Skoči na vsebino

VW Beetle 2012


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

če so tako dobri kot pravijo naj naredijo pravo repliko..motor zadaj zračno hlajen pa naj dela vsaj 20 let brez omembe vrednih popravil... hitrost , pospešek nista pomembna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezvezni (drag) avto delan za ameriški trg da se najstnice (pa Justin Bieber) vozijo okoli - po možnosti cabrio. nevem zakaj to sploh rabi svojo temo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da ga hočejo malo poporšejit. nišni avtomobil nima konkurence v drugih uporabnih kočijah pač pa le v podobnih neuporabnih zadevah ki špilajo na emocije. Nakup že po defaultu ni racionalen, torej tud avtu ni treba bit. Vseeno. Prvi beetle me je kot Hroščeljubca popolnoma navdušil. Tale ma že kar preveč fensi notranjost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem vozil črnega z rdečim žametom notri ... pa "športni volan" je imel :) ... that was so much fun!

Tale mi je notri res preveč plastik fantastik ... no style at all!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da ga hočejo malo poporšejit.

ja to je pa sploh super...nobenega bencinarja..samo dizli ..kot bo kmalu tudi pri poršu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliran aluminij VS. črna na feltnah: :SS , rdeča lakirana armatura je pa tudi fino ko se sonce upre noter, rabiš očala četudi ti sonce ne sije točno v oči, tole dvoje preveč na cheap styling vleče, je pa to verjetno odvisno od opreme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliran aluminij VS. črna na feltnah: :SS , rdeča lakirana armatura je pa tudi fino ko se sonce upre noter, rabiš očala četudi ti sonce ne sije točno v oči, tole dvoje preveč na cheap styling vleče, je pa to verjetno odvisno od opreme

Čisto po new beetle sistemu...ali gay mobil ali za pičkice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliran aluminij VS. črna na feltnah: :SS , rdeča lakirana armatura je pa tudi fino ko se sonce upre noter, rabiš očala četudi ti sonce ne sije točno v oči, tole dvoje preveč na cheap styling vleče, je pa to verjetno odvisno od opreme

vse kar praviš živi ali pade na detajlih. na izdelavi. lahko zgleda million dollars, lahko zgleda bruh. Nism fan nemške tehnike, se mi pa zdi, da znajo stvari narest tako kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TSI je turbo bencinar, a ni? :unsure:

to je res .. 200 konjski 2,0l kot v octavia rs pa še kje ..hud motor .. jaz sem samo navezal na tisto o "poporšejenje" beetla .. če bo šel v poršejevo smer bo večina dizlov..tako kot se bo zgodilo pri poršeju , kjer so naredili iz cayeena luksuzni traktor ter se s tem spustili na nivo navadnega vw tuareg-a ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa sploh super...nobenega bencinarja..samo dizli ..kot bo kmalu tudi pri poršu..

Men se vidi,da je več bencinarjev kot dizlov :hmm:

1,2TSI 105KONJEV

1,4TSI 160KONJEV

2,0TSI 200KONJEV

in pa le dva dizla

1,6TDI 105KONJEV

2,0TDI 140KONJEV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je zaenkrat prejšnji "New Beetle" bolj všeč, čeprav je res malo "metro" ... kljub temu bi imel kabrioleta.

probal starega kabrio (po službeni dolžnosti) in ne gre nikamor zaradi še večje teže ko navadni model. za tebe bi bila najmanj 3,2 TDi mašina, te pa menda ni. :evilgrin:

sicer pa to ni metro, še mat črn bi bil 100% gay :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!