Skoči na vsebino

Yamaha spy


robertkl

Priporočene objave

Zdravo mene pa zanima zakaj ima moj bat ti dve luknji.hvala pl Robi

fajn bi blo če bi bli pretočni kanali trance_21_laughing1.gif

čist po domače : hin je trance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo to da je bat fuč to vem tut sam.Nevem pa kaj bi ti dve luknji pomenili,to ni original ampak je prejšn lastnik tega skuterja neki kao predeloval tut valčki so sam trije.Ubistvu me sam zanima kaj pridibim če imam na batu ti dve luknji.lp Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo to da je bat fuč to vem tut sam.Nevem pa kaj bi ti dve luknji pomenili,to ni original ampak je prejšn lastnik tega skuterja neki kao predeloval tut valčki so sam trije.Ubistvu me sam zanima kaj pridibim če imam na batu ti dve luknji.lp Robi

Zdej točno ne vem kako ima yamaha spy narejeno, ampak bat sigurno ni original. Če ima uplinjač speljan direkt na cilinder, potem MORAJO biti luknje na batu za polnjenje. Če pa ima pritrjen uplinjač na blok kot večina skuterjev, potem pa luknje niso funkcijonalne, ker mešanca pride direkt v karter - luknje so v tem primeru celo škodljive, ker ja bat na eni strani lažji kot na drugi in pride do neenakomerne obrabe. V najslabšem primeru lahko zariba.

Popravljeno . Popravil drjanez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene pa zanima zakaj ima moj bat ti dve luknji.hvala pl Robi

Da nisi tole iz fronte kje potegnu ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej točno ne vem kako ima yamaha spy narejeno, ampak bat sigurno ni original. Če ima uplinjač speljan direkt na cilinder, potem MORAJO biti luknje na batu za polnjenje. Če pa ima pritrjen uplinjač na blok kot večina skuterjev, potem pa luknje niso funkcijonalne, ker mešanca pride direkt v karter - luknje so v tem primeru celo škodljive, ker ja bat na eni strani lažji kot na drugi in pride do neenakomerne obrabe. V najslabšem primeru lahko zariba.

post-29459-0-97422500-1303493854_thumb.jpg

Zgoraj sem ti dal napačno informacijo, očitno imajo 70 kiti luknjo v batu in cilindru - moja napaka.

To je sport kit 70 od peugeota in ima luknje. Original cilinder nima tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!