Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

A je mogoče v tej temi,kdo ki res obvlada vožnjo po zadnjem z GSA,ker men namreč ne uspeva glih najbolje,kakih 10m že pol pa konc,nimam jajc,da ga bi v vago dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje, domači GSA sicer ni moj, stoji pa zraven mojga R-ovca. Sama ga ne vozim, ker mi je previsok.

Sem malo prebrala tole temo... najprej sem se razveselila, da se bemvejaši družijo tudi glede na model, potem sem zasledila tole podjebavanje v stilu "Kva pa mislte, da ste?" Ne pozabite, da se tudi v avtomobilskem svetu dobivajo samo vozniki točno določenih modelov (recimo samo M3 E30 in ne, tanov M3 ne sme zraven - pa kaj pol!).

Jaz se samo javljam v temi in sporočam, da našga feferončka nič kaj ne šparamo, faše tudi po makadamu, saj je zato narejen. Od par pikic ne bo konc ne nas, ne njega. In blatni stajling mu prav pristoji.

Srečno pot vsem in si kje pomahamo. Mene boste dobili SAMO po cesti, saj je moj vendar nagec.

LP, BS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje, domači GSA sicer ni moj, stoji pa zraven mojga R-ovca. Sama ga ne vozim, ker mi je previsok.

Sem malo prebrala tole temo... najprej sem se razveselila, da se bemvejaši družijo tudi glede na model, potem sem zasledila tole podjebavanje v stilu "Kva pa mislte, da ste?" Ne pozabite, da se tudi v avtomobilskem svetu dobivajo samo vozniki točno določenih modelov (recimo samo M3 E30 in ne, tanov M3 ne sme zraven - pa kaj pol!).

Jaz se samo javljam v temi in sporočam, da našga feferončka nič kaj ne šparamo, faše tudi po makadamu, saj je zato narejen. Od par pikic ne bo konc ne nas, ne njega. In blatni stajling mu prav pristoji.

Srečno pot vsem in si kje pomahamo. Mene boste dobili SAMO po cesti, saj je moj vendar nagec.

LP, BS

Bravo BS,dober si povedala,tud sam ga rad nažgem po makadamu,po kakšnem travniku,pa tud po snegu sem že ril z njim,no res pa ne grem z njim po kozjih potkah....a se mi ne da spuščat v debate z nekaterimi primitivci na forumu......sem pa prijetno presenečen,da furaš R-a,saj po večini,kar poznam žensk se odločajo za F650GS,ker je veliko lažji in med njimi je tudi moja žena,pa Lp Sergej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po opravljenemu izpitu vedela, da moram kupit BMWja. Tudi inštruktor, zagriženi bemvejaš, mi je to zabičal. :grim

Pa sem šla do Valentinčiča in se probala vsest na vse motorje, ki so bili v salonu. Kandidati so bli 650, 800 ali 1200 GS, F800R in R1200R. Na nobenem, razen na 1200 R se nisem dobro počutila, položaj sedenja ali balanca, povsod je bilo nekaj narobe. Na R-a sem se vsedla in nisem hotla več dol. Kasneje je bil v igri R850R, ki pa je pri nas zelo redek in še redkejši z ABS. Dobila sem ugodno priložnost za R1200R in zgodba je bila zapečatena.

Seveda, sem takoj dobila konkurenco v garažo. :evilgrin: Sicer je R bolj balerina, je pa zato najlepši B) B)

Me veseli, da se GSovci kje dobivate, če ne drugega, je to prikladno za izmenjavo informacij, pomoč pri težavah, razne finte itd. Jaz sem z mojim čist osamljena tukaj gor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po opravljenemu izpitu vedela, da moram kupit BMWja. Tudi inštruktor, zagriženi bemvejaš, mi je to zabičal. :grim

Pa sem šla do Valentinčiča in se probala vsest na vse motorje, ki so bili v salonu. Kandidati so bli 650, 800 ali 1200 GS, F800R in R1200R. Na nobenem, razen na 1200 R se nisem dobro počutila, položaj sedenja ali balanca, povsod je bilo nekaj narobe. Na R-a sem se vsedla in nisem hotla več dol. Kasneje je bil v igri R850R, ki pa je pri nas zelo redek in še redkejši z ABS. Dobila sem ugodno priložnost za R1200R in zgodba je bila zapečatena.

Seveda, sem takoj dobila konkurenco v garažo. :evilgrin: Sicer je R bolj balerina, je pa zato najlepši B) B)

Me veseli, da se GSovci kje dobivate, če ne drugega, je to prikladno za izmenjavo informacij, pomoč pri težavah, razne finte itd. Jaz sem z mojim čist osamljena tukaj gor. :whistle:

No zdaj nas je več...heheh...sem glih po operaciji,so mi dal ploščice ven iz kolka(še stari grehi,ko sem mel K1200S),pa se dolgočasim ,sem že vse forume obrnu o Bmw-jih.....na enih sem enkrat že 2krat pršu..heheeh...vir Chuck Norris :smoke: ,.....drgač pa ja,veliko koristnih informacij...no ja pa par pametnjakovičev,ki bluzijo o Bmw-jih,in vozijo pocen japonsko plastiko :headbang: ....

