Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

uh kake kozlarije pišejo nekateri.

In ko takole razmislim, vidim da jih daje čista SLO foušarija in zavist ....

kaj je narobe če se hočejo GSA-jevci družiti zase?

Tisti, ki pljuvate, vidim, da vas moti samo to, ker se gre o znamki BMW.

Zakaj pa takih kurčevih komentarjev na pišete v temi Sekcije, skupine, moto klubi......, tam

kjer imajo svojo temo npr. TDM Ridersi ali FJRaši ali VMAX klub .... ???

Vprašanje za tistega usranega pametnjakoviča, ki je neki pametoval o ceni motorja:

zakaj takega posta nisi napisal v temi FJRašev ali VMAX klubu (cena VMAX krepko presega GSA; osnova cena GSA je 15250eur za VMAX pa 22500)??

Zato ker si en usran pizdek od slovenceljna, ki ti gre znamka BMW v nos.

Tudi sam gledam motor - enduro in med izborom je tudi BMW (sicer 800gs čez kako leto ali dve pa vodno hlajeni GSA) pa ima eno črno piko

ravno zaradi te vaše jebene foušije in nevoščljivosti (res mi ni do poslušanja, češ kaj pa

misliš da si če imaš BMW-ja).

Vem pa, če vzamem triumpha 800xc (za skoraj isto ceno), ga bom lahko parkiral kjer koli ga bom hotel (prej se je

en nekaj repenčil glede parkiranja bmw-jev) pa ne bo toliko zlivanja gnojnice kot če bi isto naredil z 800gs.

Prav dam tistemu, ki je napisal, kaj se ostali, ki nimajo GSA sploh vtikajo v to temo.

Če jaz berem temo VMAX kluba ali pa od FJRašev jo iz firbca, ne pa zato, da bi pisal

kako se oni važijo ker imajo tak motor.

Folk zresnite se in pustite ljudi da se družijo kot jim paše - posebno če s svojim druženjem tebi

nočejo nič hudega in žalega (zaradi mene imajo lahko pogoj vrsto motorja, barvo in št. modrca od rdečelase, 52kilogramske sovoznice)

Tisti pa, ki se zaradi take teme počuti manjvreden (Dare1) - smiliš se mi, tebi lahko pomaga smo še Bog.

Tako se pletejo prijateljske vezi ... potem pa nekdo proda GSA-ja in kupi kaj drugega in se mora nehat družit z GSA kasto ...

to je problem vseh preozko zastavljenih "družb".

ja malce težko se družiš z GSA kasto če npr. motor zamenjaš za sportaka ali čoperja, posebno če imaja GSA-jevci veliko terenskih voženj

(druženje je v tem primeru mišljeno kot skupne voženje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh kake kozlarije pišejo nekateri.

In ko takole razmislim, vidim da jih daje čista SLO foušarija in zavist ....

kaj je narobe če se hočejo GSA-jevci družiti zase?

Tisti, ki pljuvate, vidim, da vas moti samo to, ker se gre o znamki BMW.

Zakaj pa takih kurčevih komentarjev na pišete v temi Sekcije, skupine, moto klubi......, tam

kjer imajo svojo temo npr. TDM Ridersi ali FJRaši ali VMAX klub .... ???

Vprašanje za tistega usranega pametnjakoviča, ki je neki pametoval o ceni motorja:

zakaj takega posta nisi napisal v temi FJRašev ali VMAX klubu (cena VMAX krepko presega GSA; osnova cena GSA je 15250eur za VMAX pa 22500)??

Zato ker si en usran pizdek od slovenceljna, ki ti gre znamka BMW v nos.

Tudi sam gledam motor - enduro in med izborom je tudi BMW (sicer 800gs čez kako leto ali dve pa vodno hlajeni GSA) pa ima eno črno piko

ravno zaradi te vaše jebene foušije in nevoščljivosti (res mi ni do poslušanja, češ kaj pa

misliš da si če imaš BMW-ja).

Vem pa, če vzamem triumpha 800xc (za skoraj isto ceno), ga bom lahko parkiral kjer koli ga bom hotel (prej se je

en nekaj repenčil glede parkiranja bmw-jev) pa ne bo toliko zlivanja gnojnice kot če bi isto naredil z 800gs.

Prav dam tistemu, ki je napisal, kaj se ostali, ki nimajo GSA sploh vtikajo v to temo.

Če jaz berem temo VMAX kluba ali pa od FJRašev jo iz firbca, ne pa zato, da bi pisal

kako se oni važijo ker imajo tak motor.

