Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

:blush: :blush:

Ja...kaj ga nisi glih ti mela,tam nekje :hmm: ali ga imaš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...kaj ga nisi glih ti mela,tam nekje :hmm: ali ga imaš :P

Ah, GSA je u garaži, delovna žvina. Zdej fura blatn look. :evilgrin:

Damica R-ovska je pa v sobi, ja :blush::004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tule mal poglej.

http://www.propip.si/faq.htm

Prav pri njih sem naročil. Cena 55 eu, narejeno po meri za GS adventure + naročil sem Štiri rinke na vsakem koncu, da lahko ponjavo zaklenem na motocikel oz. motocikel pod ponjavo.

Baje, da bo v petek že narejena..Materjal, ki ga uporabljajo diha, je pa tudi vodotesen in predvsem je 1x lažji od ostalih materjalov, ki jih običajno uporabljajo za ponjave..vsaj tako pravijo (80 gramov na m2).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporablja kdo pokrivalo za motocikel od BMWja oz. s čim sploh pokrijete svoj motocikel, ko je na čakanju v garaži?

Jaz uporabljam kar XXL od Luisa.

post-779-0-44501900-1330429543.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

DSC01982.JPG

Pa prlimam še jaz svojega.

Začetek teme je bil,da se kaj dobimo,da naredimo kako furo........in bo kaj v letu 2012?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC01982.JPG

Pa prlimam še jaz svojega.

Začetek teme je bil,da se kaj dobimo,da naredimo kako furo........in bo kaj v letu 2012?

Motor je res lep, samo tele rdeče obrobe na feltnah izgledajo precej češko, ceneno! Si to sam nalimal? Vidim precej motorjev s temi trakovi na feltnah in zame osebno je to vrhunec ne okusa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je res lep, samo tele rdeče obrobe na feltnah izgledajo precej češko, ceneno! Si to sam nalimal? Vidim precej motorjev s temi trakovi na feltnah in zame osebno je to vrhunec ne okusa!

Dobr ga je spedenu ,leeep je !!! podobn sm jaz svojo Super teneere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je res lep, samo tele rdeče obrobe na feltnah izgledajo precej češko, ceneno! Si to sam nalimal? Vidim precej motorjev s temi trakovi na feltnah in zame osebno je to vrhunec ne okusa!

Ja to češko sem sam nalimal,motor je special edition Triple Black in je skoraj popolnoma v temnih odtenkih in če ga ponoči ali ob slabi svetlobi osvetli snop svetlobe ima odlični odbojni odsev,prav tako vse rdeče nalepke na njemu,kar pripomore k varnosti in vidnosti mene in motocikla......vsak pa ima svoj okus in pogled na estetiko......več slik,pa imaš v temi Galerija motociklov forumašov kjer se vidijo še ostali detajli....karbon,....itd

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš montirano zaščito sprednje luči? (vsaj na sliki tako izgleda) :hmm:

Tako je in je od Wunderlicha,kot sem že povedal Saladinu imaš več slik v zgoraj omenjeni temi...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je in je od Wunderlicha,kot sem že povedal Saladinu imaš več slik v zgoraj omenjeni temi...

Lp

DSC01983.JPG

Čemu služi tale plastika na levi ročki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC01983.JPG

Čemu služi tale plastika na levi ročki??

Hahaah maš pa dober uč.....to je ročni tempomat..heheeh ...in spada na desno ročko,da ti pri dolgih potovanjih ni potrebno držati ročke plina ampak jo samo udobno nasloniš in piči......ker me je motila pri vožnji po urbanem naselju sem jo premaknil na levo stran.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da to paše na gas ročko, zato sem tudi vprašal ;) ... sem tudi sam gledal za tako stvarjo dokler sem še vozil Varaderko in me je po daljši vožnji bolelo zapestje, na GS-u te bolečine ni več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaah maš pa dober uč.....to je ročni tempomat..heheeh ...in spada na desno ročko,da ti pri dolgih potovanjih ni potrebno držati ročke plina ampak jo samo udobno nasloniš in piči......ker me je motila pri vožnji po urbanem naselju sem jo premaknil na levo stran.