Upam ,da se vidimo kaj na cesti,saj midva z ženo komaj čakava lepo toplo vreme,da svoja ljubljenčka peljeva mal na sprehod :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hooray:

Evo pa si dodal "piko na i" v tej temi..

Zgleda,da za to piko na i ni nobenga majstra....se bom probal sam zverzirat,dokler je še kasko :hooray:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Upam ,da se vidimo kaj na cesti,saj midva z ženo komaj čakava lepo toplo vreme,da svoja ljubljenčka peljeva mal na sprehod :lol:

Danes je bilo lepo, (skoraj toplo) vreme ... prvih 150 letos je padlo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bilo lepo, (skoraj toplo) vreme ... prvih 150 letos je padlo ;)

Bravo jaz. pa ležim,sem ti folš....sej veš čist po slovensko :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:hooray:Zgleda,da za to piko na i ni nobenga majstra....se bom probal sam zverzirat,dokler je še kasko :hooray:

Gre gre!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre gre!!!!

Dodal bi vprašanje, ki pač bi lahko spadalo v ta forum: kdo je v enem dnevu naredil več Km skupaj.( itak da je to možno samo z BMw-jem) smeh...lol... Moj rekord je 1659Km iz letuša v sloveniji pa do letališča Stanstead v angliji v eni potezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi vprašanje, ki pač bi lahko spadalo v ta forum: kdo je v enem dnevu naredil več Km skupaj.( itak da je to možno samo z BMw-jem) smeh...lol... Moj rekord je 1659Km iz letuša v sloveniji pa do letališča Stanstead v angliji v eni potezi.

jaz sem jih v roku 24ur (saj to šteješ za en dan, a ne?) naredil nekaj čez 1630km (toliko da sem zlezel čez 1000 milj). Pot Domžale-Vilna (Vilnius), in še par km po Vilni.

Ne bi več ponovil :whistle:

me pa mika 1500milj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre gre!!!!

To mi boš pa mogu dat par nasvetov :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mora biti boxer, ali velja tudi tale ! :surrender:

okvare-011.jpg

če si pa z tem naredu vsaj 1000km pol pa si car :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa šlo. Ljubljana - Podgora ( Makarska reviera) cca 600 +km je že padlo. O enem dnevu govorimo, če prav razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te traktorje tlačite v motoristični forum?

ahem, ahem... preden se totalno osramotis, poglej dodatno opremo na zadku tega ATVja. Je JakATV kr huda legenda, ves...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel in srečen, da mi motoristu po srcu in duši, traktor omogoča življenje "bajkerja". In ta traktor ima BMW-jev agregat, zato sem malce "dregnil" v gnezdo "bavarcev", če tudi jaz spadam med "BMW" - jaše. :004

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel in srečen, da mi motoristu po srcu in duši, traktor omogoča življenje "bajkerja". In ta traktor ima BMW-jev agregat, zato sem malce "dregnil" v gnezdo "bavarcev", če tudi jaz spadam med "BMW" - jaše. :004

No naj ti bo,pol se pa lahko z nami družiš :beer2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi vprašanje, ki pač bi lahko spadalo v ta forum: kdo je v enem dnevu naredil več Km skupaj.( itak da je to možno samo z BMw-jem) smeh...lol... Moj rekord je 1659Km iz letuša v sloveniji pa do letališča Stanstead v angliji v eni potezi.

Ali pa v ročnika na kufe :D

Da ne bom offtopic. 1400 na nakedu, brez kakršnekoli vetrne zaščite. Malo se mi je že bledlo na koncu od tresenja čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi vprašanje, ki pač bi lahko spadalo v ta forum: kdo je v enem dnevu naredil več Km skupaj.( itak da je to možno samo z BMw-jem) smeh...lol... Moj rekord je 1659Km iz letuša v sloveniji pa do letališča Stanstead v angliji v eni potezi.

Da še jaz dodam off topic: ena furca dolga 1792km iz Hanstholma do doma (upam, da je regularno, ker sem startal ponoči - 18h do 13h naslednjega dne)

Popravljeno . Popravil avtomoto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz dodam off topic: ena furca dolga 1792km iz Hanstholma do doma (upam, da je regularno, ker sem startal ponoči - 18h do 13h naslednjega dne)

Regularno al pa ne :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Tudi če je vse po AC,

Kdor je izkusil vsaj 12 ur vožnje po AC, ve kaj pomeni spanje na motorju med vožnjo, pa mravljinci v rokah in riti, pa izgubljena sopotnica 122km nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!