Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

No pa saj je na forumu kar precej skupin, kjer je važna pripadnost znamki oziroma celo določenemu modelu, šele kasneje pridejo na vrsto ljudje :)

Maš ali nimaš in izpadeš iz "Igre".

p.s. je pa hecna užaljenost ostalih brez A :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ko enkrat sproba GSA .. dvomim da ga menja .. je pa vse stvar okusa .. kot pri sladoledu :)

Si sigurn?? :naughty:

Ne vem zakaj se mi zdi, da boš lahko sam sebi kar dovolj v tej družbi :whistle:

:worship::yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, zakaj se mormo zmeri tisti, ki se nas tema sploh ne tiče tolk repenčit in izpostavljat :blink:

Zato ker se nihče ne želi počutiti manjvreden. Še manj pa tolerirat ljudi, ki nam skušajo dokazati svojo večvrednost. Zato. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sven: imaš dve vrsti ljudi. Eni parkirajo svoje Audije, BMW-je... po zelenicah, pločnikih... ker so nekaj dosegli in zanje pravila navadnih ljudi ne veljajo več. Vseskozi se postavljajo nad druge in vsak osebni uspeh, tudi nakup motorja je dokaz v njihovo superiornost. Drugih, inteligentnejših te stvari ne premamijo, ampak se še vedno dojemajo kot enaki ostalim in vzdržujejo zdrav odnos do okolice.

Tebe tvoje pisanje postavlja žal v prvo skupino. S samohvalo, ki ti je ne manjka pa kažeš predvsem nesamozavest, saj veš, nikoli se ne počutiš dovolj dobrega in moraš venomer izpostavljati svoje dosežke.

Pa varno vožnjo.

Dare, glede na to da me sploh ne poznaš, ne veš kolk sem prefural, kje bil, kak izkušen sem, verjetno težko oceniš kam spadam. Pusti to tistim, ki me poznajo ;)

Da pa te ego tepe da mam jaz GSA vrednega en kup dnara, pa ne more bit moj problem. Tako "pametnih" motoristov je ogromno. Razni namigi o osebnih uspehih pa temu namenjeni komentarji .. se res vidi da še nisi odrasto :)

Dajmo se raje družit kot pravi motoristi, ne pa da se izpostavljava s takimi komentarji .. kaj praviš? Drž se .. belance ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa te ego tepe da mam jaz GSA vrednega en kup dnara, pa ne more bit moj problem. Tako "pametnih" motoristov je ogromno. Razni namigi o osebnih uspehih pa temu namenjeni komentarji .. se res vidi da še nisi odrasto :)

Ej, brez zamere, ampak od tvoje samohvale mi je že slabo. Motorist je pa itak lahko vsak.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš .. vsaj 5 se nas je že našlo ;-) .. pa še enih 30 pričakujem ;-) .. pa ne pomodret od zavisti :)))

kaj mas gs namesto kurca???

ker pač glede na komentarje :whistle:

se opravičujem za :topic:

aja si ga bom kupo ko bo moj ata mel firmo pa se bom z njegovim dnarjem lahko hvalil kako sem preveligiran ker mam gsa...

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus!

Tud jaz sem za to, da se kdaj v tem letu dobimo kje in se spoznamo. Mislim da nas še za enkrat ni 100, tako da se bomo dost lažje zmenli.

Nemčija je super za potovanja .. sem sam že dost bil na okrog .. dosti sicer tudi z avtom. V katere dele potujeta?

Varno na poti ;-) .. lp Sven

Mopedmap_nemcija_2011.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dare,

s tem pa se res ne obremenjujem kako sem oblečen in usklajen .. varno in udobno more bit ... se pa smejim vsem tistim ko jim ob 30°C teče po hrbtu .. meni pa nič :).

Predvidevam da si ti tipi topi usklajen, glede na to da si spusto tak komentar :) .. pa čist zgrešena tematika .. al pa samo comente nabiraš ..ccc.

Namen da bi se samo GSA pristaši našli skupaj je ta, da spoznam še koga iz SLO, gremo skup na furo in si izmenjamo izkušnje o potovanjih, ki smo jih zaključili ali še pridejo na vrsto. Nemščina mi je pač prirojena .. pa tud ni zadnji jezik ki ga obvladam ;)

Fajn sezono ;)

Imam podobnega tvojemu 215618_2054625325066_1227547197_32563169_7636302_n.jpgpa se vseeno nemorem steboj družiti, se peljati, ker nimam kurčevega A-ja :closedeyes:

zato se vozim in družim s

temi samo v vednost, da ni vse A :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sven: imaš dve vrsti ljudi. Eni parkirajo svoje Audije, BMW-je... po zelenicah, pločnikih... ker so nekaj dosegli in zanje pravila navadnih ljudi ne veljajo več. Vseskozi se postavljajo nad druge in vsak osebni uspeh, tudi nakup motorja je dokaz v njihovo superiornost. Drugih, inteligentnejših te stvari ne premamijo, ampak se še vedno dojemajo kot enaki ostalim in vzdržujejo zdrav odnos do okolice.

