsec al pa mi je ze skor mal prevec cudna(vesoljska), drugac pa kaj pa vem , mogu bi jo vidt od blizu kako je kej dodelano vse skupej...ampak vazn je da je motor na dveh kolesih.....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakte da bo SF to vidu, boste najprej zadgledali pri malih oglasih prodam kawasaki EN500,... in bo šel takoj novo kupit 8)

Laverda to je pa njegova ljubenzen, ki še zmerom gori, še celo zaspi z njo :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laverda to je pa njegova  ljubenzen, ki še zmerom gori, še celo zaspi z njo :twisted:  :twisted:  :twisted:

predvsem to..... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašate je to le predelana Aprilia. Če mislijo obuditi legendo naj se malo bolj potrudijo.
Kaj pa ima ta motor skupnega z Aprilijo?? Zadnja nihajka in njeno vpetje, okvir, celoten izgled in zasnova....nič ni isto. In kaj pomeni, bolj potrudit se? Na motorju so najbolj "fini dodatki". Pogledaj malo vilice in zavore. Zdaj se sicer vsi zmrdujete, ker mogoče res ni NAJBOLJ všečen motor na oko, samo za peljat bi pa znal biti velik OHOOOOOOO :!:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa zlo kul, tipičen italijanski dizajn zadnjih let na motociklih, najbrž dela vse en dizajnerski tim.... 8)

Všečna zadevca, kokr mi je nova Aprillia zlo fajn, mi je ta u istem rangu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok po eni strani praviš da je predelana Aprilia po drugi pa da je oblika izvirna? :shock: :P No meni je oblikovno čist mimo, se mi zdi da ti športni motorji zadnji čas več niso ničemu podobni, nikjer ne vidim nobene estetike, kar neke lomljene vesoljske linije, ki ne vem kaj predstavljajo,...O.K. pač za posebneže :halfrobot:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

120502top.jpg

več na http://www.motorcycledaily.com/05december0...r02laverda.html

quote]

Eh, stvar ni s to čudno mašino ničemur podobna. Sej design je pravi, "samo srce mu srce nije fiat". Če bi vseskup nardil naprimer vsaj na Suzukiju TL, da bi imel človek vsaj zaupanje, da bo stvar delovala... Imel so krasen agregat na tri ognje, katerega so kasneje prodali, da so poplačali dolgove tovarne. Zdaj je v Benelliju Tornado. Škoda, vseekup je samo še ena nova mile...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok po eni strani praviš da je predelana Aprilia po drugi pa da je oblika izvirna? :shock: :P...

Govorim o osnovi motorja to je o motorju, ki je od Aprilie, okvir in oblika pa sta nova :wink:

Najbolj moti to da bo cena OHOHO :cry: , motor pa bo Laverda le vkup sklamfala. Se mi zdi da italjani znajo samo še drage "spešl idišn" mopede s slavno preteklostjo vkup klamfat, pa so komaj kaj boljš od vsaj 2× cenejšega Japonca ali pa še to ne.

(MV, Benelli, Mondial, Laverda, ...)

Men bi bila takale 3-valjna mnogo bolj všeč, pa s kako normalno ceno:

900Tre.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

No zdaj je jasno, da bo ugledala serijsko proizvodnjo 2004.

Nekaj podatkov povzetih po MOTORRADU: 141 KM, limitirana serija 549 vozil, cena :wacko: :wacko:

post-4-1065789550.jpg

Popravljeno . Popravil KAWAMAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak bajk bi pa jest mu!!! :notworthy: :yea2: , sicer pa sem vidu nek kao racing verzijo, s poloklepom, pa brez luči, tista je pa še bolš zgledala pa že ta dobr :OK: cena sitnica :hmm:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se sekirat, sej za LE serijo pride takoj verzija za navadne smrtnike, ki bo stala najveretneje samo okol 4 mil. Motor pa druga kot srce in lastnika tovarne nima nič skupnega z Aprilio! Je pa škoda, da niso naredili v stilu stare Laverde 3 ali 2 valjni vrstni motor. Sej bi si lahko agregat pri Benelliju sposodli (sam ga Benelli najbrž nebi dal).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!