Skoči na vsebino

Honda v avtomobilizmu


david125

Priporočene objave

Živjo. A mogoč kdo ve za kako NOVO pravo športno hondo? Včasih so mel prave mašince kot je bil CRX ( če mogoč kdo ve še za kakšen model, naj to sporoči). Danes pa delajo same neke okrogle jajce al pa terence. Sej ne rečem da civic type R ni športen, mašina in podvozje so zakon sam oblika ni prava. Bral sem tud da nekatere športne modele prodavajo sam v Japonski. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo jaz poznam kar dober športno NSX medtem ko tud kakšna preludka za začetek ni ravno slaba. A imaš CRX v mislih to zadnjo verzijo ki so jo delal nekje od 92-97 ki je bila hkrati tudi targa al tisto prejšnjo kjer pa res sediš dobesedno na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj profesor kemije ima Type R...

Tip je res navdušenec - pri vsaki uri gre 10 minut za njegovo Hondico pa za lepe ženske. :lol: Največji car med prfoksi. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj profesor kemije ima Type R...

:lol:

Type R kaj:civic, acoord, prelude, integra ali kaj petega.

Sam se peljal v Tomaževem accordu type R pa moram rečt da kar dober leti sam pa je rekel da se proti Audiju 100 S4 skrije. Audi 2.2 turbo in od nekaj čez 200 do skoraj 300 KM odvisno od računalnika, medtem ko honda 1,8 in 190 KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj me je navdušila Integra.... lahk pa kr pozabiš, da bi not mel kak radio, ker je tko zvočno neizolirana, da lahk sam konje poslušaš... tud to je svoje vrste užitek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Integra po mojem mnenju ni nič zvočno izolirana.

Tam ma da poslušaš žrebce sploh ko enkrat prideš tja čez 6500rpm. Da imaš ta avto za vsakdanje opravke se ti pa res lahko kdaj odtrga in hočeš poslušati vse žrebce in seveda takrat na znak za omejitev hitrosti kaj hitro dopišeš še kakšno 1 spredaj :D :evil: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj me je navdušila Integra.... lahk pa kr pozabiš, da bi not mel kak radio, ker je tko zvočno neizolirana, da lahk sam konje poslušaš... tud to je svoje vrste užitek!

TO je tud namen da konje poslušaš, jebeš pol ti radio :D

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj me je navdušila Integra.... lahk pa kr pozabiš, da bi not mel kak radio, ker je tko zvočno neizolirana, da lahk sam konje poslušaš... tud to je svoje vrste užitek!

TO je tud namen da konje poslušaš, jebeš pol ti radio :D

LP

Leteči

Bravo. Če češ radio poj :twisted: Sam, morš fjn na glas, de boš mašino preglasu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj časa sem kupovala rabljeno preludko... vse so bile stare med 3 in 4.... vse so bile razbite bolj ali manj..... športni avti so že vnaprej obsojeni na razbitje, ker hočeš na vsak način ugotoviti kje so meje avta in ugotoviš, da presegajo voznika...

je pač to tak tip vožnje s takimi avti!

poznam pa statistike za honde do 200 kil km in ti povem, da se jim ob rednem vzdrževanju z originalnimi deli nič ne pozna, da majo tolk km...

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam pa statistike za honde do 200 kil km in ti povem, da se jim ob rednem vzdrževanju z originalnimi deli nič ne pozna, da majo tolk km...

Ja to sem tud jaz slišal da so neverjetno vzdržljive pa čeprav se rade vrtijo.Majo baje samo to slabost da so deli in servisi dragi.

Sicer sem se pa že zaklel da bo moj naslednji avto Honda, pa magari samo Civic za začetek.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Ena nova je in naslednje leto se zna prikazat na evropskem trgu. Evforija bo tako kot vedno prisotna. Novi model (zaenkrat prodajan samo na Japonskem) se imenuje RSX in je kao naslednjica Integre. Gldede kosanja z Audi S4 pa: mogoče po ravnini je Audi hitrejši, po ovinkih pa močno dvomim, da je.

2002%20RSX%20Grey%20front%20right%20800.jpg

2002%20RSX%20Grey%20rear%20left%20800.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko Japončki nardijo mašino, ni več tega, da bi ti po servisih letal. Če že delajo nekaj, nardijo "večno". :wink:

aha....povej ti to gregsu (hondapress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko Japončki nardijo mašino, ni več tega, da bi ti po servisih letal. Če že delajo nekaj, nardijo "večno". :wink:

aha....povej ti to gregsu (hondapress).

Jaz mam tudi doma enega takega japončka ki me prepričuje da ni vse tako kot pravi Tomosaki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri sosedu so imeli civic 1.6vti, cist v podn spedenan, pa celotne auspuhe zamenjane, sportni filter, pa katalizator ven, pa mozno da se kaj. Torej je imela ta 1600 ccm zverinca tam okrog 175 konj. Ko so jo prodajali, je imela prek 150000 km, pa niti enega samega popravila. Vrtela se je pa skoraj do okoli 9000 vrt/min.

Je pa pri Hondah super ta sistem vtec, saj ce jo normalno vozis pozre zelo malo, ko jo pa enkrat na obrate spravis, pa zacne trgat. Takrat, ko se drugim avtomobilom neha, se pri hondah sele zacne :twisted: .

lp vsem

ps: noben se ni omenil S2000. Ce pa to ni formula, pol pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj profesor kemije ima Type R...

Tip je res navdušenec - pri vsaki uri gre 10 minut za njegovo Hondico pa za lepe ženske. :lol: Največji car med prfoksi. :lol:

Kaj hodiš na SERŠ??? Če ja, mislim da vem koga misliš...ko sem ga jaz imel, je bil takrat najboljši avto na celem svetu za njega BMW...ugani zakaj...čez nekaj let je bila najboljša neka druga firma (ne spomnim) ...spet ugani zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: noben se ni omenil S2000. Ce pa to ni formula, pol pa ne vem...

Sam je pa okrogel kot jace

:shock: :shock: :evil:

s2000.jpg

No ????? Kje imas jajce??? Ce se jajc nisi videl pojdi v domaci kurnik ne pa v Hondin salon :twisted:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave the wave, mas cist prov. Jaz tud ne vem, kje je david125 pobral, da je S2000 okrogel kot jajce.

To je zagotovo eden izmed najlepsih in najhudejsih kabroiletov nasploh. Da o tehniki ne govorimo... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je napisal "jace" in ne jajce..... cemu negativna evforija torej?! :lol: samo se prevesti mora "jace",da bomo razumeli kaj je sploh hotel povedati. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!