Skoči na vsebino

1. Majska potepanja 2011


BLACKACES

Priporočene objave

Bližajo se 1. Maj in mislim, da je potrebno odpreti temo s to tematiko. Predlagam, da opišete pot, predvidene postanke in končno destinacijo potovanja.

S prijatelji se odpravljamo na jug. Vozili bomo po Sloveniji, Hrvaški, Bosni, Srbiji......... Poti še nimamo v celoti dodelane, ko bo jo opišem.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaška(Dalmacija) Šibenik-Klis(jagnjetina)-Bosna(Livno,Sarajevo)... ostalo pa kam me nos odpelje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogromno nas bo šlo po bivši skupni državi... Tukaj kar precej piše.

Sem predelal tudi to temo, pa ni točno zbrano za prvomajske praznike. Drugače pa tvoji posti so zanimivi, čeprav prosim za bol točen opis poti.:yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede točnega opisa poti... Saj veš, kako je: določiš končen cilj, potem pa, po instinktu. ''Mi smo ljudi, cigani...'' he-he. :whistle: :whistle:

Točen opis poti bo potem, ko se vrnemo...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, Fireman, kje si pa naredu tale skrinšot? Neki od Googla, sam maps.google.com to ni ... eek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš načrt je v grobem sledeč:

26.4 štart

Kranj - Karlovac - Bihač - Ključ - Jajce - Donji Vakuf - Travnik - Kiseljak - Sarajevo ( ogled in spanje, zjutraj Jahorina, Bjelašnica, .......spanje)

28.4 Sarajevo - Višegrad - Užice - Čačak - Kraljevo - Kragujevac (ogled in spanje)

29.4 Kragujevac - Beograd - Sremska mitrovica - Bačka palanka (ogled spanje)

30.4 Bačka palanka - Vukovar - Borovo - Osjek - Požega - Sl. Brod - Nova Gradiška - Pakrac - Bjelovar - Zagreb - Krško - Kranj

Tako je v grobem, če bo situacija pokazala drugače bomo dodali še eno spanje. Zaenkrat vemo, kje bomo prespali v Sarajevu (pension Suljović) drugje še nismo gledali in bi bil

kakšen nasvet dobrodošel.

Pot moram še vnesti v Garmin, da mi izračuna pot.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Savinjska, katastrofa party :boobies:

Kuk saj veš, da sem blond. Malo opši to "katastrofo" :beer1: :kva2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: boznia. mene tud mal navija de bi šu do jajca. tale kamp Plivsko me je skor prepričal. . . .

Lepo je tam,sem bil lani na motozboru in sva z kolegom spala v hotelu nad kampom,narava,voda, krasno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemčija:

14 dni in cca 3500 km.

ali že poznaš kaj te pokrajine tako ali drugače ? je tudi kaj ovinkov?

da ni to češka mađarska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem nasvet glede prenočevanja v Sarajevu ali bližniji okolici. Najraje pension. Pomembne so vaša izkušnje

:whistle: Kje ste spali vi?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo v novi vinodolski na motozbor???

Če koga zanima:

MK LAW RIDERS

Harley Davidson & Open Bike Event održat će se od

29.04.- 01.05.2011. na rivi u Novom Vinodolskom

u organizaciji Moto kluba "Law Riders"

Na ovogodišm "HARLEY DAVIDSON & OPEN BIKE EVENT"-u oživat ćemo u nastupima Riječkih rock bandova;

29.04.2011., Petak - "Night rain"

30.04.2011., Subota - "Night rain" i Keops

Info: 00385 (0)98 327 580 Emin

Keops:

Night rain band: http://nightrainband.blogspot.com/

_________________

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali že poznaš kaj te pokrajine tako ali drugače ? je tudi kaj ovinkov?

da ni to češka mađarska

Poznam jih toliko, kolikor jih lahko spoznaš z vožnjo z avtomobilom. Ne celotne trase seveda. B)

Žal mi ovinki niso prioriteta in jih nisem niti iskal. Verjetno jih je nekaj, predvsem pri vožnji ob Zugspitze. Potujem, da vidim kraje in ljudi. :OK:

Češka je bila na vrsti lani. Madžarka je tudi že bila, in bo (najverjetneje junija) ponovno. :naughty:

post-779-0-87726800-1301302420_thumb.jpg

post-779-0-64427800-1301302625_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imate morda kakšne predloge glede Hrvaške? Kaj se splača it pogledat, kje so lepe ceste, dobra prenočišča,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imate morda kakšne predloge glede Hrvaške? Kaj se splača it pogledat, kje so lepe ceste, dobra prenočišča,...

Če bi kdo mene uprašal glede Hrvaške, bi se držal blizu morja. Kratka vožnja do Poreča, dolga do Dubrovnika.

Napiši koliko KM hočete narest itd....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdo mene uprašal glede Hrvaške, bi se držal blizu morja. Kratka vožnja do Poreča, dolga do Dubrovnika.

Napiši koliko KM hočete narest itd....

lp

Verjetno nekje do Splita ali Makarske, bomo videli kok se nam bo dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima tudi mene za potepanje po bivši naši... zaenkrat kaže da bo pag osrednja postaja in potem enodnevni izleti kamor se bo pač dalo ... bom pa še malo spremljal ... mogoče se premislim... Ideje so važne...

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!