Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

Giroskopska tehnika polaganja :)

Se pa vidi, da je potem na enem drugem videu snemal kolega na bmw (ne na gski), da je kamera še bolj mirna kot na ktmu. Tam se pa vidi razlika v vzmetenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- voznik bmwja daje lep primer slabe prakse vožnje čez ovinke - nepravilno vstopanje v ovinek in zato ima posledice pri izstopanju

voznik BMWja je totaln amater!

Popravljeno . Popravil spooky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...a kdo ve kdaj bo nehalo pihati? Jaz bi se namreč vozil....seveda z GSAjem ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...a kdo ve kdaj bo nehalo pihati? Jaz bi se namreč vozil....seveda z GSAjem ;-)

Mogoče bi to mogel objavit v rubriki "Pogrešam..." :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...a kdo ve kdaj bo nehalo pihati? Jaz bi se namreč vozil....seveda z GSAjem ;-)

ne jamri in se used na motor pa se pojdi vozit - je 100% preverjeno da GS (potem verjetno tudi GSA) dela b.p. tudi v vetru :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tudi pogrešam. Zdejle ga grem malo pobožat. Kar oba... :blush:

jaz bi tut eno rabil, da bi hodila mojga GS-a božat. Zraven bi ji dal še cuno pa bi bil motor pol še spucan pa zglancan :whistle:

(bi se polj vozil naokoli z zglancanim motorjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jamri in se used na motor pa se pojdi vozit - je 100% preverjeno da GS (potem verjetno tudi GSA) dela b.p. tudi v vetru :OK:

:unsure: Boš mel koga na vesti z A-jem, sej veš, da imajo večji upor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js imam rokavičko s takimi izrastki iz mikrofibre (ki jo držim v roki na eni izmed profilnih na FB) za ga božat. Je ROZA :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...a kdo ve kdaj bo nehalo pihati? Jaz bi se namreč vozil....seveda z GSAjem ;-)

probi z Vespo. Njo ne moti veter :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ghibli, najprej čestitam za izbiro motorja. Moje srce še vedno joče za BT 1100, čeprav tega ne smem javno povedat :blush: (razšla sva se po tehtnem premisleku, sicer je še vedno pri hiši).

In nato za dobro idejo! Vespa je vetra navajena. Nejcgs bi mogoče mojo vzel :grim

@nejcgs: ne če majo prazen tank. No, cisterno :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34829_0_1_2_r%201200%20gs%20adventure%20triple%20black_Image%20credits%20-%20BMW.jpg

A mogoče kdo ve iz kakšnega materijala je na prikazani sliki srebrna plošča oz. pokrov pod napisom na tanku r1200......a je aluminij ali plastika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnet od tank torbe se mi zdi da ne prime. Ampak menda magnet ne prime niti na aluminij. Bom šla pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnet od tank torbe se mi zdi da ne prime. Ampak menda magnet ne prime niti na aluminij. Bom šla pogledat.

Res je, magnet ne privlači aluminija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Magnet od tank torbe se mi zdi da ne prime. Ampak menda magnet ne prime niti na aluminij. Bom šla pogledat.

Super hvala ti,odkar ga imam mi gre na živc tista srebrna plata tam na tanku..... :angry: včasih ne razumem teh bavarcu in njihovih marketinških prijemov :?

Če naj bi bil motor Triple Black,naj bo pač v črnih odtenkih ne pa srebrnih :slap:

No sem pr seb sklenil,da to plato pobarvam na črno a ne vem z katerega materijala je...nisem pa blizu motorja,ker ga imam na zimovanju 60km stran.....prej mi pa tud na kraj pameti ni prišlo,da bi na motorju preverjal iz česa je kaj narejeno........sej če bi bi se vrjetn zdel marsikomu čudn :whistle:

No magnet ne zagrabi niti na plastiko kot tudi ne na aluminij...a ravno tu je problem ,iz česa je plata aluminij ali plastika,poglej če mi lahko razločiš med tema dvema materijalima.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34829_0_1_2_r%201200%20gs%20adventure%20triple%20black_Image%20credits%20-%20BMW.jpg

A mogoče kdo ve iz kakšnega materijala je na prikazani sliki srebrna plošča oz. pokrov pod napisom na tanku r1200......a je aluminij ali plastika?

plastika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastika

Hvala,a misliš,da bo prijela barva na plastiko,al se bo olupila...?

Maš kake izkušnje z barvanjem plastike al mi lahko kej svetuješ na koga se obrnt.

Lp

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastiko pobrusiš, razmastiš, špricneš najprej z primerjem, nato z barvo in na koncu z lakom ... sva s kolegom špricala plastične kovčke, drži v redu ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri rdečem GSA je ta plata črna in več kot očitno plastična.

Kar se pa tiče barvanja plastike... je res kot je napisal boych, primer je zelo pomemben, ker sicer se zadeva lušči. Mogoče bi pa dal te kose pobarvat kakšnemu, ki se ukvarja z barvanjem "plastičarskih" kosov (vprašaj v kšni cestnakarski temi ;) )? V bistvu je GSA en tak... plastičar :evilgrin: še dobr da moj tega nima :lol:

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,a misliš,da bo prijela barva na plastiko,al se bo olupila...?

Maš kake izkušnje z barvanjem plastike al mi lahko kej svetuješ na koga se obrnt.

Lp

avti so že skoraj celi plastični in ne vem zakaj nebi avtoličar to stvar pobarval :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri rdečem GSA je ta plata črna in več kot očitno plastična.

Kar se pa tiče barvanja plastike... je res kot je napisal boych, primer je zelo pomemben, ker sicer se zadeva lušči. Mogoče bi pa dal te kose pobarvat kakšnemu, ki se ukvarja z barvanjem "plastičarskih" kosov (vprašaj v kšni cestnakarski temi ;) )? V bistvu je GSA en tak... plastičar :evilgrin: še dobr da moj tega nima :lol:

Ja tvoj je še iz 2WW,vse železno... :devil: vpraš ga če zamenja...mu dam srebrne,on pa men črne....da bo spet mal drugačen :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je zdej 100% prepričan,ti basbas ali nejcgs.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!