Folk zresnite se in pustite ljudi da se družijo kot jim paše - posebno če s svojim druženjem tebi

nočejo nič hudega in žalega (zaradi mene imajo lahko pogoj vrsto motorja, barvo in št. modrca od rdečelase, 52kilogramske sovoznice)

Tisti pa, ki se zaradi take teme počuti manjvreden (Dare1) - smiliš se mi, tebi lahko pomaga smo še Bog.

ja malce težko se družiš z GSA kasto če npr. motor zamenjaš za sportaka ali čoperja, posebno če imaja GSA-jevci veliko terenskih voženj

(druženje je v tem primeru mišljeno kot skupne voženje).

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh kake kozlarije pišejo nekateri.

In ko takole razmislim, vidim da jih daje čista SLO foušarija in zavist ....

kaj je narobe če se hočejo GSA-jevci družiti zase?

Tisti, ki pljuvate, vidim, da vas moti samo to, ker se gre o znamki BMW.

Zakaj pa takih kurčevih komentarjev na pišete v temi Sekcije, skupine, moto klubi......, tam

kjer imajo svojo temo npr. TDM Ridersi ali FJRaši ali VMAX klub .... ???

Vprašanje za tistega usranega pametnjakoviča, ki je neki pametoval o ceni motorja:

zakaj takega posta nisi napisal v temi FJRašev ali VMAX klubu (cena VMAX krepko presega GSA; osnova cena GSA je 15250eur za VMAX pa 22500)??

Zato ker si en usran pizdek od slovenceljna, ki ti gre znamka BMW v nos.

Tudi sam gledam motor - enduro in med izborom je tudi BMW (sicer 800gs čez kako leto ali dve pa vodno hlajeni GSA) pa ima eno črno piko

ravno zaradi te vaše jebene foušije in nevoščljivosti (res mi ni do poslušanja, češ kaj pa

misliš da si če imaš BMW-ja).

Vem pa, če vzamem triumpha 800xc (za skoraj isto ceno), ga bom lahko parkiral kjer koli ga bom hotel (prej se je

en nekaj repenčil glede parkiranja bmw-jev) pa ne bo toliko zlivanja gnojnice kot če bi isto naredil z 800gs.

Prav dam tistemu, ki je napisal, kaj se ostali, ki nimajo GSA sploh vtikajo v to temo.

Če jaz berem temo VMAX kluba ali pa od FJRašev jo iz firbca, ne pa zato, da bi pisal

kako se oni važijo ker imajo tak motor.

Folk zresnite se in pustite ljudi da se družijo kot jim paše - posebno če s svojim druženjem tebi

nočejo nič hudega in žalega (zaradi mene imajo lahko pogoj vrsto motorja, barvo in št. modrca od rdečelase, 52kilogramske sovoznice)

Tisti pa, ki se zaradi take teme počuti manjvreden (Dare1) - smiliš se mi, tebi lahko pomaga smo še Bog.

ja malce težko se družiš z GSA kasto če npr. motor zamenjaš za sportaka ali čoperja, posebno če imaja GSA-jevci veliko terenskih voženj

(druženje je v tem primeru mišljeno kot skupne voženje).

Moralist te bo še kap.

Če boš še enkrat mal bolj pozorno prebral boš ukapiral v čem je fora. Tisto kar tudi ti izpostavljaš je npr mene razpeezdil da sem tako odreagiral kot sem.

Po večini smo se oglaševali prav lastniki BosanskihMotornihWozil, ki jim je le do vožnje in užitka. Nekatere osebno posnam in vem da so long riderji kot jaz osebno in jim cena samega Bosanca ni na prvem mestu.

Ločevanje po znamkah mi gre na penis kje šele po modelih ko je pa model dal temo na podmodel mi je odfukal pisker.

mahbrezveze itak debilna tema kot 3/4 tem na ms :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krivine so original , zvok je odličen .

aha, glede na barvo sem sklepal da so krivine od akrapoviča (no, vsaj moje so take barve).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da kje GSA sprobat dejansko v sloveniji. Ali je treba ko severnim sosedom?

Oz zanima me kako se odnese malce na podeželju? Oz če poiščeš kakšne stezice ki niso alsfaltirane?

Hvala za odgovore

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti pa, ki se zaradi take teme počuti manjvreden (Dare1) - smiliš se mi, tebi lahko pomaga smo še Bog.