Tebe tvoje pisanje postavlja žal v prvo skupino. S samohvalo, ki ti je ne manjka pa kažeš predvsem nesamozavest, saj veš, nikoli se ne počutiš dovolj dobrega in moraš venomer izpostavljati svoje dosežke.

Pa varno vožnjo.

Tretji,še bolj intelegentni se pa ne kregajo in repenčijo po forumih,kdo ma večjega,bolšega,dražjega.....!!!

Pa naj ma svoj klub,sekcijo,kar koli že......! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dare, glede na to da me sploh ne poznaš, ne veš kolk sem prefural, kje bil, kak izkušen sem, verjetno težko oceniš kam spadam. Pusti to tistim, ki me poznajo ;)

Da pa te ego tepe da mam jaz GSA vrednega en kup dnara, pa ne more bit moj problem. Tako "pametnih" motoristov je ogromno. Razni namigi o osebnih uspehih pa temu namenjeni komentarji .. se res vidi da še nisi odrasto :)

Dajmo se raje družit kot pravi motoristi, ne pa da se izpostavljava s takimi komentarji .. kaj praviš? Drž se .. belance ;)

Ti si pravi :worship:

@Dare: Brezveze je...vem da so tvoji nameni dobri...sam res je brezveze. Taki mladički ne dojamejo bistva in đabe ti gubiš dragocjeno vrijeme :grrr Raje skoč na moped pa en điro :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam podobnega tvojemu 215618_2054625325066_1227547197_32563169_7636302_n.jpgpa se vseeno nemorem steboj družiti, se peljati, ker nimam kurčevega A-ja :closedeyes:

zato se vozim in družim s

temi samo v vednost, da ni vse A :boobies:

A R1150GS so lahko v tvoji družbi? Imam ABS :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pravi :worship:

@Dare: Brezveze je...vem da so tvoji nameni dobri...sam res je brezveze. Taki mladički ne dojamejo bistva in đabe ti gubiš dragocjeno vrijeme :grrr Raje skoč na moped pa en điro :010

Jap, sem že bil. Upam da ste tudi drugi izkoristili lep dan B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem imel osem let najboljši motor kar jih je BMW naredil :worship:

Mislim, da je serija pred omenjeno še boljša - torej typ 259 :P klusje, ki ga vozim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam podobnega tvojemu 215618_2054625325066_1227547197_32563169_7636302_n.jpgpa se vseeno nemorem steboj družiti, se peljati, ker nimam kurčevega A-ja :closedeyes:

zato se vozim in družim s

temi samo v vednost, da ni vse A :boobies:

Dobr maš spedenanga, še posebej mi je všeč cevna zaščita okoli plastik pri tanku in avspuh, ki mu veliko bolj paše od originala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr maš spedenanga, še posebej mi je všeč cevna zaščita okoli plastik pri tanku in avspuh, ki mu veliko bolj paše od originala :OK:

jutri zvečer ga bodo beograjčani :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SvenX, zgleda da si človek velikih besed in ega. Pa nič zato, če praviš koliko si že prevozil in koliko izkušenj imaš se pa lahko pomeriva med stožci, tvoj božanski GSA in pa moj manj oziroma ničvreden FZ6 Fazer S2... Pa lahko vsem dokažeš kakšen car si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SvenX, zgleda da si človek velikih besed in ega. Pa nič zato, če praviš koliko si že prevozil in koliko izkušenj imaš se pa lahko pomeriva med stožci, tvoj božanski GSA in pa moj manj oziroma ničvreden FZ6 Fazer S2... Pa lahko vsem dokažeš kakšen car si.

daj nehi s to poceni japonsko plastiko :boobies: veš kolk smo mi plačali naše BosanskoMotornoWozilo? pa kolk so servisi dragi, pa kolk je moj ata najmočnejši...sploh :fight1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek tole temo mal prebira ga mine da bi sploh pomislu na GS(pa kerakoli črka že zraven)..pa četudi je res fajn motor in ga bom najbrž enkrat res imel..

Obupni ste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je za A malo zmanjkalo ... višine... :whistle:

p.s. je pa hecna užaljenost ostalih brez A :evilgrin:

Nizki moški so bolj ljubosumni

To razloži celo temo!! :rolleyes:

P.s.: "Vi z Ajem niste večji, le daljši ste!" :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!