Ejga ampak res ne vem, ker triple black je bil tle za osnovo al navaden GS al Adventure. Na sliki mi zgleda tko, kot, da je spredaj Adventure, zadaj pa navaden GS.

Vsaj po sedežu, pa nosilci za zadnji kufr sodeč. Sicer pa vsak ma svoj okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ampak res ne vem, ker triple black je bil tle za osnovo al navaden GS al Adventure. Na sliki mi zgleda tko, kot, da je spredaj Adventure, zadaj pa navaden GS.

Vsaj po sedežu, pa nosilci za zadnji kufr sodeč. Sicer pa vsak ma svoj okus.

Tole je Adventure s tem, da uporabnik namesto Advetureovih originalnih kovčkov uporablja originalne kovčke in sedež od navadnega GS-a ...

Popravljeno . Popravil boych
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet 2, imaš res lepo upedenan moped, a je sploh še kaj opreme ki je ti nimaš, malo me samo motijo tiste RDEČE obrobe in napisi ki bi bili lahko odsevni srebrni pa še odlično bi se ujeli z sivimi kovinskimi deli mopeda, odstranil pa bi tudi zadnji spodnji blatnik pri kolesu, pa bi bilo po mojem okusu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,. da ko te enkrat na mopedu zapestje boli..je vseeno če maš pol še rdeče obrobe feltn!

Te si še usnjena pokrivala kolen kupiš pa si gotof!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ampak res ne vem, ker triple black je bil tle za osnovo al navaden GS al Adventure. Na sliki mi zgleda tko, kot, da je spredaj Adventure, zadaj pa navaden GS.

Vsaj po sedežu, pa nosilci za zadnji kufr sodeč. Sicer pa vsak ma svoj okus.

Sedež sem zamenjal z sedežem od Triple Black navadnega GS ker je 3cm nižji in meni lepši,že zaradi emblema ob strani.

Z original sedežem sem bolj ali manj stal na prstih,kar pa mi pri tej teži motorja glih ne leži,če ga moraš kaj v rikverc rint..itd

Original nosilce sem snel in namontiral nosilce za plastične kovčke,ker so za mene lepši,bolj funkcionalni,se poveča volumen in ko snemeš kovčke,ko jih ne potrebuješ ne rabiš naokoli vozit še en kup železja,ki ga ne potrebuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet 2, imaš res lepo upedenan moped, a je sploh še kaj opreme ki je ti nimaš, malo me samo motijo tiste RDEČE obrobe in napisi ki bi bili lahko odsevni srebrni pa še odlično bi se ujeli z sivimi kovinskimi deli mopeda, odstranil pa bi tudi zadnji spodnji blatnik pri kolesu, pa bi bilo po mojem okusu

Ja mogoče bodo čez naslednjo zimo pa srebrne postale :grim ni slaba ideja :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprau je BMW :glare: ... je lepo spedenan ... čestitam :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DSC01982.JPG Pa prlimam še jaz svojega. Začetek teme je bil,da se kaj dobimo,da naredimo kako furo........in bo kaj v letu 2012?

Vidim, da imaš Wunderlichovo zaščito elektronike! Zanima me kako si jo lahko namestil, glede na to, da je na njihovi strani napisano, da ne sme biti nameščena, če imaš montirane originalne zaščite cilindrov!? Imaš ti originalne zaščite cilindrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imaš Wunderlichovo zaščito elektronike! Zanima me kako si jo lahko namestil, glede na to, da je na njihovi strani napisano, da ne sme biti nameščena, če imaš montirane originalne zaščite cilindrov!? Imaš ti originalne zaščite cilindrov?

Vrjetno nisi dobro prevedel,ali pa si pa je narobe napisano......zaščite cilindrov so originalne....gre se pa za to ,da Wunderlichova zaščita elektronike ne gre gor ne da ne sme it!!

Predelal sem zaščito elektronike...se pravi sem z fleksarco pobrusil mali rob na zaščiti ,zaradi katerega se ne da montirati na elektroniko ker se zadeva ob originalne zaščite cilindrov in tu je ves hec......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!