Če je kdo ubogi pizdek si to verjetno ti, ne zato, ker sploh nimaš motorja, ampak zato, ker ne zmoreš slediti, o čem teče beseda, in kaj je bilo bistvo našega pisanja. Predlagam ti, da še enkrat vse prebereš.

Pa ne misli si, da se ljudje z GSA-ji vozijo po kakšnih terenih. Večinoma so kar na asvaltu, ker tako dragega stroja ne gre metati po šodru. So pa seveda tudi izjeme.

V vednost: jaz upam in grem z CBF 1000 tam, kjer si večina ne upa z GSA. Tudi potke in razdrapan makadam mi ni problem, omejitev so le gume, ampak če je suho se da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga mal bolj goniš, so tud originalne take :devil:

Originalne krivine so iz različnih materialov.

gs letnik o5 ga gonm ko grešno dušo.

gs letnik 07.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vednost: jaz upam in grem z CBF 1000 tam, kjer si večina ne upa z GSA. Tudi potke in razdrapan makadam mi ni problem, omejitev so le gume, ampak če je suho se da.

Zaman se trudiš, ker te ne bodo vzeli s sabo, dokler ne kupiš GSA !!! Tudi, če gume menjaš ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaman se trudiš, ker te ne bodo vzeli s sabo, dokler ne kupiš GSA !!! Tudi, če gume menjaš ne :(

Jaz sem itak soler. Mi je pa GSA kar všeč, samo prislužiti si ga še moram :kva1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gs letnik 07.

post-22411-0-63583900-1303841875_thumb.jpg post-22411-0-11448900-1303841602_thumb.jpg

Tole je kromiran izpušni sistem a ne?? Ker meni isto kot tebi, cev pred zadnjim loncem rahlo rjavi ... sem že mislil, da me je prejšnji lastnik kaj nasral ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je kromiran izpušni sistem a ne?? Ker meni isto kot tebi, cev pred zadnjim loncem rahlo rjavi ... sem že mislil, da me je prejšnji lastnik kaj nasral ...

moj je letnik 05 in nikjer ne rjavi .. od prijatelja ki je kromiran pa rjavi krivina pred loncem. lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je letnik 05 in nikjer ne rjavi .. od prijatelja ki je kromiran pa rjavi krivina pred loncem. lp.

Pri meni se dogaja isto ... sem že imel na sumu, da je prejšnji lastnik menjal zadnji lonec. hvala in lp.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

js take rumene auspuhe operem z posebno tekočino počakam nekaj minutk sperem z vodo in so kot na enem postu prej ko je letnik07.

tko

drgač pa za en A sem premajhen za v vašo družbo razen če tist A velja od Abs?

Lani v eni potezi prevozil Evropo vse do sred Anglije in potem 10 dni Anglije, seveda z GS, če rabi kdo kake info da potuje v tiste konce , mene pa zanima če je kdo vozu sam po Romuniji in Bolgariji?

Originalne krivine so iz različnih materialov.

gs letnik o5 ga gonm ko grešno dušo.

post-22411-0-67784800-1303842043_thumb.jpg post-22411-0-21860700-1303842065_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

js take rumene auspuhe operem z posebno tekočino počakam nekaj minutk sperem z vodo in so kot na enem postu prej ko je letnik07.

tko

drgač pa za en A sem premajhen za v vašo družbo razen če tist A velja od Abs?

Lani v eni potezi prevozil Evropo vse do sred Anglije in potem 10 dni Anglije, seveda z GS, če rabi kdo kake info da potuje v tiste konce , mene pa zanima če je kdo vozu sam po Romuniji in Bolgariji?

Pozdravljen Zdravko,a mi lahko poveš,katero tekočino uporabljaš za krivine,da se potem tako lepo svetijo in kje jo lahko kupiš.

Za odgovor se ti že v naprej zahvaljujem. Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Zdravko,a mi lahko poveš,katero tekočino uporabljaš za krivine,da se potem tako lepo svetijo in kje jo lahko kupiš.

Za odgovor se ti že v naprej zahvaljujem. Lp Sergej

Jaz sem pred kakšnim letom v Louis-u kupil ta sprej. Dela !!

http://www.louis.de/_200d8557b70993960d3a9d86c6d40b8cb6/index.php?topic=artnr&artnr=10004155

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kakšnim letom v Louis-u kupil ta sprej. Dela !!

http://www.louis.de/...&artnr=10004155

Hvala za namig,a pa misliš,da je kej podobnega za kupit tu v Slo,ker se mi res ne ,da furat v Graz.....zdej pozim.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!