Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

Je kot novoletna jelka. Rdeča obroba okoli gume totalno mimo. Pobarvana zaščita stojala je kul sedaj ko je nova. So pa stvari z namenom iz nebarvanega aluminija, ker so izpostavljene mehanskim poškodbam. Ko si pobarval srebrno cevno zaščito, si ubil kontrast z barvo rezervoarja, poleg tega je sedaj na motorju premalo sivo srebrne. Predlagam da pobarvaš še vse ostale srebrne dele in spremeniš barvo rezervoarja. Mogoče narediš tribut temu modelu http://www.duncansbe...ig/1-R100GS.jpg . Definitivno odstrani trak okoli gum. Sicer pa pravijo, da imajo vsake oči svojega malerja.

Motor bo v črnih odtenkih v celoti,vse kar je še sivo srebrnega bo črno.Si kdaj razmišljal da bi bil pri BMW dizajner :P ker če ti je motor kot je na sliki ,ki si jo predstavil lep potem bi zafrknil vse strokovnjake pri BMW-ju,ki tudi nimajo ravno občutka za estetiko vsaj pri nekaterih detajlih ^_^

Trak...ja sem razmišljal,saj so mi že povedali,a mi je všeč ravno zato ker drugim ni :P

Kar se pa tiče aluminija.....vozim se sam po pisti,tok da ni straha o kakih mehanskih poškodbah(kamni...itd)

Malo za šalo malo za res in Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tale rdeč trak sem že pred časom napisal da izgleda zelo, zelo češko. Motor je 1A! Rdeč trak na kolesih pa izgleda tako, kot včasih kakšne zavesce na stoenkah, ali starih škodah. Kdor se še spomni tega?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tale rdeč trak sem že pred časom napisal da izgleda zelo, zelo češko. Motor je 1A! Rdeč trak na kolesih pa izgleda tako, kot včasih kakšne zavesce na stoenkah, ali starih škodah. Kdor se še spomni tega?

Ma sej sem tud jz en čeh :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je zima in abstinenčna kriza si dneve popestrim z kozmetičnimi popravki na mopiju.Prvo sem se lotil cevne zaščite cilindrov in tanka,pošraufal dol in dal elektrostatično prašno pobarvat in z rezultatom sem bil kar zadovoljen :OK:

DSC03502.JPG

Prav tako sem dal eloksirat šus plato,ščitnike pokrova ventilov in zaščite centralnega stojala ter vse skupaj še polakiral z mat lakom ,tako sem ohranil eloksacijo v prvotnem odtenku.

DSC03501.JPG

DSC03503.JPG

Vetrne zaščite ki pridejo pritrjene na teh dveh vijakih se pa še delajo iz karbona,objavim ko bo končano...bodo pa iz pod roke Hyper Jacka :OK: pa še nekaj malenkosti ki jih bo Jack poštimu je na poti.

Namotiru še nove gume Continental Trail Attack ,no armatura je še v planu za to leto,zgledala bo pa takole,mam jo že sam treba gor vržt :yes:

http://shop.touratec...-from-2008.html

DSC03504.JPG

Kaj ti vse ne počneš za izlet v Durmitor. Pa to je strašno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa še jest japanac :blush: , da dodam svoj piskrček. Samo za vas dragi moji šwabishen frojnden, da se buste lahko ušmekani sprehajali po Baščaršiji:

http://www.shop-eu.puma.com/Men%27s-BMW-Drift-Cat-4-Trainers/304321,en,pd.html&cgid=42110#!srule%3Dprice-asc%26i%3D11%26color%3D02_medieval_blue-white%26sz%3D30%26start%3D180%26size%3DUK_6

:baa:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No takole zgledajo na levi originalne in karbonske na desni iz pod roke Hyperjacka......

DSC03642.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole zgledajo na levi originalne in karbonske na desni iz pod roke Hyperjacka......

DSC03642.JPG

Sam zakaj so originalne prozorne, sigurno ima to eno funkcijo a si ti ne zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole zgledajo na levi originalne in karbonske na desni iz pod roke Hyperjacka......

DSC03642.JPG

Že na preprogi izgledata lepo, kaj bo šele na motorju..uff prehudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zakaj so originalne prozorne, sigurno ima to eno funkcijo a si ti ne zdi

Sayo povsem nobene funkcije z vidljivostjo zelo pa z vetrčkom :P prozorne so samo zaradi tega ker je bila tovarniško vetrobranska šipca isto prozorna.Zdaj je temno črna isto BMW-jeva in zraven veliko bolje pašejo karbonske kot pocen prozorna plastika!!
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še trše muhe se lahko od zdej naprej v zaščito zaletavajo .)

