Skoči na vsebino

1. Majska potepanja 2011


BLACKACES

Priporočene objave

Žal mi ovinki niso prioriteta in jih nisem niti iskal. Verjetno jih je nekaj, predvsem pri vožnji ob Zugspitze. Potujem, da vidim kraje in ljudi.

http://www.deutsche-alpenstrasse.de/

Če imaš tole v mislih, je kar lepo. Lansko leto smo je prevozili polovico (Berchtesgaden - Innsbruck), drugi del pa še pride. Slikci sta: Schliersse in Tagernsse.

post-1569-0-93112100-1301309172_thumb.jpg

post-1569-0-14114700-1301309342_thumb.jpg

post-1569-0-42989800-1301309443_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno nekje do Splita ali Makarske, bomo videli kok se nam bo dalo.

če toliko "daleč" je v bistvu Mostar blizu. Tam se lahko prespi v hostlu ALDI ( info@pansion-aldi.com). Sem že spal tam za 10 evrov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo rezervirali 13 evrov/ nočitev z zajtrkom in garaža. Sredi Mostarja ena Villa. Sarajevo 14 evrov -isto z zajtrkom in garažo. Šotora se ne splača vlačit zraven in postavljat ob takih cenah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo rezervirali 13 evrov/ nočitev z zajtrkom in garaža. Sredi Mostarja ena Villa. Sarajevo 14 evrov -isto z zajtrkom in garažo. Šotora se ne splača vlačit zraven in postavljat ob takih cenah...

Za Sarajevo Kje, kdaj?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje v Sarajevu? Hostel Gonzo. Zdaj, za praznike.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje v Sarajevu? Hostel Gonzo. Zdaj, za praznike.

Super. Se srečamo. Samo za vreme je treba mal "pomolt"

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boste vsi doma za 1.MAJ. Saj mogoče je pametno, ker se je bencin podražil. :kva2: A boste kar na domačih balkonih pili :kava: in :beer1: ? Nič tujine in

akcije?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boste vsi doma za 1.MAJ. Saj mogoče je pametno, ker se je bencin podražil. :kva2: A boste kar na domačih balkonih pili :kava: in :beer1: ? Nič tujine in

akcije?

lp

Ne bomo doma. Eni bomo v službi. Kajti 1. MAJ - Praznik dela se spodobi, da ga praznuješ delavno in ne pijnsko na kakšnem Rožniku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bomo doma. Eni bomo v službi. Kajti 1. MAJ - Praznik dela se spodobi, da ga praznuješ delavno in ne pijnsko na kakšnem Rožniku :naughty:

Tako je prau .. za 1. maj se dela in to je prav ... jaz bom zelo trpeu, ker bom morau biti frej :P ... žalost bom šel utapljat na morje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je prau .. za 1. maj se dela in to je prav ... jaz bom zelo trpeu, ker bom morau biti frej :P ... žalost bom šel utapljat na morje :lol:

Tako je prav. Žalost je treba "utopit" od zunaj in znotraj. Da jo uničiš do konca in naprej

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

In presenečenje. Sem mislil, da so narcise (ključavnice) samo na gorenjski Golici.

post-8405-0-87520500-1304455505_thumb.jpg

post-8405-0-35412000-1304455545_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videz vara. Bila je prav okusna.

Kakšna grdoba. Kakšna riba je to?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobatec.Ponekod mu pravijo car med ribami.Sodi med bolj kvalitetne ribe v jadranu.( priporočal in opisal kuhar)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kje v Sarajevu? Hostel Gonzo. Zdaj, za praznike.

Smo res prespali v Gonzo hostlu. Potem nas je pa gazda zvečer peljal s kombijem na Baščaršijo. Me je bilo kar malo strah, je vozil kot na Gran prix, kombi pa tak, da se je komaj skup držal. Smo mu rekli, da nazaj pa ''malo sporije''... Potem se je pa razpričal, da mu je to ostalo še iz vojne, ko so po zamračenem mestu furali brez luči (res je Sarajevo, kot mišnica -okokoli in okoli visoki hribi. Zdaj si pa zamisli ostrostrelce gor...). Nam je med vožnjo razkazal Sarajevo, za evro po glavi. Priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Mostarju smo pa spali v eni vili, zraven onega hotela Slavija (zminiran, zraven pa ena steklena palača) za 14 evrov z zajtrkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil jaz v Mostarju smo spali v hostlu Aldi za 10 evrov brez zajtrka. Ni nekega luksuza ampak pazi:

" v hostlu so bile neke Italijanke in Čehice pa smo takoj žur naredili.:boobies: :beer1: :boobies:

Noro sam :zzz: pa ni bilo pa nič.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!