Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

Grüss Gott!

Že od dneva naprej ko sem nabavil GSA (BMW R1200GS Adventure za nepismene :)) me mika bit pobudnik srečanja vseh nas "pravih bavarcev".

Forum je prva odskočna deska, da se motoristi najdemo skupaj/javimo ostalim GSA bikerjem, se povežemo, izmenjamo izkušnje o dogodivščinah/opremi/problemi in se kdaj odpeljemo skupaj na turo.

Sam imam v planu kar nekaj daljših tur v prihodnjih mesecih/letih (zadnja je bila skandinavija, 7980km) pa ker lahko GSA dobro naložim vem da bom prišel naslednjič še vsaj 2x dalje :worship:

Vabim vse GS Adventure motoriste, da tukaj pustite svoj pečat, če med nogami čutite boxer mašinco in radi zapeljete tudi iz asfalta po makadamu.

Ql bi bilo če bi se nas skozi čas pečatov dalo tudi preštet :) .. kar bi lahko bilo vodilo da ustanovim BMW GSA klub Slovenija.

Da bom prvi Nr.1: Sven, BMW R1200GS Adventure, Bj. 2009, rot-schwarz, MB taffel, Dainese Desert - nezgrešljiva enduro oprema B)

post-18028-0-76192300-1303145568_thumb.jpg

Vsem varno vožnjo in verjamem da se bomo kdaj srečali v večjem številu ali v Slo ali v Maroku/Jordaniji/Uralu/Škotski/Normandiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Vabim vse GS Adventure motoriste, da tukaj pustite svoj pečat,........

uh, samo za en A sem prekratek :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zmeraj za take pobude .

Prej sem imel dva v-stroma in znjima prerajžal celo evropo ,letos nabavil BMW 1200 GSA in mislim nadaljevati tam kjer sem končal z v-stomom

post-2458-0-60198400-1303147744_thumb.jpg

post-2458-0-38074800-1303147762_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za kakšno srečanje in furo, verjetno tudi GS brez A-ja so boxerji in spadajo zraven.

Odlično! Valda se lahko tud "mlajši bratje" pridružijo :) .. več nas bo bolj lušno bo ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično! Valda se lahko tud "mlajši bratje" pridružijo :) .. več nas bo bolj lušno bo ;)

Hm, mlajši ali starejši bratje, jajce al kokoš, gs ali gsa, to je sedaj vprašanje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grüss Gott!

................................................

Nr.1: Sven, BMW R1200GS Adventure, Bj. 2009, rot-schwarz, MB taffel, Dainese Desert - nezgrešljiva enduro oprema B)

......................................

A znanje dojče šprahe je mus :evilgrin: ? Te pa gute naht :cry: ...

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grez gott

Sem hotel kupit že skoraj tudi jaz GS 1200 ADVENCR sam ne vem ker mi je kolega rekl da bo honda še neakj bolj velikega naredial če se mi splača.

Če pa bom bom pa napisal, ker če bom potem bom po avanturi od lani po Steierski letos še kaj bolj zanesljivega rabil. Bom šel spet na vshod samo malo bolj dol in bom povabil če se mi gdo pridruži.

Amapk sem mal gledal da bi tale tema lahko bila tudi v eni drugi kategoriji Sekcije, skupine, moto klubi, skupnosti.

CB

aufbix - čez GSA ga ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A znanje dojče šprahe je mus :evilgrin: ? Te pa gute naht :cry: ...

Hehe .. lahko tud po Pohorsko potegneš ... to tud razumem :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo bi se zanimivo srečat, pa kakšne informacije izmenjat. :yes:

Z mojo se, čez pet dni, odpravljava po celi Nemčiji :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo bi se zanimivo srečat, pa kakšne informacije izmenjat. :yes:

Z mojo se, čez pet dni, odpravljava po celi Nemčiji :rolleyes: .

Servus!

Tud jaz sem za to, da se kdaj v tem letu dobimo kje in se spoznamo. Mislim da nas še za enkrat ni 100, tako da se bomo dost lažje zmenli.

Nemčija je super za potovanja .. sem sam že dost bil na okrog .. dosti sicer tudi z avtom. V katere dele potujeta?

