Skoči na vsebino

Tomos youngster ne vžge


moto123

Priporočene objave

Pred kratkim sem dobil tomos youngster,ko sem se hotel zapeljati mi motor ni kotel prižgati. Svečka da iskro,stikalo je vklopljeno. Prosim vas za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdaj mi moped prižge (težava je bila,da filter ni bil dobro gor dan) vendar ugasne sam od sebe,vijak za štantgas sem štimal vendar ni pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi moped prižge (težava je bila,da filter ni bil dobro gor dan) vendar ugasne sam od sebe,vijak za štantgas sem štimal vendar ni pomagalo.

Zamašena štant gas diza !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi moped prižge (težava je bila,da filter ni bil dobro gor dan) vendar ugasne sam od sebe,vijak za štantgas sem štimal vendar ni pomagalo.

Tako kot ti je že nekdo reku spucej dizo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vse načine probal.ki ste mi jih napisali se Vam zahvaljujem za pomoč vse je tko k mora biti.

Ali mogoče kdo ve ali pozna koga,ki zna montirati elektronski zagon motorja. Ali če ima kdo kakšno shemo, pa katere dele potrebujem za montažo. Stikalo za vžig ima in tud neke žice so priklopljene v stikalo.

Tomos youngster

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vse načine probal.ki ste mi jih napisali se Vam zahvaljujem za pomoč vse je tko k mora biti.

Ali mogoče kdo ve ali pozna koga,ki zna montirati elektronski zagon motorja. Ali če ima kdo kakšno shemo, pa katere dele potrebujem za montažo. Stikalo za vžig ima in tud neke žice so priklopljene v stikalo.

Tomos youngster

Hvala za odgovore

Imaš "zobe" na magnetu?

Potem rabiš še štarter, akumulator in če se ne motim nov pokrov.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na magnetu nimam nobenih zob

če ima kdo diagram ali shemo na mi pošlje na mitja.lovrek@hotmail.com

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!