Skoči na vsebino

bosna


štangi

Priporočene objave

pozdravljeni, v začetku julija planiram potepanja, plan je sarajevo-jahorina-mostar-neum pa potem po jadranski obali najverjetneje do zadra pa pol plitvice in domov; plan je cca 8 dni; je kdo že šel to turo ali pa podobno bi prosil za kakšne izkušnje (kje prespat v bosni - nekje okoli doboja), ker štartam prvi dan ob 14.00 uri iz celja.

prosim za nasvet, predlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, v začetku julija planiram potepanja, plan je sarajevo-jahorina-mostar-neum pa potem po jadranski obali najverjetneje do zadra pa pol plitvice in domov; plan je cca 8 dni; je kdo že šel to turo ali pa podobno bi prosil za kakšne izkušnje (kje prespat v bosni - nekje okoli doboja), ker štartam prvi dan ob 14.00 uri iz celja.

prosim za nasvet, predlog...

Sem iz Celje in me lahko kontaktiraš in ob enem pivu ti pričaram Bosno o malem. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do zadra pa pol plitvice in domov;

Na tvojem mestu bi od Zadra nadaljeval po jadranski magistrali do Reke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz mislim med prvomajskimi narediti isto, ampak bi odšel še do ulcinja v črni gori, in potem ob obali domov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem lani prevozil podobno turo. Prvi dan sem prespal v Jajcu, potem v Sarajevu in nato še par dni v Neumu, ker je blo precej ceneje kot na Hrvaškem. Za prenočišča pa ni bil problem pa sma se vozla dol julija v glavni sezoni. V Mostarju so naju na vsakem koraku spraševali za prenočišče. Sma pa spala po hotelih, da sma imela še vsaj zajtrk vključen v ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

bosna je res nekaj posebnega..lani bil dvakrat, letos smučal na jahorini. ljudje prijazno, cene so prav smešne, ceste dokaj dobre. letos gremo tudi in sicer 16.6 za štiri dni na motozbor v jajce itd... če gre kdo zraven naj mi sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!