Varno na poti ;-) .. lp Sven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemčija je super za potovanja ..

WHAT???

Ko berem te otroške neumnosti o BMW, Z750, virago, Vstrom itn kastah mi že gre na bruhanje. Ta tvoja o podmodel kasti je pa vrhunec neumnosti. Kapo dol trdno stojiš na prvem mestu. :BUA:

Bemti da me prime da bi nazaj šel na PanEuropean.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebelasveca... jst bi tud bil takšen motorist, pa kaj, ko nimam GSA-ja..

Kaj pa zdej?? :hmm:

Ne pašeš v družbo izbranih velepotnikov jbga... :wallbash:

skrajnjidometnemčijapanesever.press faaaaak kam ta motorizam gre :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se pletejo prijateljske vezi ... potem pa nekdo proda GSA-ja in kupi kaj drugega in se mora nehat družit z GSA kasto ...

to je problem vseh preozko zastavljenih "družb".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se pletejo prijateljske vezi ... potem pa nekdo proda GSA-ja in kupi kaj drugega in se mora nehat družit z GSA kasto ...

to je problem vseh preozko zastavljenih "družb".

Tisti ko enkrat sproba GSA .. dvomim da ga menja .. je pa vse stvar okusa .. kot pri sladoledu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj se mi zdi, da boš lahko sam sebi kar dovolj v tej družbi :whistle:

Misliš .. vsaj 5 se nas je že našlo ;-) .. pa še enih 30 pričakujem ;-) .. pa ne pomodret od zavisti :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sven, si tako entuzijastično zastavil svoj mali klub da ti želim veliko uspeha. Sicer mi nikoli ni bilo najbolj jasno, zakaj bi se družil z nekom, ki je po spletu okoliščin kupil isti izdelek kot jaz. Ampak ti rabiš družbo ki bo hvalila tvojega bavarca in tvoje znanje nemščine. Ja, opremo imaš tudi lepo, samo barvno nisi ravno usklajen in zato tvegaš da te uber rasa ne bo sprejela med sebe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi bil :naughty: pa nimam A

Meni je za A malo zmanjkalo ... višine... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sven, si tako entuzijastično zastavil svoj mali klub da ti želim veliko uspeha. Sicer mi nikoli ni bilo najbolj jasno, zakaj bi se družil z nekom, ki je po spletu okoliščin kupil isti izdelek kot jaz. Ampak ti rabiš družbo ki bo hvalila tvojega bavarca in tvoje znanje nemščine. Ja, opremo imaš tudi lepo, samo barvno nisi ravno usklajen in zato tvegaš da te uber rasa ne bo sprejela med sebe :worship:

Dare,

s tem pa se res ne obremenjujem kako sem oblečen in usklajen .. varno in udobno more bit ... se pa smejim vsem tistim ko jim ob 30°C teče po hrbtu .. meni pa nič :).

Predvidevam da si ti tipi topi usklajen, glede na to da si spusto tak komentar :) .. pa čist zgrešena tematika .. al pa samo comente nabiraš ..ccc.

Namen da bi se samo GSA pristaši našli skupaj je ta, da spoznam še koga iz SLO, gremo skup na furo in si izmenjamo izkušnje o potovanjih, ki smo jih zaključili ali še pridejo na vrsto. Nemščina mi je pač prirojena .. pa tud ni zadnji jezik ki ga obvladam ;)

Fajn sezono ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sven: imaš dve vrsti ljudi. Eni parkirajo svoje Audije, BMW-je... po zelenicah, pločnikih... ker so nekaj dosegli in zanje pravila navadnih ljudi ne veljajo več. Vseskozi se postavljajo nad druge in vsak osebni uspeh, tudi nakup motorja je dokaz v njihovo superiornost. Drugih, inteligentnejših te stvari ne premamijo, ampak se še vedno dojemajo kot enaki ostalim in vzdržujejo zdrav odnos do okolice.

Tebe tvoje pisanje postavlja žal v prvo skupino. S samohvalo, ki ti je ne manjka pa kažeš predvsem nesamozavest, saj veš, nikoli se ne počutiš dovolj dobrega in moraš venomer izpostavljati svoje dosežke.

Pa varno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!