Skoči na vsebino

BMW GS Adventure motoristi v SLO


SvenX

Priporočene objave

Lahko poveste približno kak odstotek teh Km jurja + je bil zvožen pa A.C.

veliko, kolikor jo je pač bilo do Vilne. (prave AC je bilo ene 50% - ocena tako na uč)

:worship: Tudi če je vse po AC,

Kdor je izkusil vsaj 12 ur vožnje po AC, ve kaj pomeni spanje na motorju med vožnjo, pa mravljinci v rokah in riti, pa izgubljena sopotnica 122km nazaj :whistle:

izgubljena ali "izgubljena" sopotnica? in si pol naredil še dodatnih 244 km, ker si moral ponjo?

Spanje med vožnjo - hja,.... ja tudi to se dogaja;

mravljincev nisem imel - zaradi pomoči t.i. tempomata (tako da je lahko tudi desna roka počivala)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi vprašanje, ki pač bi lahko spadalo v ta forum: kdo je v enem dnevu naredil več Km skupaj.( itak da je to možno samo z BMw-jem) smeh...lol... Moj rekord je 1659Km iz letuša v sloveniji pa do letališča Stanstead v angliji v eni potezi.

Se sprašujem, ali ti je dopusta zmankalo, ali se gre za postavljamje rekorsa v kilometraži. Tole nima veliko skupnega z uživanjem na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sprašujem, ali ti je dopusta zmankalo, ali se gre za postavljamje rekorsa v kilometraži. Tole nima veliko skupnega z uživanjem na motorju.

Spoštujem tvoje mnenje (in verjetno mnenja mnogih) glede "uživanja" na motorju na dolgih etapah. A vedi, nekateri uživajo do najbližnjega bifeja, eni do Portoroža, drugi do Dubrovnika. So pa tudi takšni, ki jim krepko nad 1000+ km ne pride do živega in še vedno uživajo. :yes:

(pri vračanju iz Hanstholma sem na Ljubelju - po prevoženih cca. 1700 km razmišljal ali naj "skočim" še do Pirana na pico ali naj nadaljujem proti domu) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

(pri vračanju iz Hanstholma sem na Ljubelju - po prevoženih cca. 1700 km razmišljal ali naj "skočim" še do Pirana na pico ali naj nadaljujem proti domu) :whistle:

TO je naš Avtomoto, kot ga poznamo!!! Čista klasika!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da po 1000km +krepko čez še uživaš :worship:

Vrjamem da so,ste .......a z čim zaboga si impregnirate rit,saj morate met kožo na riti kot jaz na peti... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da po 1000km +krepko čez še uživaš :worship:

Vrjamem da so,ste .......a z čim zaboga si impregnirate rit,saj morate met kožo na riti kot jaz na peti... :surrender:

1000km je vsakodnevna vožnja, kar je manj je lahko samo v plus :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000km je vsakodnevna vožnja, kar je manj je lahko samo v plus :beer2:

:notworthy:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da po 1000km +krepko čez še uživaš :worship:

Vrjamem da so,ste .......a z čim zaboga si impregnirate rit,saj morate met kožo na riti kot jaz na peti... :surrender:

Kako kožo? Mi tam sploh nimamo kože!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahah dober je...dej če si upaš ta spot v KTM rubriko,te bodo olupli ko banano :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahah dober je...dej če si upaš ta spot v KTM rubriko,te bodo olupli ko banano :grim

hudo,že dajem oglas:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajca,samo nekaj tuli to je pa tudi vse:)

Najtabulšejše,da presedlaš na Bavarsko elastiko :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z denarjem ne moreš kupiti pameti:

- voznik bmwja daje lep primer slabe prakse vožnje čez ovinke - nepravilno vstopanje v ovinek in zato ima posledice pri izstopanju

- voznik ktmja lepo vstopa in zato izstopa iz ovinka bistveno lepše in varnejše, kot bmw

my2c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ta spredaj je ostal brez zavornih ploščic na koncu fure?

bremmmzzzzzz....

Pisal bom na You Tube, da skinejo tale film, ker nam dela tako sramoto :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z denarjem ne moreš kupiti pameti:

- voznik bmwja daje lep primer slabe prakse vožnje čez ovinke - nepravilno vstopanje v ovinek in zato ima posledice pri izstopanju

- voznik ktmja lepo vstopa in zato izstopa iz ovinka bistveno lepše in varnejše, kot bmw

my2c

Ja tukaj nimaš kej ugovarjat.....govorim namreč o denarju in pameti :yes: drugače se pa itak ve da je BMW .... :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal bom na You Tube, da skinejo tale film, ker nam dela tako sramoto :slap:

raje piši na BREMBO...

mogoče jih bo zanimalo sodelovanje

kot testni voznik je čist ok :OK:

če ploščice zdržijo eno furo so čist ok

za ostale, ki zaviramo samo ko je to res potrebno :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nekaj je narobe z vzmetenjem, bmw skoraj v vsakem ovinku "plava".

Pozabu je dat ESA na sport.. :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!