Pri kmetu prej kakšen maxiskuterist :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sayo povsem nobene funkcije z vidljivostjo zelo pa z vetrčkom :P prozorne so samo zaradi tega ker je bila tovarniško vetrobranska šipca isto prozorna.Zdaj je temno črna isto BMW-jeva in zraven veliko bolje pašejo karbonske kot pocen prozorna plastika!!

Še malo pa bo tvoj imel več plastike kot moj :grim .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole zgledajo na levi originalne in karbonske na desni iz pod roke Hyperjacka......

DSC03642.JPG

Še malo pa boš japanera ven naredil :) Ti boš pil "najdražjo" kavo v Sloveniji s češkim okusom (kot pravijo gori) :grim

Zdaj te razumem, zakaj si za metanje po tleh kupil nekaj drugega (edino si po moje malo preveč plačal za rotax gs).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa boš japanera ven naredil :) Ti boš pil "najdražjo" kavo v Sloveniji s češkim okusom (kot pravijo gori) :grim

Zdaj te razumem, zakaj si za metanje po tleh kupil nekaj drugega (edino si po moje malo preveč plačal za rotax gs).

Sneci eno je cena ,ki je nastavljena od prodajalca na netu ,drugo je pa ko Kmet začne barantat :D

samo neki (ker ta motor potem preide pod mojo last :lol1: ): a je to fake karbon al je to karbon al kaj je?

Carbon!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zlo zanimivo,kako se motoristi ki nimajo veze z to temo oglašajo in pametujejo...itd...znamka BMW jih res žuli in obremenjuje,ne moreš vrjet :glare:

Najbolj pride to do izraza naprimer tema Z750 in še par podobnih tem,fantje se ubadajo in predelujejo z norimi stvarmi,imajo dobre ideje in pa ne tako dobre,sam se noben ne spotika ob njih in jim pametuje kaj je dobro in kaj ni,kot tuki in nasploh v temah BMW,pa se najdejo pametnjakoviči na Kawah ,no nasploh Japončki z neumestnimi pripombami itd.... :slap:

Fantje motor si rihtam in ga olepšujem po svojem okusu ,pa čeprav je za koga ta okus slab je v končni fazi moj!!!! Predelave objavljam v temi kjer je nit motoristi in GSA in ni iz konteksta kot vaše brihtne ugotovitve o novoletnih jelkah,....in podobnih brihtnih bučah,lepo bi bilo ,da svoje nebuloze razni Snecerji ,Gifti...in njim podobni objavljate v že zalutali temi,ki ste jo prav vi uničili in ne serjete po vseh temah o BMW znamki!!!!!!!!!!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba pr HyperJacku naročit še karbonski kardan. Da Snecija spravmo na vrtljaje :grim

Samo potem jih ne bo trgalo, jih bo cufalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zlo zanimivo,kako se motoristi ki nimajo veze z to temo oglašajo in pametujejo...itd...znamka BMW jih res žuli in obremenjuje,ne moreš vrjet :glare:

Najbolj pride to do izraza naprimer tema Z750 in še par podobnih tem,fantje se ubadajo in predelujejo z norimi stvarmi,imajo dobre ideje in pa ne tako dobre,sam se noben ne spotika ob njih in jim pametuje kaj je dobro in kaj ni,kot tuki in nasploh v temah BMW,pa se najdejo pametnjakoviči na Kawah ,no nasploh Japončki z neumestnimi pripombami itd.... :slap:

Fantje motor si rihtam in ga olepšujem po svojem okusu ,pa čeprav je za koga ta okus slab je v končni fazi moj!!!! Predelave objavljam v temi kjer je nit motoristi in GSA in ni iz konteksta kot vaše brihtne ugotovitve o novoletnih jelkah,....in podobnih brihtnih bučah,lepo bi bilo ,da svoje nebuloze razni Snecerji ,Gifti...in njim podobni objavljate v že zalutali temi,ki ste jo prav vi uničili in ne serjete po vseh temah o BMW znamki!!!!!!!!!!!!!!

Jaz sem ti samo lepo pisal o tvojem GSA (nič pisal), niti malo se nisem obregnil ob rdeče obrobe :) zdaj sem te pa samo vprašal kolko si odštel za malo gsko.

Si se pa ti pred časom pojavil v "moji" temi in me spraševal o "voznih lastnostih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje motor si rihtam in ga olepšujem po svojem okusu....

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: --->

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: --->

Pa da nisi ti mal toplega bratca,ko skoz o geyih nabijaš :grrr pa take limaš tle gor, sam tok,nisem jaz te sorte zato pojdi namigovat kakšnemu tvojemu partnerju,aja kokr vem ti je ušel :glare: .......da se mu nisi preveč ponujal :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!