Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

Kmet, konc je med nama :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: , pa če cilindre na rdeč pofarbaš :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 ali še imaš prozorne zaščite iz plastike, jih kupim, ker bi jih montiral na svojega 1200 gs

Imam,ti pošljem PM za mobi pa poklič :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jo kmet a bi biv tok dobr pa mi razlozu kje si nabavu te karbonske sipce , me zanimajo . Jest mam polomlene in morm tko al tko nove kupt . Kar se pa ostalih komentarjev tice ! Sm bl nov na teh forum scenah, nikol se nism hotu ukvarjat z njimi , lih zarad tek kozlarij k se raznorazni ljudje z njimi ubadajo. Je mislm da je koncept " forum " za to da si ljudje izmenjujemo iskusnje pa svetujemo in pomagamo . Ne pa za to da se JEBEMO u glavo pa stresamo svojo nervozo ( zato k nam zena ne da ,al pa zato k nas sef ni pohvalu u sluzbi ,.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo kmet a bi biv tok dobr pa mi razlozu kje si nabavu te karbonske sipce , me zanimajo . Jest mam polomlene in morm tko al tko nove kupt . Kar se pa ostalih komentarjev tice ! Sm bl nov na teh forum scenah, nikol se nism hotu ukvarjat z njimi , lih zarad tek kozlarij k se raznorazni ljudje z njimi ubadajo. Je mislm da je koncept " forum " za to da si ljudje izmenjujemo iskusnje pa svetujemo in pomagamo . Ne pa za to da se JEBEMO u glavo pa stresamo svojo nervozo ( zato k nam zena ne da ,al pa zato k nas sef ni pohvalu u sluzbi , .)

Naredil mi jih je motosvetovec HyperJack,dec je mojster in izvaja in izdeluje nore reči :OK: Obiščeš ga lohk v temi Kawasaki Z 750 kjer kraljuje z svojimi predelavami....še mu mal manjka pa bo iz Z-ja naredil vesoljsko plovilo :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool cool bom se pozanimov !

Zanimivo si ga okranclov , jest nimam tazga potrplenja edin kar bi se obesu nanga

je taka šus plata k jo mas, ti k una k sm jo zravn dobu je ze mal zmatrana .

Jest se dost po off road vozm pa po makedamih pa sm ene parkat kr dobr nabov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool cool bom se pozanimov !

Zanimivo si ga okranclov , jest nimam tazga potrplenja edin kar bi se obesu nanga

je taka šus plata k jo mas, ti k una k sm jo zravn dobu je ze mal zmatrana .

Jest se dost po off road vozm pa po makedamih pa sm ene parkat kr dobr nabov.

Slovnica pa za močvirnike itak nikoli ni veljala??!Ker lahko potem začnemo še v prekmurskem in ostalih narečjih pisat in bo štala.

 

Aja, sem skoraj pozabil:žena mi je dala,šef sem pa sam !

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovnica pa za močvirnike itak nikoli ni veljala??!Ker lahko potem začnemo še v prekmurskem in ostalih narečjih pisat in bo štala.

 

Aja, sem skoraj pozabil:žena mi je dala,šef sem pa sam !

Bravo,dobr,da si to povedu :OK: zahval se ženi,le kaj bi napisal šele če ne bi dobil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aU hruško b splezov pa nkolveč dol :yawn: .

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no, tipu se že tko ne dopadejo forumi, zdej ste ga pa še kolegi BMWjaši zgrizl! Nej prvi kamen vrže, ki ne dela slovničnih napak.

Tekst je dovolj razumljiv, če pa kej ne zastopte, vam bo pa gotovo pripravljen razložit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res offtopic, ampak dokler se po lublansko nabija je slovnično vse v redu, čim je pa "periferija" je pa takoj ogenj v strehi!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dejte no, tipu se že tko ne dopadejo forumi, zdej ste ga pa še kolegi BMWjaši zgrizl! Nej prvi kamen vrže, ki ne dela slovničnih napak.

Tekst je dovolj razumljiv, če pa kej ne zastopte, vam bo pa gotovo pripravljen razložit.

A ti maš Bambija za BMWjaša :slap: tok ko je Bambi spluval BMW mu še Snecer ne pride do živga :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nism posarniški molj ,slovnico v šoli sm mev kumi dve ,pa mislu sm da je to en medij kjer slovnica ni važna .

Če sm se zmotu se opravičujem za nazaj in za naprej.

 

Kar se pa periferije tice je pa zakon !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!